کار و تـلاش به همـراه تجـربه و علـم، سرمایه ماست

شمار نشریه : 162


شرکت برادران شیردل مفتخر است با مشارکت و همکاری شرکت انبوه‌سازان جیووانی که باسابقه درخشان در کشور قبرس مشغول فعاليت است، اقدام به ساخت‌وساز پروژه‌هایی با کاربری‌های مختلف در جنوب قبرس کرده است . شرکت‌های ما با تکیه بر اعتبار خود تضمین‌کننده خرید و سرمایه‌گذاری شما در کشور قبرس هستند و به شما این امکان را می‌دهیم که در خرید و سرمایه‌گذاری خود با خیالی آسوده با کمترین سرمایه خود و خانواده محترمتان را صاحب ملک و خانه‌ای ویلایی در قبرس کنیم .

اين مجموعه در زمینه‌های خاصي از صنعت ساختمان همچون سرمایه‌گذاری ، توليد ، انبوه‌سازی، مشاوره و خدمات ديگر تخصص دارد و از تجربه و قدرت خاصي برخوردار است .

اين شركت با تكيه بر مديران و کارکنان فني و مهندسي و عمراني باتجربه و ماهر خود تا كنون موفق به تكميل و به بهره‌برداری و ساختن پروژه‌های زیادی با کاربری‌های مختلف و امكانات منحصر به فرد شده است . برادران شيردل با عنايت و لطف پروردگار متعال با تكيه بر اعتبار چندين ساله خود در صنعت ساختمان ، اين مجموعه را جزو بزرگ‌ترین مجموعه‌ها در صنعت ساختمان كرده و فعاليت رسمي خود را با تأسیس شركت برادران شيردل در جمهوري قبرس اروپايي باهمتی مضاعف ، ادامه خواهد داد .

این شرکت ساختمانی كه تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت ساختمانی در جنوب قبرس شده است، امروز دارای بیش از 250 پرسنل است و گستره وسیعی از املاک لوکس را در تمامی مناطق پروتراس، پارالیمنی، ریسولس، آئیاتکلا، سوترا، فرناروس و به تازگي در اروکلینی و پیلا با تعهد بر کار ساخت‌وساز به بهترین نحو و باکیفیت بالا ساخته است. این مجموعه با سال‌ها تجربه خود نقش مهمی در ساخت‌وساز املاک در قبرس ایفا کرده و امروز به عنوان یکی از بهترین‌ها در بخش ساختمان به خاطر حجم ساخت‌وساز و همچنین به خاطر استانداردهای بالای کیفیت و مشتری مداری که در بازار ارائه می‌دهد، شناخته می‌شود .

تکنیک‌های عملکرد این مجموعه بارها توسط سازمان‌ها و کمیته‌های ارزشیابی کیفیت مورد تأیید و تقدیر قرار گرفته است .

شرکت ما یک شرکت پیشرو در سواحل جنوب شرقی قبرس است كه با بهترین مهندسین معمار و سایر همکاران حرفه‌ای سعی در ارائه بهترین املاک در این قسمت از جزیره را دارند . برخی از پروژه‌های ساختمانی شامل ساختمان‌های انحصاری در این منطقه است که هیچ یک از رقبا توان رقابت با ما را ندارند. چه در یک ویلای ساحلی و چه یک ساختمان زیبا، ما به کیفیت سرویس و طراحی توجه خاصی می‌کنیم و بدين ترتيب یک نفر می‌تواند ادعا کند که یک خانه جیووانی شیردل دارد و به طور کلی تمام کسانی را که همیشه به دنبال بهترین‌ها هستند، مورد توجه قرارداده‌ایم.

دیدگاه اصلی این مجموعه ایجاد یک بازار رقابتی سالم همراه با املاک انحصاری و باکیفیت در کنار عالی‌ترین سرویس به خریداران و خدمات پس از فروش است.

هدف ما بهبود استانداردهای کیفیت در ساخت‌وساز به دلیل احراز دامنه وسیعی از پروژه‌های مختلف و دارا بودن سهم عمده‌ای از بازار ساخت‌وساز در سواحل جنوب شرقی قبرس است. علاوه بر اين هدف ما این است که یک قدم از رقبای خود جلوتر حركت كنيم تا اینکه در بازار ساخت‌وساز پیشرو باشیم .

