menu

ثبت آگهی رایگان

لباس اتش نشانی

شهر : تهران

قیمت : 20,000 ريال

استفاده از دستکش در محیط های کاری مختلف یکی از ضرورت های غیرقابل چشم پوشی ست. چرا که در برخی از شغل ها دست در معرض مواد شیمیایی، سرما، خراشیدگی و… قرار دارد. به همین دلیل انواع دستکش ها از جمله دستکش کار کارگری، دستکش ایمنی، دستکش باغبانی و… برای حفظ سلامت دست کارکنان طراحی شده است. برای خرید دستکش کار ایمنی مناسب ابتدا باید شناخت کافی از این محصول داشته باشید. در این مطلب به بررسی انواع دستکش کار، ویژگی ها و کاربردهای شان می پردازیم.

انواع دستکش کار
همان طور که گفته شد در شغل های مختلفی افراد نیاز به استفاده از دستکش دارند. همین مسئله سبب شده است شاهد طراحی و تولید دستکش هایی با ویژگی های منحصر به فرد باشیم. هر شغل و هر شرایط کاری توجه به برخی نکات را می طلبد و استفاده از نوع خاصی از دستکش مناسب آن است. برای مثال دستکش های کار از نظر نوع جنس تفاوت های فراوانی با هم دارند. دستکش های ایمنی از جنس های نخی، پلی استر و… تولید می شوند. دستکش های باغبانی نیز از موادی نظیر لاستیک تولید شده و در اختیار کاربران قرار داده می شوند. همچنین دستکش های کارگری و کارهای بنایی که به اصطلاح به آن ها دستکش استادکار گفته می شود از مواد اولیه ای همچون لاتکس تولید می شوند. در برخی از دستکش ها نیز ترکیبی از مواد استفاده می شود. همچنین این دستکش ها از نظر طراحی ظاهری نیز با یکدیگر متفاوتند. برای مثال دستکش های استادکار غالباً مچ بلندی دارند و تا روی ساعد دست را می پوشانند. در ساخت دستکش های کار استانداردهای مختلفی مورد توجه قرار می گیرد. برای مثال دستکش های ایمنی اغلب ضد آب بوده و در مقابل مواد شیمیایی مقاومند.

حدود قیمت دستکش ایمنی
حدود قیمت دستکش های کار با توجه به نوع و کاربری آن متفاوت است. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای یک دستکش کار عنوان کرد. از طرفی ممکن است دو دستکش ایمنی کار به دلیل تفاوت در طراحی و ساخت و مواد مورد استفاده قیمتی متفاوت داشته باشند. برای مثال قیمت دستکش کار چرم نسبت به بعضی دیگر از انواع این محصول گران تر است.
برخی از دستکش ها طراحی ویژه ای دارند و برای کارهای سنگین تر مناسبند. این دستکش ها دارای ویژگی های منحصربه فردی نظیر چنگش مناسب در همه شرایط خشک و مرطوب هستند. مواردی از این دست و همچنین استفاده از بافت های ضد لغزش بر روی دستکش در قسمت های سر انگشت و همچنین کف دست باعث بالا رفتن قیمت تمام شده دستکش ایمنی کار می شوند.
وجود یا عدم وجود آستر در دستکش نیز در تعیین قیمت موثر است. در ادامه در یک لیست همه ویژگی های تاثیرگذار بر قیمت دستکش را مرور می کنیم:

بافت ضد لغزش
نوع کاربری
وجود مواد ضدقارچ و ضدباکتری
چنگش مناسب
طراحی ارگونومیک و اصولی برای عدم خستگی زودهنگام
جنس
آستر
مقاومت یا عدم مقاومت در برابر مواد شیمیایی (متانول، استون، تولوئن و…)
نحوه سفارش و خرید دستکش ایمنی کار
امروزه تولیدکنندگان مختلفی در سراسر کشور در حال تولید و عرضه دستکش های کار هستند. این تولیدکنندگان با توجه به استانداردهای مختلف و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و دانش روز دنیا این محصولات را طراحی و تولید می کنند. دستکش های تولید شده به روش های مختلفی از جمله فروش مستقیم و غیرمستقیم، حضوری و یا در فروشگاه های اینترنتی معتبر و مجاز به فروش می رسند. برای سفارش و خرید دستکش کار بهتر است از طریق توزیع کنندگان معتبر و تایید شده اقدام کنید. اگر برای خرید دستکش و انتخاب نوع و سایز آن به راهنمایی نیاز دارید می توانید با کارشناسان طراحان دوخت تماس حاصل نمایید.
از جمله مزایای خرید اینترنتی می توان به امکان خرید انواع دستکش کار ضد آب، دستکش کارگری، دستکش کار جذب و… به راحتی و بدون مراجعه به بازار اشاره کرد. همچنین در این نوع خرید علاوه بر میزان تخفیف و قیمت مناسبی که از آن بهره مند می شوید، می توانید با خرید دستکش کار عمده آن را با قیمت پایین تری دریافت کنید.

#سیستمهای_اعلام_و_اطفا_حریق

×