اخبار ساختمان و مسکن

پیشنهاد سردبیر
اخبار ساختمان
قیمت مسکن 104 برابر شد

قیمت مسکن 104 برابر شد

نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به این که سود معاملات مسکن کاهش یافته است، گفت: در فاصله سال های 71 تا 94 قیمت مسکن 104 برابر رشد داشته اشت.
پذیرش واقعیت مهمترین کلید حل مشکل است شرکت شیمی فر ایران

پذیرش واقعیت مهمترین کلید حل مشکل است

شرکت شیمی فر ایران، فعالیت خودرا از اواخر دهه شصت خورشیدی آغاز کرد. ازآنجایی که بنیان گذاران اولیه شرکت در زمینه تولید انواع چربیگیرهای صنعتی دارای تجربه های مفیدی بودند بنابراین، سالهای اولیه فعالیت شرکت با تولید انواع چربیگیرهای صنعتی خاص صنایع خودروسازی و لوازم خانگی همراه بود.
بانک مسکن با پول مسکن مهر کار تجاری می‎کند

بانک مسکن با پول مسکن مهر کار تجاری می‎کند

یک کارشناس مسکن گفت: بانک مسکن با توجه به 14 تا 15 هزار میلیارد تومان اقساط برگشت مسکن مهر نیازی به منابع صندوق توسعه ملی و منابع بانک مرکزی ندارد و به راحتی می تواند از طرح نوسازی بافت های فرسوده حمایت کند، اما بانک مسکن با این پول کار تجاری می کند.
حق عضویت اعضای فاقد پروانه تغییر کرد خبر فوری در بیست و یکمین دوره اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

حق عضویت اعضای فاقد پروانه تغییر کرد

طبق این رای گیری از سال 97 اعضای دارای پروانه موظف به پرداخت سالانه 300000 ریال حق عضویت و اعضایی که پروانه ندارند، موظف به پرداخت سالانه 75000 ریال به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خود شدند.
رویکرد بیست و یکمین دوره اجلاس سازمان نظام مهندسی کشور

رویکرد بیست و یکمین دوره اجلاس سازمان نظام مهندسی کشور

آخوندی،وزیر راه و شهرسازی در بیست و یکمین دوره اجلاس گفت: به عنوان کسی که سال ها عضو نظام مهندسی و عضو شورای مرکزی این سازمان بوده ام می گویم به پیر، به پیغمبر اگر کار نظام مهندسی با میل و رغبت بهره بردار نباشد، به زور نمی توان خدمتی را به مردم فروخت.
 آخوندی نسبت به بازسازی مسجد ساری هشدار داد

آخوندی نسبت به بازسازی مسجد ساری هشدار داد

آتش سوزی مسجد جامع ساری که از آثار اولیه دوره اسلامی در مازندران است موجب تاسف عمیق همه دوستداران این سرزمین است. بی گمان این اثر یکی از یادگارهای تاریخی ایران اسلامی بوده و هست. از اینکه هنوز مفهوم ارزش میراثی در این کشور درک نشده و آثار ارج گذاری نمی شوند، بسیار متاسفم.
وزیر راه وشهرسازی، نظارت را امری اختیاری می داند

وزیر راه وشهرسازی، نظارت را امری اختیاری می داند

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی، نظارت بر احداث ساختمان ها را امری اختیاری می داند گفت: اغلب استان ها طبق روال سابق و منویات ما پیش می روند اما دو سه استان معدود به دلیل استفاده وزارتخانه از قوه قهریه مجبور هستند ملاحظاتی صورت دهند و طبق بخشنامه های وزیر عمل می کنند.
هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان کلید خورد 135 نفر متقاضی کاندید

هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان کلید خورد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به سهم 30 درصدی استان تهران گفت: تاکنون بیش از 135 نفر متقاضی کاندید در هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان در استان تهران شدند ثبت نام از داوطلبان هشتمین انتخابات نظام مهندسی تا ساعت 16 روز شنبه 23 تیرماه ادامه دارد.
رشد اشتغال  در بخش مسکن محقق نمی شود

رشد اشتغال در بخش مسکن محقق نمی شود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: چنانچه دربخش مسکن برنامه ریزی جدی نداشته باشیم، اهداف دولت در بخش اشتغال محقق نخواهد شد.
ویژگی های شیرآلات مرغوب چیست؟

ویژگی های شیرآلات مرغوب چیست؟

با یک محاسبه بسیار آسان درمی یابیم سود خرید شیرآلات بدون استاندارد با احتساب هزینه تعمیرات خرابی آن ها بیشتر از قیمت خرید شیرآلات دارای نشان استاندارد برای مصرف کنندگان آب می خورد.
کنگره بین المللی شهر هوشمند با شرکت 10 کشور برگزار می شود

کنگره بین المللی شهر هوشمند با شرکت 10 کشور برگزار می شود

رییس کمیته شوراها و شهرداری های مجلس شورای اسلامی از برگزاری کنگره بین المللی شهر هوشمند (ISC 2018)" خبر داد و گفت: این کنگره با شرکت10 کشور پیشگام در حوزه فناوری اطلاعات نظیر ایتالیا، اسپانیا، یونان، کره جنوبی... با هدف بررسی مدل های مختلف ایجاد یک شهر هوشمند مطابق با شهرهای هوشمند دنیا نظیر بارسلون برگزار می شود.
افزایش 29.5درصدی قیمت مسکن در خردادماه