سیاست ما توجه دائم به خواست خریداران و برآوردن نیازهای آنهاست. عالی‌ترین سرویس را ارائه می‌دهیم تا درخواست خریداران را برای واحدهای گسترده و باکیفیت خود افزایش دهیم. ما مدعی هستیم که با بیش از 20 سال تجربه در صنعت ساختمان از تمامی ملزومات بازار مسکن آگاهیم و به فراهم نمودن باکیفیت‌ترین خانه‌ها، عالی‌ترین،گسترده‌ترین و متنوع‌ترین خدمات به خریداران فعلی و بالقوه خویش معتقد هستیم. به جهت حجم عظیم ساخت‌وساز و کیفیت خدماتی که به بازار ارائه می‌دهیم، مجموعه ما بارها توسط انجمن‌ها و کمیته‌های ارزشیابی کیفیت مورد تأیید و تقدیر قرار گرفته است . به تبع این حقیقت ما جزو معدود مجموعه‌هایی هستیم که به طور کامل با استانداردهای بین‌المللی NQA ISO تطبیق داریم و این مطابقت، مؤید میزان اعتبار کاری ماست شرکت ما به عنوان یک شرکت کلاس A ثبت شده است و از ISO9001 (گواهی اطمینان از کیفیتISO14001( (گواهی سیستم مدیریت محیط‌زیست) و OHSAS18001 (گواهی سلامت و امنیت) تأیید شده است . ما با آشنایی کامل باسابقه 20 ساله در امر ساخت‌وساز با نیازهای صنعت و بازار ساختمان کاملاً آشنا و واقف هستیم و با بهبود کیفیت و دارا بودن استانداردهای جهانی و با ارائه سرویس و خدمات پس از فروش در پروژه‌های خود به مشتریان این اطمینان را می‌دهیم که با در نظر داشتن سلیقه‌شان آنها را در امر خرید و یا اجاره و خدمات پس از فروش بیش از پیش آنها را برای دستیابی به هدفشان یاری نماییم .

شرکت ما به خاطر حجم ساخت‌وساز باکیفیت بالا و دامنه گسترده سرویس‌دهی که در بازار ارائه می‌دهد، بارها توسط کمیته‌های ارزشیابی کیفیت مورد تأیید و تقدیر قرار گرفته است به عنوان مثال ما تنها شرکتی هستیم که با استانداردهای جهانی مطابقت داریم که این امر میزان مورد اطمینان بودن ما را تأیید می‌کند .

امروز قبرس کشوری است مدرن بافرهنگ اروپایی اما با هویت تاریخی یگانه . قبرس دارای سواحل کم نظیر رنگارنگ، کوهپایه‌های سرسبز، خرابه‌های تاریخی و رویایی، مزارع گسترده، درختان زیتون، روستاهای سنگی با تولید شراب شیرین و گوارا و کافه‌های محلی است. مکانی آسوده که در آن فراغت از زمان بیش از پیش با مهربانی مردمانش همراه است .

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد از داشتن خانه‌ای شخصی در منطقه آفتابی اروپا لذت می‌برید، گروه ساختمانی ما این فرصت جذاب را برای شما فراهم می‌کند. ما در انتخاب محل هر پروژه دقت زیادی داشته و هدف ما این است که جذابیت این کشور را با خانه‌ها، ویلاها و آپارتمان‌هایی که با توجه به استانداردها و قوانین بین‌الملل طراحی و ساخته‌شده‌اند، ادغام نماییم. کارآیی و گیرایی معماری این ساختمان‌ها با وضعیت محیط باعث ایجاد ویژگی‌هایی منحصربه‌فرد در هر کدام از طرح‌های ما شده و این تعـادل هوشمندانه می‌گوید: به قبرس خوش ‌آمدید .

جمهوری قبرس، عضو بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی مانند : اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد، شورای امنیت ، سازمان تجارت جهانی، کشورهای مشترک‌المنافع، بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول است . کشور قبرس دارای روابط دیپلماتیک بالا با بیشتر کشورها است . ضمن اينكه این کشور دارای روابط مناسب با کشورهای مدیترانه‌ای، ناحیه خاورمیانه و کشورهای در حال توسعه است .

عوامل زیادی وجود دارند که قبرس را به یک محیط مناسب جهت امور بازرگانی تبدیل نموده است. این عوامل شامل موقعیت استراتژیک، ساختار زیربنایی، نیروی کار تحصیل‌کرده، سیستم مالیات مناسب، بانکداری جدید و شبکه‌های مناسب بیمه است. همچنین هزینه‌های پایین با استاندارد بالای زندگی از دیگر عوامل پیشرفت این منطقه است و باعث شده که این مکان به محلی مناسب برای فعالیت سرمایه‌گذاران و فعالیت‌های تجاری تبدیل شود.