هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   225   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

افتتاح 21 بیمارستان تا پایان سال

کد مطلب: 3330
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی از افتتاح 21 بیمارستان با 2163 تخت با همکاری وزارت بهداشت تا پایان سال خبر داد.
محمدجعفر علیزاده در گفتگو با پیام ساختمان با اعلام این خبر گفت: امسال علاوه بر اعتبار مصوب، 250 میلیارد تومان از ردیف‌ها و سایر منابع به سازمان ما جهت تکمیل بیمارستان‌ها اختصاص داده‌شده است.وی افزود: تفاهم‌نامه‌ای هم با وزارت بهداشت منعقد کرده‌ایم که بر اساس آن، به همین میزان ردیف ما وزارت بهداشت از منابعش در اختیار بگذارد تا بتوانیم کاری مشترک و اقدامی اساسی برای تکمیل بیمارستان‌های در حال ساخت و نیمه‌تمام انجام دهیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای سال جاری تکمیل و افتتاح 21 بیمارستان با 2163 تخت هدف‌گذاری شده است، گفت: این اتفاق بسیار مبارکی است که می‌تواند در ارتقای شاخص‌های فیزیکی بخش بهداشت خیلی مؤثر باشد. وی افزود: کمیسیون مشترکی بین ما و وزارت بهداشت تشکیل‌شده و به‌صورت مستمر این پروژه‌ها را پیگیری می‌کنیم.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به نگاه دولت به مقوله سلامت جامعه و تأمین زیرساخت‌های بخش بهداشت گفت: تکمیل و افتتاح 37 بیمارستان را برای سال 95 هدف‌گذاری کرده‌ایم که بعد از قطعی شدن، اطلاعات آن را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم.