ساخت استخر در شهرک غرب

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

چسب پودری پایه سیمانی مخصوص استخر
محصولی دو جزیی شامل یک جزء پودر که بر پایه سیمان، سنگ دانه های خاص، مواد افزودنی و رزین های ترکیبی که چسبندگی و کارآیی بالایی ایجادمی کند و در برابر فرسایش مقاوم است و جزء مایع که بر پایه رزین اکریلیکاست که با ایجاد لایه های پلیمر و به هم پیوسته و همگن و همچنین انعطاف پذیر باعث نفوذناپذیری و کارآیی بسیار مناسب در برابر آب، رطوبت و نماست؛ این دو جزء محصولی بسیار مناسب برای عایق کاری سرویس های بهداشتی و استخر ها و سازه هایی که در مجاورت و حتی غوطه ور در آب هستند، است. جزء پودری بعداز مخلوط شدن با جزء مایع (اکریلیک) به صورت یک خمیر یکنواخت در می آید.

خواص
به همراه چسب مکمل ملاتی وجود دارد که پس از اعمال روی سطوح مورد نظر و در دمای متوسط، 48 ساعت پس از اجرا سخت شده و در اثر سخت شدن هیچ گونه کاهش حجمی را به دنبال نخواهد داشت و همین امر باعث اتصال کامل بین مصالح قابل نصب و سطوح زیر کار می شود. چسب پودری به همراه چسب مکمل یک چسب دوجزئی با قدرت چسبندگی بالاست که لایه ضد آبی را در زیر کاشی، سرامیک، سنگ ایجاد می کند.
استفاده از چسب پودری به همراه چسب مکمل دیگر نیازی به عایق کاری سطح زیر کار قبل از نصب کاشی، سرامیک و سنگ را از بین برده و با به کارگیری این چسب دوجرئی می توان عملیات نصب و آب بندی کاشی، سرامیک و سنگ را به طور همزمان انجام داد.
این چسب دو جزئی حاوی رزین های مخصوص و پلیمرهای اکریلیکاست که دارای خواص کشسانی و انعطاف پذیری بالا و قادر به جذب حرکات سازه بدون ایجاد هیچ گونه ترک خوردگی و شکست است.

موارد مصرف
1- نصب انواع کاشی، سرامیک در استخر ها، سرویس های بهداشتی، حمام و تراسه
2- نصب سنگ در نمای ساختمان ها، آبنماها و کف ساختمان ها
3- نصب قطعات پیش ساخته بتنی
4- انجام عایق کاری سرویس های بهداشتی، حمام، استخر، آب نما، مخازن آب، کانال های آب

مزایا
- اجرای سریع و آسان، کاهش هزینه های عایق کاری و نصب و چسبندگی بالا به انواع کاشی، سرامیک، سنگ های مصنوعی و طبیعی و تزیینی و همچنین قطعات بتنی
- در برابر آب و محیط مرطوب مقاوم است
- در لایه های نازک و ضخیم قابل استفاده است
- زمان کارآیی کافی برای نصب را دارد
- چسبندگی بسیار عالی و طول عمر بالا
- صرفه اقتصادی

میزان مصرف و پوشش
با توجه به نوع و شکل سطح و نرمی و زبری آن و همچنین نوع مصالح (کاشی، سرامیک، سنگ) متفاوتاست؛ مقدار متوسط مصرف جهت نصب کاشی سرامیک به ازای هر متر مربع 3 تا 5 کیلومتر، جهت سنگ های طبیعی و مصنوعی به ازای هر متر مربع 6 تا 8 کیلوگرم است.

نکاتی که باید رعایت شود:
- در زمستان یا مناطق سردسیر در دمای پایین تر از 7 درجه سانتیگراد استفاده نشود.
- در مقابل تابش مستقیم آفتاب تابستان استفاده نشود؛ جهت مخلوط کردن دو جزء محصول پیشنهاد می شود از مخلوط کن برقی استفاده شود.
- چشم ها و دست ها حتما با عینک و دستکش پوشیده شوند.
- در صورت آلوده شدن چشم به سرعت آنرا با آب سرد بشویید.
- در صورت استفاده چسب در سطوح افقی، پس از نصب مصالح مورد نظر و گذشت 72ساعت از زمان نصب، می توان روی سطح اجرا شده تردد کرد.

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×