ساختار جکوزی

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار


گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

لوله کشی و ایرجت ها

ایرجت ها (Airjet)

برای اتصال جت ها به یکدیگر از دو رینگ در بالا و پایین استفاده می گردد که بسته به تعداد جت ها قطر هر یک از رینگ ها تعیین می شود و معمولا قطر 3 اینچ برای هر رینگ کفایت می کند.

پمپ ایرجت(Airjet pump)

همانطور که اشاره شد استفاده از جکوزی جهت ماساژ ماهیچه های بدن با آب می باشد (آب درمانی) نحوه حرکت آب بدین طریق بوده که آب از پایین ترین قسمت جکوزی توسط پمپ مکش شده و با فشار به نازل هایی که در اطراف جکوزی قرار داده شده هدایت می شود.

این نازل ها با لوله هایی به هوا متصل می باشند که با توجه به ساختمان داخلی جت ها، در اثر سرعت زیاد آب، هوا به درون نازل کشیده شده و در نهایت زیاد، مخلوط آب و هوا با ماهیچه های بدن تماس پیدا می نماید.

دبی هر نازل (جت) با قطر 1 سانتی متر و سرعت حرکت آب 16m/s تقریبا 4.5m3/h یا 20(gpm) است و معمولا هر نفر 2 تا 3 نازل در نظر می گیرند.

بنابراین پمپ ایرجت با دور 2900(rpm) باید قادر به تامین دبی و هد مورد نیاز نازل ها باشد خصوصا در تعیین هد پمپ، مقاومت بدن شناگر نیز باید در محاسبه لحاظ شود.

مبدل جکوزی

مبدل آبگرم جکوزی باید قادر باشد در شرایط زمستانی و در هنگام راه اندازی اولیه (تقریبا 6 ساعت) آب سرد 50 درجه فارنهایت (c100) را به دمای مطلوب 100 درجه فارنهایت برساند.

لوله کشی جکوزی

در مدار لوله کشی برای جکوزی در نظر گرفته می شود، مدار اول مدار تصفیه و گرمایش آب جکوزی است که همانند استخرهای کوچک می باشد.

آب گرفته شده از کف جکوزی پس از عبور از صافی اولیه وارد پمپ شده و با فشار وارد صافی اصلی شده و در نهایت (در صورت استفاده از شیر چند راهه) بخشی از آن وارد مبدل شده و پس از اختلاط مجددا وارد حوضچه می شود.

در مدار دوم که مربوط به ایرجت ها می باشد، آب گرفته شده از جکوزی پس از عبور از صافی اولیه وارد پمپ ایرجت شده و بعد از ایجاد فشار وارد کلکتور ایرجت ها می شود متعاقبا هوا هم از مسیر دیگری وارد لوله ایرجت ها شده و مخلوط هوا و آب با سرعت زیاد وارد حوضچه جکوزی می گردد.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02124521639 02143850311 02195118234

همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت : WWW.NAQIBSAZEH.IR

ایمیل NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×