اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز در ایران

برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز در ایران

معماران و سازندگان برای خرید آجرنسوز و آجرنما جهت نمای ساختمان از کجا خریداری کنند . توصیه می شود برای آنکه هم خرید مناسبی ازلحاظ مقرون به صرفه بودن و هم ازلحاظ کیفیت داشته باشیم به سراغ برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز فعال در ایران برویم.
ارزان ترین و پرفروش ترین آجر نسوز در بازار

ارزان ترین و پرفروش ترین آجر نسوز در بازار

آجرنسوز از جمله مصالح ساختمانی نوینی است که هر روز بر دامنه مصرفش در بازار داخلی افزوده می شود. این نوع آجر به لحاظ زیبایی و دوام بسیار مورد توجه مردم ،سازندگان و شهرداری ها قرار گرفته است با توجه به گسترده شدن بازار مصرف آجر نسوز برآن شدیم تا در گزارش پیش رو به مقایسه انواع آجر نسوز موجود در بازار به لحاظ قیمت و کیفیت بپردازیم. بدیهی است گزارشی که از نظر می گذرد در ادامه گزارش های تکمیلی پایگاه اطلاع رسانی پیام ساختمان در ارتباط با سلسله مطالب کدام کالا مناسب تر است،می باشد.
وام خرید مسکن 2 برابر شد

وام خرید مسکن 2 برابر شد

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: توافق شد برای انبوه سازان و سازندگان حرفه ای 70میلیون تومان وام بدون سپرده گذاری با سود 18 درصد علاوه بر وام 40 میلیون تومانی با نرخ سود 9 درصد در نظر گرفته شود.
هیئت مدیره نظام مهندسی تهران مشخص شدند

هیئت مدیره نظام مهندسی تهران مشخص شدند

در حالی بیش از دو ماه از انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان تهران می گذرد که به دلیل سهم خواهی برخی اعضا هنوز هیئت رئیسه مشخص نشده است. در این رابطه جلسات متعددی برگزار شده که به دلیل "آبستراکسیون" بی نتیجه مانده است.
هیچ بنگاهی حق معامله ملک خارجی را ندارد

هیچ بنگاهی حق معامله ملک خارجی را ندارد

رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: پیشنهاد می کنیم علاقه مندان به خرید ملک در کشورهای خارجی وارد قرارداد با بانک های کشور و وزارت امور خارجه شوند تا هزینه های خرید ملک در این کشورها به بانک ایرانی منتقل شود و بانک به جای پرداخت پول به طرف خارجی، مصالح ساختمانی به این کشورها صادرات داشته باشد و به نوعی تهاتر پول ملک با مصالح ساختمانی تولید ایران انجام شود.
رویکردهای مثبت وزیر و انتظارات آتی

رویکردهای مثبت وزیر و انتظارات آتی

با وجود آنکه هنوز از عمر وزارتی وزیر محترم راه و شهرسازی جدید دو ماه تمام نگذشته است، اما طی همین چند روز اخیر وقتی او با درخواست برخی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی جهت پاسخگویی به سئوالات ملی و محلی آنها مواجه شد، با حضور در کمیسیون عمران مجلس ابتدا به دقت سئوالات نمایندگان مردم را استماع نمود و سپس با سعه صدر تمام به همه آنان پاسخ داد.
رمز پیشرفت در خلاقیت و نوآوری است

رمز پیشرفت در خلاقیت و نوآوری است

مدیر عامل لوله سبز چابهار رمز پیشرفت درکار تولیدی را در نوآوری و خلاقیت می داند و میگوید: باور مجموعه لوله سبز چابهار برای ماندگاری در صنعت لوله پلی پروپیلن برخلاف دیگر تولیدکنندگان کثرت محصولات در سبد کالایی نیست بلکه معتقدیم ایده های جدید برای تولید محصولات نو به خصوص کاربردی در صنعت تاسیسات کشور نه تنها می تواند راهگشا باشد بلکه عاملی است که همیشه سبب می شود یک گام از دیگران جلوتر باشیم
طاهری منتخب ریاست نظام مهندسی استان تهران

