بازدید امروز تا این لحظه 5010 بار

کلریناتور گازی - آلفا

شهر : تبریز

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا 4 کیلوگرم در ساعت می باشد. جهت استفادهدر تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و... می باشد.

شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس (رصاکو) به منظور اجرای پروژه های صنعتی و غیرصنعتی(عمرانی و غیرعمرانی) در سطح کشور در سال ۱۳۹۴ تاسیس و با جذب کادر متخصص و تشکیل تیم اجرائی مناسب و همچنین با بهره گیری از سوابق کاری و مدیریتی موسسین شرکت تاکنون موفق به انجام و اتمام چندین پروژه کوچک و بزرگ دولتی و غیردولتی شده است که نتیجه آن گسترش سطح فعالیت و فیلد کاری، تشکیل و انسجام نظام اداری، کارگاهی و مالی بوده است.


در شاخه آب و فاضلاب شرکت راهبران صنعت ارس در حال حاضر نمایندگی رسمی شرکت شالوده آب در استان آذربایجان شرقی میباشد و تامین فروش ،نصب و راه اندازی و کلیه خدمات مربوطه توسط این شرکت ارایه میگردد.

در شاخه آب و فاضلاب، تجهیرات گند زدا و کلرزن قابل ارایه به سه گروه عمده تقسیم میشود، تجهیرات گند زدا و کلرزن برای تصفیه خانه های مجموعه های ورزشی کارخانه های صنعتی و صنایعی از این دست با قابلیت تزریق کلر از صفر تا 2 کیلو گرم در ساعت،تجهیرات گند زدا و کلرزن برای تصفیه خانه های کوچک و مجتمع های صنعتی بزرگ با قابلیت تزریق کلر از 0.5 تا 12 کیلو گرم در ساعت ودر نهایت برای تصفیه خانه های شهرهای کوچک و بزرگ قابلیت تزریق کلر تا 40 کیلو گرم در ساعت.

تیم فنی رصاکو نیز با ارایه پیشنهاد فنی بسته به نیاز مشتری و نصب و راه اندازی تجهیزات و در موارد نیاز با عیب یابی و تعمیرات تجهیزات جهت تعامل و افزایش سطح رضایت مشتریان به صورت 24 ساعته آماده ارایه خدمات فنی مهندسی میباشد.

#دستگاه_تصفیه_آب

×