خدمات استخر در الهیه

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

DR POOL GROUP

گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما
تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران

کنترل جلبک
جلبکها یک گیاه تک سلولی میکروسکوپی هستند که بسیار سریع تکثیر می شوند.جلبک ها در صورت وجود مواد مغذی و کم بودن مقدار کلر آزاد در استخر های شنا رشد می کنند.در زیر به 3تا از رایج ترین مشکلات مربوط به جلبک در استخرهای شنا اشاره شده است:
جلبک سبز– متداول ترین جلبک شناور در آب استخرهاست،شناور در آب و چسبیده به سطوح استخر.رها کردن بدون کنترل جلبک سبز خیلی سریع استخر را سبز خواهد کرد.
جلبک خردلی– در دیواره های استخر رشد کرده و باعث ایجاد لایه ی نازک زرد رنگی می شود.
جلبک سیاه– به صورت توده هایی متصل به نردبان و سایر سطوح استخر ایجاد می شود.
راه حل های شیمیایی:
جلبک سبز: بسیار حساس به درمان شیمیایی است.به استخر شوک کلر بدهید و اجازه دهید فیلتر کار کند،کف و دیواره های استخر را با برس تمیز کنید.مرتبا مقدار کلر را اندازه گیری کنید و آن را بالاتر از 3ppm نگهدارید تا جلبک ها پاک شوند.
جلبک خردلی:نسبت به مواد شیمیایی مقاوم تر است و نسبت به جلبک سبز چسبندگی بیشتری به دیواره ها دارد.به استخر شوک کلر دهیدو سپس با برس و جارو استخر را تمیز کنید.
جلبک سیاه:بسیار سخت پاک می شود.می توان آن را تا حدودی با شوک مکرر وبرس و جارو زدن کنترل کرد.جلبک سیاه را معمولا می توان با استفاده از جلبک کش های قوی و نگهداشتن مقدار کلر آزاد نسبتا بالا،کنترل کرد.

آیا راه آسان تری برای از بین بردن جلبک ها وجود دارد؟
بله-استفاده از UV
اشعه UV ارگانیسم های آبی از جمله جلبک های تک سلولی سبز رنگ و باکتری هایی که آب استخر را کدر و تیره می کنند ،از بین می برد.UV آبی شفاف را برای استخر شما حتی در صورت عدم وجود کلر تضمین خواهد کرد.
طول موج کوتاه اشعه UV تاثیر فوتواکسیداسیون دارد که کلرامین ها و سایر فرآورده های سمی کلر را بدون اضافه کردن مواد شیمیایی اضافی، از بین می برد.استفاده از گندزدای UV برای استخر تمام جلبک ها را زمانی که از UV عبور می کنند به سرعت از بین می برد اما از رشد جلبک و لجن بر سطوح استخر جلوگیری نمی کند.

مزایا:
محیط شنای دلپذیرتر با مواد شیمیایی کمتر
به مقدار قابل توجهی میزان مواد شیمیایی را تا 78% کم می کند،و بنابراین هزینه های مربوط به آن را کم خواهد کرد.
گندزدایی فوری با هر بار عبور از UV
از بین بردن تمام کلرامین ها
دفع فاضلاب کمتر (یا صرفه جویی در مصرف آب؟)
کمتر بک واش کردن فیلتر که می تواند وقت گیر باشد.
هزینه پایین خرید و راه اندازی دستگاه
به هیچ وجه بر مقدار Ph تاثیر نمی گذارد
هیچ فرآورده جانبی خطرناکی تولید نمی کند.
نصب و راه اندازی بسیار آسان
امکان استفاده برای هر نوع استخری
خطر overdosing وجود ندارد.

مواد جامد محلول در آب(TDS)
پس از این که یک استخر یک فصل مورد استفاده قرار می گیرد،ذرات جامد محلول ممکن است شروع به متراکم شدن کنند.اینها جامداتی غیر قابل فیلتر شدن شامل ضایعات بدن، لوسیون ها، تثبیت کننده، خاک، گرده و غیره میباشند که همه ی اینها برای فیلتر بسیار کوچک هستند واین گونه از بین نمی روند.استفاده ازسیستم گندزدایی UV با هر بار عبور آب از برابر اشعه UV ، مقدار TDS آب را کاهش می دهد.با این حال اگر شما در استخر خود از سیستم UV استفاده نمی کنید،می توانید ازمواد شیمیایی که به عنوان منعقد کننده یا شفاف کننده نیز شناخته می شوند، استفاده کنید.با اضافه کردن این مواد به آب،ذرات کوچک غیرقابل فیلتر شدن به یکدیگر می چسبند و اندازه ی آن ها افزایش می یابد و بنابراین توسط فیلتر از بین می روند.


گروه دکتر استخر زیر مجموعه و دپارتمان خدمات گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : مجری مجاز استخر سونا جکوزی در ایران و کشورهای همجوار میباشد

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×