هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   162   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

نسل جديد ساندويچ پانل‌ها


شرکت آرتا برج يكي از شركت‌هاي پيشرو صنعتي سازي ساختمان است كه توانسته عملكرد مطلوبي از خود نشان دهد. پيام ساختمان به منظور آشنايي هر چه بيشتر مخاطبان با فعاليت‌هاي اين شركت ، سراغ شهریار پاکدل، مدیرعامل اين شركت رفته و گفتگويي با وي ترتيب داده است كه در زير مي‌آيد.

لطفاً در مورد محصولات و زمینه‌های فعالیت شرکت تان توضیحاتی بیان کنید؟

حوزه فعالیت شرکت آرتا برج در زمینه تخصصی تولید و اجرای دیوارهای پیش‌ساخته ، سقف کاذب، سیستم گرمایش از کف کانکس سازی و هر آنچه که مرتبط با عایق xps باشد ، است. همچنین این گروه صنعتی مفتخر است که پوشش سقفی طرح سفال از جنس pvc که نیاز بسیاری از سوله سازان و انبوه‌سازان کشور را برطرف کرده ، با دستگاه‌های پیشرفته و مدرن حال حاضر جهان و مطابق با آخرین استانداردها تولید کند.

هدف تان از حضور در نمایشگاه چیست و به عبارتی حضور در نمایشگاه چه امتیازاتی برای شما دارد؟

اصلی‌ترین هدف آرتا برج از حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان تلاش برای شناسایی و معرفی هر چه بیشتر این محصولات به جامعه مهندسین و سازندگان محترم می‌باشد.از خصوصیات بارز محصولات ما سبک سازی ، مقاوم‌ در برابر زلزله، جلوگیری از هدر رفت انرژی و سرعت هر چه بیشتر و قیمت مناسب است.

جدیدترین محصولاتی که در نمایشگاه عرضه کرده‌اید کدام است و امتیاز آن نسبت به محصولات مشابه چیست؟

جدیدترین محصولات ما ساندویچ پانل هایی از جنس عایق xps است که هزینه‌ای به مراتب کمتر نسبت به نمونه‌های مشابه مانند پلی اورتان و پشم‌شیشه و سنگ و ... دارد و همچنین عایقی بسیار قوی تر در برابر صوت، گرما و سرما و بخار آب و همچنین در برابر آتش‌سوزی‌ها می‌باشد.همچنین سیستم دیوارهای پیش‌ساخته xps یا همان درای وال‌ها با استقبال بسیار خوبی از طرف انبوه‌سازان داخل کشور و کشورهای همسایه مواجه شده است.

آیا استاندارهای خاصی را در تولید محصولات خود رعایت می کنید؟

محصولات آرتا برج با مجوز از سازمان تحقیقات مسکن و همچنین تست ها و آزمایش‌های گرفته‌شده از سازمان تحقیقات رازی، محصولی ایمن و مطمئن برای کاربردهای عمرانی ارائه می کند.

آیا برای محصولات خود خدمات پس از فروش هم ارائه می‌دهید؟

کلیه محصولات تولیدی شرکت آرتا برج همراه با ضمانت‌نامه فروش معتبر به فروش می‌رسد که از سوی شرکت آرتا برج 10 سال در زمینه مشکلاتی مانند گارانتی رنگ‌پریدگی و دفرمگی و پوسیدگی می‌شود.

به کدام کشورها صادرات داشته و در این راستا با چه چالش‌هایی روبه رو هستید؟

شرکت آرتا برج محصولات خود را به کشورهایی مانند عراق ،قزاقستان، ارمنستان، گینه و آفریقای جنوبی صادر می کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما هزینه‌های حمل‌ونقل گزاف و همچنین مشکلات خریداران در پرداخت‌های خود از بانک‌ها و صرافی‌ها می‌باشد که امیدواریم این مسائل با رویکردهای جدید دکتر روحانی در آینده مرتفع گردد.

اهداف و برنامه‌های آینده شرکت برای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر چیست؟

تبلیغات وسیع این محصولات در جهت ایمن‌سازی و مدرن سازی ساختمان‌های در حال ساخت و همچنین برطرف نمودن نیاز بسیاری از انبوه‌سازان داخل کشور و کشورهای همسایه و تلاش برای ورود و تولید محصولات نوین ساختمانی از برنامه‌های این شرکت در آینده‌ای نزدیک است.

در زمینه فعالیت‌هایی که دارید با چه موانع و مشکلاتی مواجه هستید؟

بی‌شک بزرگ‌ترین مشکلات مربوط به تولیدکنندگان نوسانات قیمت‌ها و مشکلات برای واردات و خرید مواد خام و نبود ثبات در بازار کشور می‌باشد.

نظرتان در باره نشریه پیام ساختمان چیست؟

بدون شک نشریه پیام ساختمان پرکننده خلأ تبلیغاتی و شناسایی محصولات نوین ساختمانی ایران و جهان به سازندگان محترم است که از دست اندرکاران محترم نشریه صمیمانه تشکر کنم.

شایان‌ذکر است که شرکت مهندسی آرتا برج آماده همکاری با انبوه‌سازان و سازندگان محترم در جای‌جای ایران می‌باشد.

 

آگهی شرکت در صفحه می‌باشد