هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   228   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیام ساختمان حامی رسانه ای نمایشگاه ها و همایش ها

کد مطلب: 3660
پنجمين نمايشگاه راه و شهرسازي و صنايع وابسته
پنجمين نمايشگاه راه و شهرسازي و صنايع وابسته با تغيير رويكرد از "فعاليت محوري" به "كارآمد محوري براي شهروندان" همسو باسیاست‌های جديد دولت تدبير و اميد وزارت راه و شهرسازي و سیاست‌های كلان برنامه ششم توسعه،چهارشنبه ششم آبان ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونت‌های وزارتخانه در مصلای بزرگ امام خمینی( ره) تهران برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پیام ساختمان،در این نمایشگاه علاوه بر سازمان‎ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل و مسکن و شهرسازی، ۱۱۶ شرکت‌کننده در قالب نهادهای دولتی، انجمن‌های بخش خصوصی، نشریه‌های تخصصی، شرکت‌های مهندسی و ادارات کل راه و شهرسازی برخی از استان‌ها حضور داشتند.
گفتنی است؛ با توجه به دستاوردهای برپایی چهار دوره نمایشگاه راه و شهرسازی در سال‌های گذشته، امسال نیز بخش‌های  دولتی و خصوصی فعال در حوزه راه و شهرسازی توانایی‌هایی خود را در این حوزه به نمایش گذاشتند. پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای نمایشگاه با حضور در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش اخبار و حضور در نشست‌های خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمود.
همایش اهمیت اخلاق مهندسی
گردهمایی کانون مهندسان فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، گردهمایی عمومی مهرماه کانون مهندسان فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران چهارشنبه ۲۹ مهرماه در دانشگاه تهران با سخنرانی وزیر راه و شهرسازی با عنوان «اهمیت اخلاق مهندسی در افزایش سرمایه اجتماعی مهندسان ایرانی» و با حضور صاحب‌نظران به همراه میزگرد تخصصی در محل دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
دکتر آخوندی در این همایش در سخنانی به تشریح تأثیر اخلاق حرفه‌ای فردی و عمومی در اصول مهندسی پرداخت. مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی و کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزارکنندگان این گردهمایی بودند.
نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این همایش حضور یافت و علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.