هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   229   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

شکایت متقاضیان مسکن مهرپردیس به دیوان عدالت

کدمطلب:3803
عضو کمیسیون عمران مجلس از شکایت متقاضیان مسکن مهر پردیس از شرکت عمران این شهر به دلیل افزایش غیرقانونی قیمت‌ها به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: بیشترین شکایت و نارضایتی متقاضیان از شرکت‌های عمران پرند و پردیس است.
به گزارش پیام ساختمان، علیرضا خسروی در واکنش به ادعای معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر این‌که افزایش قیمت مسکن مهر نداشته‌ایم، اظهار کرد: مشخص نیست پشت این اظهارات چه استدلالی است، اما همه می‌دانند طی سه مرحله با استناد به دستورالعمل‌های سه‌گانه وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن افزایش یافته است.
وی با اشاره به شکایت شماری از متقاضیان مسکن مهر از شرکت عمران پردیس به دلیل افزایش غیرقانونی و خارج از چارچوب قیمت مسکن مهر، تصریح کرد: جلسه‌ای با حضور تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پرند و مدیران عامل و هیئت مدیره شرکت‌های عمران این دو شهر برگزار شد.
خسروی با بیان اینکه مدیران شهرهای جدید درباره مباحث مربوط به افزایش قیمت‌ها و وضع ساخت و ساز توضیحاتی ارائه کردند، یادآور شد: حدود 6 ماه قبل مدیران شرکت عمران گزارشی را به نمایندگان دادند و تاکید کردند در فلان تاریخ این کارها را در خصوص پروژه‌های مسکن مهر انجام می‌دهیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه هیچکدام از آن برنامه‌ها تاکنون اجرایی نشده است، یادآور شد: قرار بر این شده این جلسات ادامه یابد و جلسه بعدی با حضور مدیران شرکت‌های خدمات رسان (آب و فاضلاب و برق) انجام می‌شود.