اخبار ساختمان و مسکن

آجرنسوز-را-از-کجا-بخریم
آجرنسوز را از کجا بخریم؟سازندگان و معماران برای دکوراتیو نمای ساختمان آجر نسوز را از کجا بخرند؟ آیا در بازار بورس ، فروشگاه هایی یافت می شوند تا از آن ها آجر نسوز را خریداری کرد؟
10-میلیون-نفر-بد-مسکن-در-شهرها-داریم
10 میلیون نفر بد مسکن در شهرها داریممعاون وزیر راه و شهرسازی از زندگی 10 میلیون نفر جمعیت کشور در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری خبر داد.
مهندسی-ایران-قدرت-رقابت-ندارد
مهندسی ایران قدرت رقابت نداردوزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که با متخلفان آیین نامه نظام مهندسی ساختمان هیچ مماشاتی نداریم، هشدار داد: با متخلفان همانگونه برخورد می شود که با سازمان نظام مهندسی استان تهران صورت گرفت.
فرایند-تولید-آجرنسوز
فرایند تولید آجرنسوز آجر نسوز از ترکیب آلومین با خاک رس و پخت آن در دمای 1200تا1550درجه سانتی گراد در کوره های مخصوص طی مراحلی تولید می شود.
بانک-اطلاعات-پروژه-های-در-حال-ساخت
بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت آموزش نحوه استفاده از شماره های موبایل درخواست های خرید کالا (پروژه های در حال ساخت):
لیست-ساختمان-های-درحال-ساخت
لیست ساختمان های درحال ساختراهنمای خرید لیست شماره های ساختمان های درحال ساخت برای تولیدکنندگان و ارائه کنندگان کالا و خدمات ساختمانی
برگزاری-مراسم-بزرگداشت-فردوسی-در-قلب-تهران
برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در قلب تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از برگزاری مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی همزمان با روز بزرگداشت این شاعر نامی کشور در قلب تهران خبر داد.
برجام-باز-آفرینی-شهری-با-فراخوانی-سازندگان
برجام باز آفرینی شهری با فراخوانی سازندگان معاون وزیر راه و شهرسازی از اجرای طرح "برجام بازآفرینی شهری" خبر داد گفت: برنامه پرداخت وام 50میلیون تومانی ساخت به سازندگان در بافت های فرسوده با موافقت بانک مرکزی جهت تخصیص سالانه 2500 میلیارد تومان اجرایی می شود.
افشانی-شهردار-تهران-شد
افشانی شهردار تهران شدمحمدعلی افشانی با کسب 19 رأی شهردار تهران شد.
اخبار ساختمان
آجرنسوز را از کجا بخریم؟

آجرنسوز را از کجا بخریم؟

سازندگان و معماران برای دکوراتیو نمای ساختمان آجر نسوز را از کجا بخرند؟ آیا در بازار بورس ، فروشگاه هایی یافت می شوند تا از آن ها آجر نسوز را خریداری کرد؟
10 میلیون نفر بد مسکن در شهرها داریم

10 میلیون نفر بد مسکن در شهرها داریم

معاون وزیر راه و شهرسازی از زندگی 10 میلیون نفر جمعیت کشور در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری خبر داد.
مهندسی ایران قدرت رقابت ندارد

مهندسی ایران قدرت رقابت ندارد

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که با متخلفان آیین نامه نظام مهندسی ساختمان هیچ مماشاتی نداریم، هشدار داد: با متخلفان همانگونه برخورد می شود که با سازمان نظام مهندسی استان تهران صورت گرفت.
فرایند تولید آجرنسوز

فرایند تولید آجرنسوز

آجر نسوز از ترکیب آلومین با خاک رس و پخت آن در دمای 1200تا1550درجه سانتی گراد در کوره های مخصوص طی مراحلی تولید می شود.
بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت

بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت

آموزش نحوه استفاده از شماره های موبایل درخواست های خرید کالا (پروژه های در حال ساخت):
لیست ساختمان های درحال ساخت

لیست ساختمان های درحال ساخت

راهنمای خرید لیست شماره های ساختمان های درحال ساخت برای تولیدکنندگان و ارائه کنندگان کالا و خدمات ساختمانی
برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در قلب تهران

برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در قلب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از برگزاری مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی همزمان با روز بزرگداشت این شاعر نامی کشور در قلب تهران خبر داد.
برجام باز آفرینی شهری  با فراخوانی سازندگان

برجام باز آفرینی شهری با فراخوانی سازندگان

معاون وزیر راه و شهرسازی از اجرای طرح "برجام بازآفرینی شهری" خبر داد گفت: برنامه پرداخت وام 50میلیون تومانی ساخت به سازندگان در بافت های فرسوده با موافقت بانک مرکزی جهت تخصیص سالانه 2500 میلیارد تومان اجرایی می شود.
افشانی شهردار تهران شد

افشانی شهردار تهران شد

محمدعلی افشانی با کسب 19 رأی شهردار تهران شد.
شتابزدگی در بازار مسکن  باعث زیان می شود

شتابزدگی در بازار مسکن باعث زیان می شود

رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به تجربه بازار قبل از صدور قطعنامه 598 خاطرنشان کرد: در آن سال هم قبل از صدور قطعنامه 598 مردم بر روی برخی از بازارها سرمایه گذاری کرده بودند و پیش بینی گرانی در بازارها را داشتند اما پس از صدور این قطعنامه شاهد کاهش قیمت در بازار شدیم و بسیاری از مردم خسارت های قابل توجهی را متحمل شدند.
تعجب فعالان بازار مسکن از رشد حبابی قیمت ها

تعجب فعالان بازار مسکن از رشد حبابی قیمت ها

رشد قیمت مسکن در پاییز و زمستان سال گذشته متقاضیان مسکن را به نوعی غافلگیر کرد و در حالیکه هنوز بازار مسکن در سال جاری شکل نگرفته باز هم افزایش قیمت مسکن استارت خورده و موجب تعجب متقاضیان و افت حداقل 20 درصدی قدرت خرید شده است.
وجود 34 بانک اطلاعاتی برای شناسایی خانه های خالی

وجود 34 بانک اطلاعاتی برای شناسایی خانه های خالی

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام تاثیر مستقیم بر بازار مسکن نخواهد داشت، گفت: بزرگ ترین مانع بر سر اجرای قانون اخذ مالیات از خانه های خالی، شناسایی آنهاست.
طرحی برای خانه دار کردن 12 میلیون خانوار ایرانی

طرحی برای خانه دار کردن 12 میلیون خانوار ایرانی

با اجرای ملی طرح موفق سپاه برای ساخت خانه های با کیفیت روز و قیمت ارزان، می توان در یک بازه زمانی 5 ساله برای 12 میلیون خانوار ایرانی خانه شخصی لوکس ساخت و اصل قانون اساسی را محقق نمود.
 افزایش اجاره مسکن در تمام کشور

افزایش اجاره مسکن در تمام کشور

شاخص بهای اجاره مسکن در سه ماهه چهارم سال 1396 بر اسـاس سـال پایـه 1395 نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل 9.3 درصد افزایش یافت.
ثبت نام هجدهمین نمایشگاه ساختمان تهران اقدامات لازم برای؛

ثبت نام هجدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

برای ثبت نام و اخذ غرفه در هجدهمین دوره نمایشگاه ساختمان تهران چه کار کنیم؟
افشانی و حسینی مکارم دو رقیب برای شهردار تهران شورای شهر انتخاب کرد:

افشانی و حسینی مکارم دو رقیب برای شهردار تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران از میان چهار نامزد شهردار، محمد علی افشانی وحسینی مکارم را به عنوان دو گزینه نهایی انتخاب کردند.
قطع دست مهندس از فرآیند ارجاع کار، منافع بهره بردار را به خطر می اندازد

قطع دست مهندس از فرآیند ارجاع کار، منافع بهره بردار را به خطر می اندازد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان این که قطع دست مهندس از فرآیند ارجاع کار، منافع بهره بردار را به خطر می اندازد، گفت: از وزارت راه و شهرسازی توقع نداریم که مهندسان را تحت فشار بگذارد و امنیت شغلی آنان را در معرض تهدید قرار دهد.
برنامه جدید بانک مسکن برای کنترل قیمت

