menu

ثبت آگهی رایگان

پارتیشن چرمی

شهر : تهران

پارتیشن و درب های آکاردئونی چرمی ضد آب :

پارتیشن های چرمی ضد آب یک درب تاشو با تا شدن به پشت باز می شود یا به عنوان پانل شناخته می شود. آنها از چندین لایه تشکیل شده اند که به منظور باز کردن کل دیافراگم، خود را به عقب تا می کنند. قرقره ها روی درها نصب می شوند، بنابراین وقتی آن را باز می کنید، به طور همزمان سر می خورد و تا می شود.
درمقایسه با درب های دوبل، درب های کشویی یا همان پارتیشن چرمی ضد آب موثرتر هستند، زیرا از نظر حرارتی کارآمد هستند، همچنین به این دلیل که درب های دوتایی چارچوب بسیار بیشتری را به نمایش می گذارند. درهای کشویی بسیار ضخیم تر و حجیم تر هستند.


مزایای بسیاری از پارتیشن چرمی ضد آب :

پارتیشن چرمی ضد آب مناسب ترین انتخاب برای تقسیم بندی یک اتاق هستند. ایمن و جذاب هستند. باعث صرفه جویی در فضا و کاهش نویز و آلودگی صدا می شود. در رنگ های دوست داشتنی و برجسته زیبا، کاملا مطابق با پسند شما است.
پارتیشن چرمی ضد آب قوی و بادوام هستند. آنها بدون تعمیر و نگهداری هستند و طول عمر بالایی دارند.
ما به شما اطمینان می دهیم که پارتیشن های چرمی محیط شما را از موریانه، پوسیدگی و کپک محافظت می کنند. همچنین منقبض، تار یا متورم نمی شود. درب های تاشوی شرکت ما از چرم صنعتی ساخته شده اند. ما اطمینان می دهیم که آن را مقاوم در برابر لک می کنیم. ما درب هایی را می سازیم که متناسب با اندازه و نیازهای درب شما ساخته شده اند. کیفیت و خدمات عالی برای شما تضمین خواهد شد.

تماس :09103576874 - 09120289570
تلفن : 02122891401 - 02122891317
فاکس : 02156276712
www.partitiongostar.ir
partitiongostar@gmail.com

#انواع_پارتیشن

گفت و گو با پارتیشن گستر

ارسال پیام خصوصی، استعلام قیمت و درخواست توضیحات از تولیدکننده

×