طاهری منتخب ریاست نظام مهندسی استان تهران

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان روز گذشته اولین جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در دوره هشتم برگزار شد که طی آن محمد طاهری به سمت رئیس سازمان، بهمن مومنی نایب رئیس اول، سیدعلیرضا میرجعفری نایب رئیس دوم، علی اکبر نبی ئی دبیر هیات مدیره و علی کریمی آنچه به سمت خزانه دار سازمان انتخاب شدند.
یکتا تهویه اروند، تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران

یکتا تهویه اروند، تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران

: یکتا تهویه اروند به عنوان قطب صنعت تهویه مطبوع در کشور افتخار دارد به عنوان تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران باشد و طراحی ، تولید وساخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع توسط مهندسان ایرانی از دستاوردهای صنایع یکتا تهویه اروند می باشد
 ساخت بتن استاندارد با استفاده از یخ پولکی

ساخت بتن استاندارد با استفاده از یخ پولکی

شرکت پترو افق فناوران که از سال 1346 تاسیس شده سابقه فعالیت مستمر در زمینه های طراحی و اجرای پروژه های صنعتی , نفت , گاز و پتروشیمی و نیز ساخت اسکلتهای فلزی، محاسبه و اجرای بتن ریزی و طراحی ، ساخت مجموعه های صنعتی در حوزه تبرید و تهویه جهت مصارف گوناگون را دارد.
 چه زمانی باید به موتورخانه سرکشی کنیم؟

چه زمانی باید به موتورخانه سرکشی کنیم؟

ساختمان های زیادی از جمله بیمارستان ها، مدارس، آپارتمان ها و ادارات در کشور ما وجود دارند که مجهز به سیستم گرمایشی مرکزی هستند و از شوفاژ به عنوان منبع گرمایی خود استفاده می کنند. از آنجا که این سیستم وظیفه گرم کردن واحدهای زیادی را در یک ساختمان برعهده دارد، پس هرگونه ایراد در عملکرد آن می تواند منجر به بروز مشکلات بیشتری شود و افراد زیادی را دچار آسیب کند.
موقع گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم؟

موقع گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم؟

آسانسور یک وسیله است و همه وسیله ها روزی با نقص روبه رو شده یا خراب می شوند. اما این موضوع زمانی مشکل آفرین است که این نقص هنگام حضور افراد در داخل آسانسور رخ دهد.
 راه حل قانونی عدم پرداخت شارژ ساختمان

راه حل قانونی عدم پرداخت شارژ ساختمان

یکی از بزرگترین مشکلاتی که مدیران ساختمان را درگیر خود می کند، پرداخت نکردن شارژ ساختمان توسط برخی مالکان یا مستأجران است. این مسئله معمولاً به اعتراض باقی اهالی ساختمان منجر می شود و در برخی موارد دعواها و جر و بحث های بسیاری را در پی خواهد داشت.
 مراحل طراحی و ساخت استخر خانگی

مراحل طراحی و ساخت استخر خانگی

شنا و آب تنی یکی از محبوب ترین ورزش ها و تفریحات برای هر سن و سالی به شمار می رود. اما شلوغی، ازدحام و محدود بودن سانس استخرهای عمومی ممکن است بسیاری از افراد را از این سرگرمی مفید دور کند.
سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی
انجمن مهندسی و تکنولوژی لندن برگزار می کند

سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی

امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ایفا می کند لذا استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم، مهندسی و به کارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و به کارگیری تکنولوژی های نوین مهندسی در جهان یک نیاز مهم است.
 نقشه استاندارد خانه چیست؟

نقشه استاندارد خانه چیست؟

اگر تابه حال برای خرید به خانه های مختلف سر زده باشید حتما به این نتیجه رسیده اید که نقشه خانه در زیبایی و کارآمدی خانه نقش به سزایی دارد. اگر معیارهایی مانند محله و طول عمر ساختمان را نادیده بگیریم، آن چیزی که دو خانه مثلا صد متری را از هم متمایز می کند نقشه و طراحی فضاهای داخلی آنهاست.
شرایط دریافت وام تعمیرات مسکن

شرایط دریافت وام تعمیرات مسکن

نوسازی یا بازسازی ساختمان، مفهومی دیرینه در کشورمان دارد. بررسی ها حاکی از آن هستند که از عصر ایران باستان، نوسازی و بازسازی خانه در ایران عملی بسیار مرسوم بوده است و سنت خانه تکانی که هرساله احیا می گردد نیز ریشه در آداب ورسوم آن زمان دارد.
اول . . . . 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . . آخر
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×