برنامه جدید بانک مسکن برای کنترل قیمت

مدیرعامل بانک مسکن با اعلام این که اتفاقات اواخر سال گذشته قیمت تمام شده منابع بانک را افزایش داد، از بررسی کاهش سود 17.5 درصد تسهیلات مسکن از محل اوراق خبر داد و برنامه جدید برای کنترل قیمت مسکن را تشریح کرد.
ویژه نامه نمایشگاه ساختمان، پرمخاطب ترین نشریه درون نمایشگاهی

ویژه نامه نمایشگاه ساختمان، پرمخاطب ترین نشریه درون نمایشگاهی

«پیام ساختمان » در ایام نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با ویژه نامه ای از جدیدترین اخبار و رویدادهای این نمایشگاه همراه علاقمندان صنعت ساختمان خواهد بود.
 سامانه طرح مالیات خانه های خالی راه اندازی می شود بزودی:

سامانه طرح مالیات خانه های خالی راه اندازی می شود

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه سامانه دریافت مالیات از خانه های خالی از سکنه به زودی اجرایی می شود، گفت: مسئول این سامانه سازمان امور مالیاتی است و وزارت راه و شهرسازی نیز در اجرای این طرح به آن ها کمک خواهد کرد.
رشد صدور پروانه ساختمانی به معنای رونق بازار نیست

رشد صدور پروانه ساختمانی به معنای رونق بازار نیست

عضو هیأت مدیره انجمن انبوه سازان مسکن تهران با تأکید بر اینکه رشد صدور پروانه ساختمانی در تهران بیشتر جنبه اقتصادی دارد و چندان نمی تواند به خاطر رونق باشد، گفت: رشد نرخ ارز و سایر کالاها قطعاً بر روی مسکن تأثیر خواهد گذاشت.
 6 نفر برای تصدی گری شهرداری تهران رقابت خواهند کرد با انصراف انصاری لاری؛

6 نفر برای تصدی گری شهرداری تهران رقابت خواهند کرد

رئیس شورای شهر تهران ضمن تایید انصراف انصاری لاری یکی از نامزد های شهرداری تهران گفت: با کناره گیری وی 6 نفر برای تصدی گری شهرداری تهران رقابت خواهند کرد.
واکنش شورای شهر به مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم که از سوی دیوان عدالت اداری

واکنش شورای شهر به مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم که از سوی دیوان عدالت اداری

سالاری ،رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ،روز گذشته در رسانه ها اعلام شده که مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم که از سوی شورای شهر به تصویب رسید بود توسط دیوان عدالت اداری ابطال شد و ما نیز نتوانستم با دیوان عدالت صحبت کنیم. این در حالی است که یکی از مطمئن ترین درآمدهای پایدار از طریق عوارض صدور پروانه و مازاد تراکم کسب می شود.
پشت پرده جنجال های سازمان نظام مهندسی ساختمان

پشت پرده جنجال های سازمان نظام مهندسی ساختمان

تعلیق پروانه اشتغال رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران! این خبری بود که هفته گذشته منتشر شد و هیاهویی برانگیخت؛ هیاهویی که به گفته عباس آخوندی «به این دلیل بوده که (برخی) همچنان می خواهند با استناد به حکم دولت، در جیب مردم دست کنند و (منافع را) بین خودشان توزیع کنند». در واقع، بخشنامه های چند ماه اخیر آخوندی در حوزه نظام مهندسی ساختمان کشور، علت اصلی این صف آرایی میان وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی بوده است.
. . . . 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . . آخر
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک پارکینگکاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیآجر فشاری ، آجر سوراخ دار ، آجر سفالکفپوش ، پارکت ، لمینت ، دیوارپوش دکوراتیوسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماخانه پیش ساخته ، کانکس ، خانه چوبیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیرنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون ، پردهپارتیشن ، غرفه سازی ، ورق ام دی اف ، ورق اچ دی افشیشه ، بلوک شیشه ای ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستپله پیش ساخته ، نرده استیلمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق ، نورپردازیمبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره چوبی ، آلومینیومیدرب و پنجره آهنی ، حفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان ، جکوزی ، کابین دوش و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سیموکتیراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره ، قفل دیجیتال
ثبت آگهی رایگان
×