اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

 رادیاتور قرنیزی راه حل دکوراسیون داخلی

رادیاتور قرنیزی راه حل دکوراسیون داخلی

رادیاتور قرنیزی سبک جدیدی از سیستم های گرمایشی ساختمان می باشد که به دلیل مزایا و قابلیت های آن و همچنین آزادی عمل در دکوراسیون و حتی امکان تولید سفارشی آن، امروزه در تمام دنیا خصوصا کشورهای اروپایی و آمریکا بسیار مورد توجه و استقبال واقع شده است. در واقع در این نوع سیستم گرمایشی طوری طراحی شده است که با جایگزینی به جای قرنیزهای متداول ساختمان، ظاهری کاملا شبیه به قرنیزی زیبا و کاملا سفارشی را داشته در عین حال عمل انتقال حرارت و گرمایش ساختمان را نیز به عهده خواهد داشت.
 طراحی فضاهای چند منظوره برای خانه کوچک

طراحی فضاهای چند منظوره برای خانه کوچک

پیشرفت تکنولوژی و فناوری، نقشه خانه ها بازتر شده و وسایل الکترونیکی بسیاری نیز به آنها اضافه می شود. در این میان احساس نیاز به خانه هایی با نقشه های هوشمندانه و چند منظوره نیز شکل می گیرد؛ آشپزخانه هایی که با جزیره خود می توانند کاربرد ناهارخوری را هم به همراه داشته باشند، اتاق کارهایی که به عنوان اتاق مهمان نیز به کار می روند، همه و همه ایده هایی هستند که کمک می کنند بتوانید در فضاهای کوچک منزل خود، بخش های مختلفی را با هم ادغام کرده و اتاق ها را به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار دهید.
نسرین سراجی

نسرین سراجی

بانوی معمار و معماری، پروفسور نسرین سراجی فارغ التحصیل انجمن معماری لندن (AA) متولد ایران است. او پس از فارغ التحصیلی از انجمن معماری در لندن، بلافاصله شروع به کار در ادارات بزرگ چند ملیتی در بریتانیا کرد. در همان زمان بود که با جلوه های مختلف و جدید معماری چون، طراحی شرکت ها، تفکر عمومی و... آشنا شد.
 دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت

دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت

تختخواب یکی از جزییات اساسی هر اتاق خوابی محسوب می شود، اما گاهی به علت کوچک بودن فضای اتاق خواب و یا دلایل شخصی امکان قرار دادن تختخواب درفضای اتاق خواب مقدور نمی باشد، بنابراین باید با ترفندهای هوشمندانه ی دیگری اقدام به چیدمان فضای داخلی اتاق خواب کنیم.
از دغدغه های اقتصادی تا انتخابات نظام مهندسی

از دغدغه های اقتصادی تا انتخابات نظام مهندسی

در حال حاضر صحبت از وضعیت ساختمانی و اقتصادی کشور چندان نیاز به تعریف و تمجید یا حتی توضیح اضافه ندارد. وقتی عده ای به بهانه در اختیار داشتن مسولیت های قانونی، احساس ادای دین و یا از روی دلسوزی و خیرخواهی همه چیز و هم کس را زیر سئوال می برند- آنهم بدون ارایه هیچگونه سند و مدرک قانونی و یا کارشناسی- دیگر چه جای صحبت از وضعیت اقتصادی و ساختمانی باقی می ماند.
انتخابات نظام مهندسی و آینده مهندسان

انتخابات نظام مهندسی و آینده مهندسان

به گزارش پیام ساختمان، براساس قانون نظام مهندسی ساختمان مصوب اسفند ماه 1374 وآئین نامه اجرایی آن وباالهام ازتجربیات کسب شده در دوره های گذشته ، انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها مهرماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می گردد، انتخابات این دوره تغییرات عمده ای نسبت به دوره ماقبل خود دارد.
11سوالی که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

11سوالی که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

قبل از شروع به بازسازی منزل، هر چقدر گفتگوی بهتر و بیشتری با طراح داخلی، معمار یا پیمانکار خود داشته باشید، فرآیند بازسازی راحت تر خواهد شد. اگر قبل از شروع تخریب، زمانی را به این موضوع اختصاص دهید که بفهمید از بازسازی دقیقا چه می خواهید، در هزینه و وقت شما صرفه جویی می شود.
پکیج دیواری ، موتورخانه کوچک

پکیج دیواری ، موتورخانه کوچک

تعاریف زیادی در مورد پکیج آورده شده ولی در اصل و به صورت اختصار می توان پکیج را یک موتور خانه کوچک و کم مصرف توصیف کرد. در واقع پکیج یک وسیله خانگی است که نه تنها آب گرم مصرفی خانه را فراهم می کند بلکه با ایجاد مداری گرمایشی باعث ایجاد گرمایش در خانه ها و یا ادارات می شود.
هیچ آسانسوری وجود ندارد، باید از پله ها بالا بروید!

هیچ آسانسوری وجود ندارد، باید از پله ها بالا بروید!

میثم زمانی مدیر فروش شرکت پارند سیستم ایرانیان معتقد است که در کسب و کارهایی که جوانان و فارغ التحصیلان در هر گرایشی وارد بازار می شوند برای رسیذن به موفقیت باید چندین برابر سایر کشورهای دیگر تلاش کرد
واکنش مهندس رجبی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال توسط آخوندی

واکنش مهندس رجبی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال توسط آخوندی

عباس آخوندی از اواخر سال گذشته در حمایت از "آیین نامه کنترل ساختمان" سه بخشنامه عدم دریافت پنج درصد از حقوق مهندسان، حق انتخاب مهندس توسط مالک و عدم اشتغال کارکنان 12 دستگاه در نظام مهندسی ساختمان را صادر کرد که واکنش هایی را از سوی نظام مهندسی به دنبال داشت. سپس پروانه اشتغال به کار حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران به دلیل بی توجهی به بخشنامه های وزیر، معلق شد و اکنون آخوندی پروانه رجبی، ریاست شورای مرکزی نظام مهندس ساختمان کشور را معلق کرد
چالش های نظام مهندسی از فساد پولی نشات می گیرد

چالش های نظام مهندسی از فساد پولی نشات می گیرد

مکانیزه کردن سیستم ارجاع کار، طراحی و راه اندازی سایت اینترنتی برای پرداخت حق الزحمه مهندسان به صورت آنلاین، ایجاد تعاملات سازنده با وزارت راه و شهرداری ها، رایزنی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی و ارائه گزارش های فصلی عملکرد هیئت مدیره به اعضا از طریق سایت راهکارهایی هستند که نامزدهای هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی از گروه سازندگان فردا به آن تاکید دارند.
باید سرویس تعمیر و نگهداری از ساختمان ایجاد کنیم

باید سرویس تعمیر و نگهداری از ساختمان ایجاد کنیم

یک نامزد هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی گفت : رفع مشکلات ساختمانهای موجود از طریق راه اندازی سرویس تعمیر و نگهداری در نظام مهندسی، می تواند زمینه اشتغالزایی بخش زیادی از مهندسی را فراهم کند.
کامران تیموری
معرفی نامزدهای هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان تهران

کامران تیموری

سوابق شغلی
اول . . . . 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 . . . . آخر
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×