menu

ثبت آگهی رایگان

خانه هوشمند آسانه

@asanehfaraz

خانه هوشمند آسانه محصول شرکت دانش بنیان فرازکام است که به دست متخصصین زبده و خلاق این شرکت طراحی و ساخته شده است.


این مجموعه در حالی امروزه به عنوان شرکت خانه هوشمند شناخته میشود که تاکنون موفق به طراحی و تولید طیف گسترده ای از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان شده است.

سیستم خانه هوشمند آسانه بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا و بر اساس پروتکل های اینترنت اشیاء پایه گذاری شده است.


کلیه تجهیزات خانه هوشمند آسانه بصورت بی سیم و مبتنی بر شبکه وای فای (Wi-Fi) عمل می کنند وکلیه ماژولها و سنسورها بدون نیاز به هیچ واسطی، امکان اتصال به اینترنت را دارند.هنگام هوشمند سازی ساختمان ، استفاده از شبکه بی سیم وای فای به عنوان بستر ارتباطی اجزای خانه هوشمند ، دارای محاسن بسیاری است که خانه هوشمند آسانه را نسبت به سایر محصولات خانه هوشمند بی سیم متمایز مینماید.

از محاسن خانه هوشمند بی سیم با استفاده از شبکه وای فای این است که شبکه Wi-Fi در اکثر اماکن وجود داشته و بعنوان استاندارد پذیرفته شده برای کاربردهای خانگی تا حرفه ای بوده و تمام نیازها به یک بستر ارتباطی ایمن و مطمئن را رفع مینماید.هزینه اقتصادی ایجاد یک شبکه وای فای به صورت غیر قابل یاوری پایین بوده و به راحتی میتوان لوازم آن را تهیه کرد ، به همین خاطر قیمت خانه هوشمند آسانه در مقایسه با سایر برندهای هوشمند سازی پایینتر و هزینه هوشمند سازی ساختمان کمتر است .

همچنین در دسترس بودن شبکه وای فای باعث آسان و سریع بودن راه اندازی و استفاده از آن میشود.


بطوری که بدون نیاز به تغییر سیم کشی ساختمان و در کمترین زمان میتوان تجهیزات خانه هوشمند آسانه را نصب و راه اندازی کرد.
بعلاوه تمامی وسایل ارتباطی از قبیل گوشی موبایل ، تبلت ، رایانه و بسیاری از لوازم الکترونیکی که اخیراً وارد بازار میشوند داری امکان ارتباط از طریق وای فای هستند.

شاید یکی از نگرانی های کاربران خانه هوشمند آسانه امنیت استفاده از آن باشد.


طراحان این سیستم با علم به اینکه همواره تهدیدات امنیتی برای فناوری های نوین وجود خواهد داشت ، با استفاده از روشهای مختلف امنیتی در کلیه لایه های این سیستم سعی در عرضه محصولی مطمئن و دور از مخاطرات مختلف را نموده اند.

خانه هوشمند آسانه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از محصولات مشابه که از شبکه بی سیم استفاده میکنند متمایز میکند.


در این سیستم ارتباط بین کلیه اجزاء بصورت دوطرفه است که از نظر فنی باعث کارکرد دقیق و ایمن تر این سیستم میگردد.


همچنین استفاده از آخرین پروتکل های اینترنت اشیاء برای ارتباط بین اجزا باعث سرعت و دقت بالا در عملکرد سیستم شده است.تجهیزات هوشمند سازی آسانه دارای سطح انعطاف پذیری بالایی هستند که می توان براحتی آنها را با نیازهای مختلف منطبق نمود .


در هنگام بهره برداری براحتی می توان ایجاد سناریوهای مختلف و بهینه سازی برای راهبری بهتر و کاهش هزینه های انرژی و کاهش هزینه های تعمیراتی را انجام داد.

گفت و گو با خانه هوشمند آسانه

ارسال پیام خصوصی، استعلام قیمت و درخواست توضیحات از تولیدکننده

کالاهای خانه هوشمند آسانه

×