دایو و سرسره استخر

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران


نکات مهم انتخاب انواع دایو و سرسره استخر

استخر های شیرجه در واقع زیرمجموعه ای از استخر های قهرمانی به شمار می روندکه به طور خاص برای برگزاری مسابقات شیرجه در کنار مجموعه اصلی مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرجه به دو صورت از روی تخته های پرشی و یا سکو های ثابت انجام می شود. امروزه علاوه بر شنا و انجام ورزش های آبی در استخرها ، اجرای حرکات موزون در داخل آب نیز به عنوان یکی از ورزش های مفرح طرفداران بسیاری یافته است.

البته لازم به ذکر است در استخرهایی که رقص آبی در آنها انجام میشود، نصب سیستم صوتی (باند) علاوه بر محیط استخر،در داخل آب نیز جهت ایجاد هماهنگی در انجام حرکات موزون بین رقصندگان ضروری است.

نکته حائز اهمیت در استخر هایی که مجهز به دایو (تخته شیرجه) می باشند.این است که عمق محلی که دایو در آن قسمت نصب گردیده نباید کمتر از 1.8 الی 2 متر باشد.

امروزه استفاده از انواع سرسره (از کوچکترین و ساده ترین مدل ها که صرفا برای بازی کودکان در لب استخر نصب می شوند تا مدل های بزرگتر پیچ و خم دار و آبی که هم خردسالان و هم بزرگ سالان در استخرها جهت ایجاد فضای مفرح و شاد مورد استفاده قرار می دهند نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دایو و سرسره استخر

بطور کلی انواع سرسره های استخرها شامل سرسره های کوچک کودکان(سرسره خشک) قابل نصب در لب استخر و یا سرسره های دارای سیستم آب در گردش که کاربران همراه با جریان آب در مسیر های طولانی تری ( بصورت مارپیچ و یا تونلی )با استفاده از تیوپ و یا بدون تیوپ از آنها استفاده میکنند (معمولا در پارک های آبی) هر روز طرفداران بیشتر و رواج بیشتری پیدا می کنند.

سرسره های پارک های آبی خود از نطر نوع ، ارتفاع ، نحوه مسیر حرکت ، سن مجاز استفاده کنندگان و... دارای انواع و مشخصات ویژه ای می باشند که باید در هنگام انتخاب بر اساس نظر مشاوران و کارشناسان گروه بازرگانی نقیب سازه به دقت مورد بررسی قرار می گیرند.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02124521639 02143850311 02195118234

همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت : WWW.NAQIBSAZEH.IR

ایمیل NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×