ژل ضدآب کننده و استحکام بخش بتن پادنار

شهر : تهران

نانو ژل استحکام بخش بتن ترکیبی از نانوسیلیس ، نانو عایق، میکروسیلیس ،پلی کربوکسیلات اتر والیاف میباشد که موجب افزایش مقاومت شیمیایی وفیزیکی و ضد آب شدن بتن ( مقاومت در برابر فشار مثبت و منفی) میشود.

. نانو ژل ضدآب کننده و استحکام بخش بتن دبکو
معرفی محصول : ترکیبی از نانوسیلیس ، نانو عایق، میکروسیلیس ،پلی کربوکسیلات اتر والیاف میباشد که موجب افزایش مقاومت شیمیایی وفیزیکی وضد آب شدن بتن ( مقاومت در برابر فشار مثبت و منفی) میشود.
افزودن نانو سیلیس به مخلوط بتن باعث می گردد Sio2 فعال آن با محلول هیدروکسید کلسیم Ca(OH)2 آزاد موجود در منافذ موئین بتن ترکیب گردد و کریستال سیلیکات کلسیم نا محلول تولید نماید و در نهایت باعث تراکم ساختار خمیر سیمان و کاهش نفوذپذیری وافزایش مقاومت بتن به چهارنوع می گردد. .1. افزایش مقاومت فشاری وخمشی وکششی بتن 2) افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش 3) کاهش قابل توجه نفوذ پذیری بتن 4) جلوگیری از نفوذ یون کلر و سولفاتها وسایر مواد شیمیایی مخرب به داخل بتن به دلیل خصوصیات بالا از آن جهت بهبود خواص مکانیکی و افزایش دوام بتن در کشورهای پیشرفته رو به افزایش است .
نانو سیلیس بر بتن دو اثر جداگانه دارد: اثر شیمیایی: (واکنش پوزولانی) سیلیس با کلسیم هیدروکسید ، ژلCSH بیشتری را در مرحله پایانی تشکیل می دهد. اثر فیزیکی: چون نانو سیلیس 100000 مرتبه کوچکتر از ذرات تشکیل دهنده سیمان است در نتیجه نانو سیلیس میتواند حفره های باقی مانده موجود در بتن را پراکنده و در نتیجه دانسیته (چگالی ) بتن را افزایش دهد. نتایج آزمایشات نشان میدهد که نانو سیلیکا می تواند میکرو ساختار بتن را بهبود بخشد و نفوذپذیری آب در بتن سخت را کاهش دهد.

بیشترین اثری که از افزایش نانو سیلیکا گزارش شده ، تاثیر این نانو ذرات بر خواص مکانیکی بتن بوده است.

افزایش نانو سیلیکا موجب افزایش چگالی ، کاهش تخلخل و بهبود استحکام پیوند بین سیمان و مصالح می شود. بتن های تولید شده با نانو سیلیس استحکام فشاری و خمشی بسیار بالاتری را از خود نشان می دهند برای مشاهده این اثرات مفید،غلظت این ذرات باید در حد مجاز کنترل شود. در مورد بتن های زیستی و خود متراکم استفاده از این نانو ذرات ضروری است . این بتن ها در هرکجا می توانند استفاده شوند هم در زیر ساخت هم در ساختمان.
موارد مصرف:
اجرای بتن در سواحل دریا، اسلکه ها و پلها
ساخت بتن های با مقاومت بالا
ساخت بتن سدها، کانالها، تونلها، مخازن و منابع آب
کف سازی و نماسازی
ساخت بتن های در معرض خوردگی
نکات ایمنی:
-در صورت تماس با پوست، با آب و صابون بشوئید و در صورت تماس با چشم ویا مخاطهای تنفسی با آب گرم -بشوئید نکات زیست محیطی: -مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.
روش و میزان مصرف :این ژل در هنگام ساخت بتن به مخلوط بتن اضافه میشود ومیزان مصرف آن 9 کیلوگرم برای هرمتر مکعب بتن عیار 300 است مشخصات فنی : حالت فیزیکی : ژل بسته بندی: سطلهای 25 یا 30 کیلویی
واحد شمارش : کیلوگرم
زمان تحویل : 72 ساعت
دسته بندی : شیمی ساختمان

جهت دریافت مشاوره رایگان محصولات و اخذ اطلاعات تخصصی با شماره های زیر تماس بگیرید :
09127606716
09305501606
09303613350

پادنار بر قله افتخار

#افزودنی_های_بتن

کالای های مشابه #افزودنی_های_بتن
×