سرویس استخر نیاوران

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

DR POOL GROUP

گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما
تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران

9 دلیل خوب برای رفتن به استخر
چند سال قبل، انجمن شناگران حرفه ای امریکا (USMS) مطلبی منتشر نمود و در آن، به افراد با سبک زندگی پُرتکاپو خاطر نشان کرد که شنا می تواند یک ورزش تناسب اندام کامل، دقیق، مؤثر و در عین حال مفرح باشد.
با وجود اینکه این امر ممکن است برای شناگران واضح به نظر بیاید، اما افرادی وجود دارند که فکر می کنند استخرهای شنا تنها برای بازی کودکان و تفریح تابستانی هستند. همچنین دید اشتباه رایجی وجود دارد که شناکردن راه مؤثری برای کاهش وزن نیست.
بنابراین به نظر مناسب می رسد تا دلایلی را که همۀ افراد می توانند از شناکردن به عنوان راه اصلی ثانویه یا جایگزین تناسب اندام برای کامل ‏کردن برنامۀ ورزشی شان بهره ببرند به صورت خلاصه دربیاوریم.
کمک به قلب
اگر به طور مداوم و با تکنیک درست شنا کنید، این امر شرایط بی نظیری را برای قلب و عروق فراهم می کند. در حالی که دیگر ورزش‏ها (مانند دویدن یا دوچرخه سواری) ممکن است در سطوح بالا مؤثرتر باشند، واردکردن شنا به برنامۀ ترکیبی و وادارکردن خود به تمرین منجر به تناسب کلی اندام خواهد شد.
توازن وضعیت بدنی
شناکردن سبب ایجاد عضلاتی بلندتر و باریک تر می شود که عضلات کوتاه تر و فشرده تر ناشی از تمرینات با وزنه را تکمیل می کنند. این عضلات ناشی از شناکردن، همچنین به افزایش سوخت وساز بدن برای سوزاندن طولانی تر کالری ها کمک می کنند.
تمرینات ترکیبی
شناکردن نه تنها ظرفیت قلبی ـ عروقی را در عین افزایش قدرت عضلات بالا می برد، بلکه به بدن فرصت استراحت پس از فعالیت های شدیدتر مانند بسکتبال، دویدن و وزنه برداری را نیز می دهد. با ایجاد یک برنامۀ تمرینی متوازن، ورزشکاران از مصدومیت جلوگیری کرده و در حالی که جلسات تمرینی روزانه را از دست نمی دهند به بدنشان زمان لازم را برای بهبودی می دهند.
افزایش انعطاف پذیری
یک استخر گرم، عضلات را شل کرده، انعطاف پذیری را افزایش داده و اجازۀ کشش را به آن ها می دهد. همچنین پس از نرمش های استقامتی که منجر به ایجاد اسیدلاکتیک می شوند (دویدن-دوچرخه سواری-وزنه برداری)، یک شنای ساده به خروج سموم از بدن و جلوگیری از سفتی و درد عضلات در روزهای بعد کمک می کند.
تقویت بنیۀ بدنی
شناکردن به تقویت بنیۀ بدنی کمک می کند، زیرا به طور همزمان همۀ عضلات بدن را درگیر می کند. با وجود اینکه 70 درصد تحرک یک شناگر، ناشی از بالاتنه است، تخته شنا و فین، تمرینات خوبی را برای پاها فراهم می‏کنند.
استقامت
شناگران، قادر به شناکردن در زمان طولانی تری نسبت به زمان انجام فعالیت های دیگر هستند. با تکنیک درست، یک شناگر قادر خواهد بود برای مدت های طولانی تری نسبت به زمان دویدن تمرین کند و در نتیجه، کالری بیشتری بسوزاند.
ماجراجویی
امروزه شناکردن، از استخرهای عمومی سرپوشیده و تاریک سال های گذشته، جدا شده است. بسیاری از باشگاه‏های ورزشی، استخرهای روباز تمیزی را ارائه می دهند و مراکز تفریحی، با اقبال عمومی نسبت به امکانات فضای باز در حین ماه های تابستان مواجه هستند.
عواقب اجتماعی
عضویت در یک تیم حرفه ای یا گروه تمرینی ورزش‏های سه گانه (Triathlon) ، علاوه بر امکان ایجاد دوستی ناشی از علایق مشترک، انگیزۀ همکاری و رهبری حرفه ای را برای فراهم‏ کردن نتایج عملکرد بهبودیافته، موجب می‏شود.
کاهش وزن
دکتر Jane Moore ، پزشک و شناگر فعال از تاکومای واشنگتن می گوید: “افرادی که به طور مداوم، به حدی پُرتکاپو شنا می کنند که پس از پایان آن، نَفَسشان تمام می شود و ضربان قلبشان بالا می رود، قطعاً کالری سوزانده و وزن از دست می دهند. کلید این کار این است که کمی به خود فشار بیاورید.”
Kris Houchens ، سرمربی انجمن شناگران حرفه ای ایندیاناپولیس می گوید: “پوشیدن لباس شنا و ظاهرشدن در انظار عمومی، می تواند به یک فرد، انگیزه ای برای کاهش چند پوند از وزنش را بدهد”.
به هر دلیل و بهانه‏ای که تاکنون شنا را وارد برنامۀ مداوم تناسب اندامتان نکرده اید، لیست بالا باید راه هایی را که ورزش می تواند به کیفیت زندگیتان بیافزاید، روشن نماید. به ایجاد یک تغییر مثبت فکر کنید و همین امروز به دنبال فرصت های شناکردن در محله و جامعۀ خود بگردید.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02143850311 02195118234 02124521639
همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

WWW.DRPOOL.IR
WWW.DRESTAKHR.IR
DRPOOL.IR@GMAIL.COM
DRESTAKHR@GMAIL.COM

مدیر گروه دکتر استخر : مهندس سید محسن نقیبیان
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

گروه دکتر استخر زیر مجموعه و دپارتمان خدمات گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : مجری مجاز استخر سونا جکوزی در ایران و کشورهای همجوار میباشد

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×