هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   225   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

ویژه نامــــــــه های نمایشگاه و همایش ها در پیام ساختمان

 کد مطلب: 3363
همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی
روزهای11 و 12 مهرماه همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی با حضور جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، طیب نیا، وزیر اقتصاد، سیف، ‌رئیس بانک مرکزی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سفرای کشور‌های خارجی در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پیام ساختمان در این همایش 121 پروژه به ارزش 25 میلیارد یورو از طرف وزارت راه و شهرسازی برای جذب سرمایه‌گذار ارائه گردید و300 شرکت داخلی و 91 شرکت خارجی در این همایش دو روزه حضور داشتند.ضمن اینکه نمایشگاه جانبی آن نیز برگزار گردید. نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این همایش دور روزه حضور یافت و در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه جانبی همایش نمود.
همایش سالانه انبوه‌سازان مسکن ایران
همایش سالانه انبوه‌سازان مسکن ایران، همزمان با روز جهانی اسکان بشر، 13 مهر 94 با حضور حامد مظاهریان معاون وزیر راه و شهرسازی، محمدرضا انصاری نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران، جمشید برزگر رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان، مهدی مؤذن رئیس نظام کاردانی ساختمان کشور و روسای انجمن‌های انبوه‌سازان سراسر کشور در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، این همایش با رویکرد «روز جهانی اسکان بشر با آرمان توسعه ایران‌شهر» و با محورهای بررسی برنامه‌های مسکن در برنامه ششم توسعه کشور، تدابیر بخش خصوصی در این بخش، بررسی طرح جامع مسکن، جایگاه تشکل‌های مهندسی در توسعه کشور، رفع موانع تولید در حوزه مسکن و ساختمان و ارائه راهکارهای موجود در این زمینه برگزار شد.نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای این همایش اقدام به چاپ ویژه‌نامه سراسری همایش نمود و علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان هزار نسخه از ویژه‌نامه و نشریه پیام ساختمان بین مدعوین و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نمود که با استقبال خوبی روبه‌رو شد.
 یازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان زاهدان
یازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان زاهدان از تاریخ 14 لغایت 17 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی زاهدان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی به زاهدان این نمایشگاه در فضایی به مساحت 4 هزار مترمربع برگزار شد و شرکت‌هایی از استان‌های کشور تولیدات ساختمانی از کاشی و سرامیک، مصالح و ماشین‌آلات و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خود را به نمایش گذاشتند. نشریه پیام ساختمان با حضور در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمایشگاه نمود.
سیزدهمین همایش روز بتن
علاوه بر برگزاری مسابقات دانشجویی هرساله همایشی تحت عنوان روز بتن 16 مهرماه به مناسبت بزرگداشت استاد احمد حامی برگزار می‌شود. امسال هم سیزدهمین همایش روز بتن با حضور جمعی از مسئولان، صنعتگران، اساتید دانشگاه و دانشجویان در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پیام ساختمان محمد شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور در این همایش گفت: استاد احمد حامی باوری عمیق به مهندسان در پیشرفت جامعه داشتند و معتقد بودند مهندسان باید همواره ارزش‌آفرینی کنند. نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این همایش حضور یافت و علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین و شرکت‌کنندگان در بخش نمایشگاهی نمود.