ساخت استخر و جکوزی تخصص ماست

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، سونا ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، اتاق برف ، تونل مه ، اتاق نمک ، آبنما ، حمام سنتی
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران


سیستم های اسکیمری و سرریز (Over Flow Vs Skimmer Systems)
امروزه استخرهای شنا به دلایل مختلفی ، به یکی از محبوب ترین فرآیندهای سرگرمی در دنیا تبدیل شده اند. لذا جهت ساخت استخر و جکوزی ، در نظر گرفتن نوع استخر و جکوزی از لحاظ سازه اهمیت فراوانی دارد.
استخرها ی شنا و جکوزی ها معمولا در دو نوع سرریز (Overflow Type) و اسکیمری (Skimmer Type) ساخته می شوند . قابل ذکر است که جهت ساخت هرکدام از نوع های گفته شده باید تدابیر خاصی در نظر گرفته شود .
استخرها و جکوزی های اسکیمری (Skimmer Swimming Pools & Spas)
عبارت استخرهای اسکیمری برگرفته از یک قطعه بسیار پرکاربرد به نام اسکیمر ، به این نام شهرت یافته است . در این نوع سیستم ها ، اسکیمر به راحتی در دیواره استخر و جکوزی قابل مشاهده می باشد . این روش از قدیمی ترین متدهای تصفیه استخرها و جکوزی ها به شمار می رود . در این سیستم ها همواره نازلهای دهش پمپ تصفیه در روبروی اسکیمرها قرار می گیرند ، و با هدایت جریان سطحی آب به سوی اسکیمر ، آب استخر به صورت مستقیم وارد لوله های تصفیه می شود . به همین دلیل به این استخرها ، استخرهای با سیکل تصفیه افقی می گویند. در استخرهای اسکیمری ، سطح آب 10 الی 15 سانتی متر از لبه استخر پایین تر می باشد . از مزیت های این سیستم می توان به راحتی نصب و هزینه های اجرایی پایین و تعمیر و نگه داری کم هزینه اشاره کرد .
استخرها و جکوزی های سرریز (Overflow Swimming Pools &Spas)
در استخرها و جکوزی های سرریز ، طراحی و اجرای سیستم تصفیه ، نسبت به سیستم های اسکیمری پیچیده تر می باشد ، در این سیستم ها دهش پمپ تصفیه عموما از کف استخر بوده و تصفیه آب از طریق کانال های دور استخر انجام می گیرد . نکته بسیار مهم اینکه ، برخلاف سیستم های اسکیمری ، آب مستقیما وارد سیکل تصفیه نمی شود و از یک مخزن بالانس جهت ذخیره اب و سپس هدایت آن به سمت فیلتر استفاده می شود . به همین جهت به این استخر ها ، استخر های با سیکل تصفیه عمودی می گویند .
به دلیل اینکه در استخرهای سرریز آب استخر از تمامی جهات وارد کانال گریل ها می شود ( به خصوص در طراحی تمامی وجوه ) ، قدرت تصفیه این استخرها به نسبت استخرهای اسکیمری بالاتر می باشد . بنا به همین دلیل در استخرهای مراکز عمومی عمدتا از نوع سرریز هستند .
با توجه به موارد ذکر شده ، به راحتی قابل درک است که هزینه های اجرایی سیستم های سرریز نسبت به سیستم های اسکیمری بالاتر می باشد . اگر چه انتخاب هر یک از دو سیستم ذکر شده بستگی به علاقه کاربران دارد ، اما اکثرا استخرها و جکوزی های سرریز به دلیل ظاهر زیبا تر ، ترجیح داده می شوند . با این وجود نباید از هزینه های نسبتا بالاتر تعمیر و نگه داری این نوع سیستم ها غافل بود .

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02124521639 02143850311 02195118234

همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت : WWW.NAQIBSAZEH.IR

ایمیل NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×