افزایش 29.5درصدی قیمت مسکن در خردادماه

بر اساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، به رغم کاهش21.7درصدی معاملات، قیمت مسکن در خرداد97 نسبت به ماه مشابه 96 معادل 29.5 درصد و نسبت به ماه قبل از آن نیز 7.7 درصد افزایش یافت.
پرداخت یارانه ساخت و ساز به سوداگری در بازار مسکن دامن زد

پرداخت یارانه ساخت و ساز به سوداگری در بازار مسکن دامن زد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 3 برنامه احیاء بافت های فرسوده در گذشته با شکست مواجه شد، گفت: در برنامه بازآفرینی شهری محور فعالیت ها به جای پروژه محوری، محله محوری است.
بومی سازی فناوری ها ، راه نجات صنعت است

بومی سازی فناوری ها ، راه نجات صنعت است

آریان آسانسور فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده تابلو فرمان میکروپروسسوری آسانسور در ایران از سال 1371 با همکاری متخصصین و مهندسین با تجربه در زمینه تحقیقات ، طراحی الکترونیک، طراحی صنعتی و ساخت تابلوهای کنترل آسانسور آغاز نموده و هم اکنون این شرکت با بیش از ربع قرن سابقه در تولید محصول متنوع بخش قابل توجهی از بازار داخل و خارج را در اختیار دارد.
 نظام نامه انتخابات نظام مهندسی اعلام شد در پی برگزاری هشتمین دوره هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در مهرماه سال جاری؛

نظام نامه انتخابات نظام مهندسی اعلام شد

نظام نامه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها که مهرماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود، بر اساس اختیارات قانونی وزارت راه و شهرسازی تدوین شده که با کسب تجربیات از دوره گذشته و پس از ارسال نسخه پیش نویس آن به ادارات کل و لحاظ کردن موارد لازم توسط معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.
افزایش قیمت مسکن متوقف شد

افزایش قیمت مسکن متوقف شد

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان با بیان این که افزایش قیمت مسکن در کشور متوقف شده است، گفت: زمین یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت مسکن است ضمن این که سهم ساخت و خدمات و نیروی انسانی را نیز نباید نادیده گرفت.
مجوز ساخت برج-باغ ها لغو شد

مجوز ساخت برج-باغ ها لغو شد

معاون وزیر راه و شهرسازی از لغو مصوبه ساخت برج-باغ ها در تهران خبر داد.
بلبشوی بازار و آشفتگی اقتصاد ایران صعود قیمت سکه و ارز؛

بلبشوی بازار و آشفتگی اقتصاد ایران

بی ثباتی قیمت ارز و سکه روزهای اخیر و شاید روزهای پیشِ رو، به قدری نگران کننده شده است که بحث اصلی تمام مردم به همین گرانی ها و کاهش قدرت خرید ختم می شود. در روزهای گذشته متأسفانه خبرهایی از بازارهای مختلف بیرون می آمد که حکایت از گرانی های نجومی اجناس و کالاها در بخش های مختلف اقتصاد داشت.
قیمت خانه جهش کرد افزایش یک و نیم میلیونی متر مربع در خانه؛

قیمت خانه جهش کرد

بنا به آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی؛تحولات قیمت مسکن در اردیبهشت ماه میانگین قیمت یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 59.8 میلیون ریال بود که نسبت به ماه پیش و ماه مشابه پارسال به ترتیب 8.2 و 34.8 درصد افزایش نشان می دهد.
 سود تسهیلات مسکن کاهش و سقف بازپرداخت افزایش یافت

سود تسهیلات مسکن کاهش و سقف بازپرداخت افزایش یافت

با تصویب شورای پول و اعتبار نرخ سود تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم از 9.5 درصد به 8 درصد کاهش یافت. این شورا همچنین به منظور کمک به روند نوسازی بافت های فرسوده، نرخ سود تسهیلات صندوق یکم در بافت های فرسوده را به مرز «کارمزد تسهیلات قرض الحسنه» نزدیک کرد و از 8 درصد در گذشته به 6 درصد کاهش داد.
قیمت سکه، سکه شد آخرین قیمت روز سکه؛

قیمت سکه، سکه شد

قیمت طرح جدید قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران به دومیلیون و 500 هزار تومان رسید
تشکیل سامانه قیمت گذاری مسکن در کمیسیون عمران مجلس پیشنهاد شد:

تشکیل سامانه قیمت گذاری مسکن

به دلیل نوسانات و افزایش قیمت مسکن، از وزیر راه و شهرسازی خواسته اند که سامانه ای برای قیمت گذاری مسکن تشکیل دهد.
ماهیانه 1000 پرونده ماده 100 در شهر تهران

ماهیانه 1000 پرونده ماده 100 در شهر تهران

محمد سالاری:رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: در سال های گذشته با وجود کمیسیون های ماده 100 حجم قابل توجه پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده 100 را شاهد هستیم؛ به گونه ای که ماهانه 1000 پرونده ماده 100 در شهر تهران وجود داشته؛ اما میزان تحقق آرای صادره اعم از تخریب و اعاده کمتر از یک درصد بوده است.
. . . . 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . . آخر
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان ، جکوزی و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×