آمادگی کمیته امداد برای خرید واحدهای مسکن‌ مهر مدیرکل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد در سفر به استان قزوین گفت: کمیته امداد در نظر دارد در یک برنامه سه‌ساله، مشکل مسکن نیازمندان تحت حمایت را برطرف کند، ازاین‌رو همکاری دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان در تأمین مسکن مددجویی الزامی است که در صورت تحقق این موضوع تا سه سال آینده جشن خانه‌دار شدن مددجویان برگزار خواهد شد.
آمادگی کمیته امداد برای خرید واحدهای مسکن‌ مهر
ترفند جدید برای ساخت و ساز در باغ‌ها نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهرتهران جزئیات ترفند جدید سودجویان ساخت و ساز و قطع کنندگان درختان را تشریح کرد.
ترفند جدید برای ساخت و ساز در باغ‌ها
علت اصلی حادثه ساختمان پلاسکوعضو سازمان نظام‌مهندسی استان تهران در اشاره به حادثه روز پنج‌شنبه ساختمان پلاسکو گفت: اگرچه وقوع آتش‌سوزی و حریق در هر ساختمانی ممکن است، اما احتمال اصلی این است که اسکلت فلزی ساختمان، نتوانسته در طول زمان حریق مقاومت لازم را داشته باشد و حجم کالاهای موجود در ساختمان (پوشاک) نیز به افزایش درجه احتراق کمک کرده، درنتیجه عملیات خاموش کردن حریق موفقیت¬آمیز نبود.
علت اصلی حادثه ساختمان پلاسکو
آتش سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهرانصبح امروز ساختمان‌ پلاسکو از ساختمان‌های بلند مرتبه تجاری در چهار راه جمهوری تقاطع خیابان فردوسی تهران دچار حریق گسترده شد.
آتش سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهران
فعالان برتر بخش خصوصی، نشان “امین الضرب” می گیرندرئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از اعطای نشان امین‌الضرب به برترین‌های تجارت ایران خبر داد.
فعالان برتر بخش خصوصی، نشان “امین الضرب” می گیرند
پیگیری احداث ۴ مرکز فروشگاهی در کشورهای آفریقایی با کمک بخش خصوصیقائم مقام وزیر در امور تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: احداث ۴ مرکز فروشگاهی با حظور مراکز موفق بخش خصوصی کشور در این زمینه در کشورهای هدف آفریقایی که بازار خوبی برای ایران محسوب شده و خواهان محصولات ساخت ایران می باشند را با جدیت دنبال می کنیم.
پیگیری احداث ۴ مرکز فروشگاهی در کشورهای آفریقایی با کمک بخش خصوصی
کمیسیون ویژه تعیین تکلیف زمین و مسکن محدوده شهرها درکشور تشکیل شدمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای حل مشکلات مردم در حوزه مسکن و زمین کمیسیون ویژه‌ای با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف قضایی، ثبت و دستگاههای مختلف اجرایی تشکیل شده است.
کمیسیون ویژه تعیین تکلیف زمین و مسکن محدوده شهرها درکشور تشکیل شد
نشست بررسی استیضاح وزیر راه «10 بهمن‌« برگزار می‌شود رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست بررسی استیضاح وزیر راه در روز شنبه دهم بهمن‌ماه در کمیسیون متبوعش خبر داد.
نشست بررسی استیضاح وزیر راه «10 بهمن‌« برگزار می‌شود
بازگشت اعتماد به میان دولت و بازاررئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پس از سال‌ها، اعتماد به میان بازار و دولت بازگشته است، گفت: علیرغم مشکلات بسیار، بازار در سنوات اخیر همواره باثبات بوده است.
بازگشت اعتماد به میان دولت و بازار
مسکن مهرتوقف مسکن مهر چه مضراتی به دنبال خواهد داشت؟
خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد به تعویق می‌افتد
سازندگان و پیمانکاران به مطالبات خود نمی‌رسند
سرمایه ملی و بودجه‌های تخصیص‌یافته بلاتکلیف می‌ماند
بار عظیم مالی و برنامه‌های اجرایی بر دوش دولت می‌ماند