هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   228   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

سازه‌ اختاپوسی شکل

کد مطلب: 3648
شادی مشتاقی
در نگاه اول، شاید این هتل شبیه به لوکیشن سریالی کودکانه به نظر برسد، اما این سازه‌ اختاپوسی شکل، در واقع هتلی جادویی، مجلل و باشکوه است.
این هتل در شهر ثیول‌سورمیر قرار گرفته و از پشت پنجره‌های مدور آن می‌توان شاهد چشم‌انداز بی‌نظیری از اقیانوس بود. طراحی و سبک خاص معمار مجارستانی این پروژه، آنتی لوواگ باعث شهرت وی شد. این مکان برای برگزاری مهمانی‌های مربوط به فستیوال جهانی کن و مراسم مرتبط با دنیای مد مورد استفاده قرار می گیرد.
مسافران در این هتل عجیب و غریب می‌توانند در مجاورت استخرهای مدور و در آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای وقت‌گذرانی کنند و یا در فضای شخصی اتاقشان از شناور شدن در وان و حوضچه هایی با همین شکل و شمایل لذت ببرند.
این هتل دارای یک سالن آمفی‌تئاتر مجهز با ظرفیت 500 نفر است. همچنین یک سالن انتظار با ظرفیت 350 نفر به علاوه اتاق‌ها، سالن استراحت با چشم‌اندازی رمانتیک و استخرها و فضای سبزی به وسعت 8510 مترمربع نیز دارد.
همچنین متناسب با مهمانی یا تعطیلات خانوادگی می‌توان از فضاهای ویژه این هتل برای مثال سرویس خدماتی با 10 اتاق‌خواب استفاده کرد. هزینه یک شب اقامت در این هتل برای هرنفر 1125 دلار است و برای اجاره گروهی روزی 13499 دلار باید هزینه کرد.