هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   163   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

15 سال گارانتی کتبی می‌دهیم


شرکت آرتا برج از شرکت‌های خوش‌نام در صنعت ساختمان است که توانسته با رعایت اصول صنعتی سازی و تولیدات استاندارد، گام‌های بلندی در زمینه ارتقای هرچه بیشتر این صنعت بردارد و رعایت سه فاکتور اساسی صنعتی سازی یعنی؛ کیفیت و سرعت بالا و همچنین ارائه محصولات ارزان، فعالان صنعت ساختمان را مجاب به تعامل هرچه بیشتر با این شرکت کند. به گونه‌ای که آوازه شرکت آرتا برج به آن سوی مرزها هم رسیده است. در حاشیه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان به سراغ شهریار پاکدل، مدیرعامل شرکت آرتا برج که ارتباط بسیار مطلوبی با اهالی رسانه دارد، رفته‌ایم تا از نظرات وی در رابطه با چندوچون نمایشگاه بیشتر آگاه شویم.

لطفاً در مورد زمینه فعالیت شرکت آرتا برج توضیحاتی بیان کنید.

شرکت آرتا برج در زمینه ساخت قطعات پیش‌ساخته و همچنین ورود تکنولوژی‌های نوین صنعت ساختمان اقدامات ارزنده‌ای انجام داده است. از جمله تولیدات ما دیوارهای پیش‌ساخته XPC را می‌توان نام برد که این قابلیت را دارند به عنوان دیوار داخلی یا خارجی مورد استفاده قرار گیرند. از خصوصیات این محصول می‌توان به عایق بودن فوق‌العاده آن و در نتیجه کاهش میزان مصرف انرژی در ساختمان اشاره کرد. محصول دیگر ما پوشش‌های سقفی طرح سفال PVC است که جایگزین ورق‌های گالوانیزه رنگی می‌شود و در سقف سوله‌های تمامی ساختمان‌ها قابل استفاده است و تنها تولیدکننده این محصول در ایران ما هستیم.

ارزیابی شما از نمایشگاه سیزدهم چیست؟

علیرغم شروع بسیار سختی که در خصوص ثبت‌نام و جانمایی غرفه داشتیم، عدم برنامه‌ریزی‌هایی نیز مشاهده می‌شد، اما تاکنون دستاوردهای خوبی برای ما داشته و شاهد استقبال خوب بازدیدکنندگان بوده‌ایم.

آیا برای محصولاتتان خدمات پس از فروش هم دارید؟

ما برای تمام محصولاتمان 15 سال گارانتی کتبی می‌دهیم و دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی هستیم.

چه انتظاری از فعالان صنعت ساختمان در رابطه با محصولات صنعتی شرکت دارید؟

بسیاری از مهندسان داخلی اطلاعی از محصولات جدید شرکت که در نمایشگاه هم دارای غرفه هستند، ندارند و امیدواریم فعالان صنعت ساختمان دست به دست هم داده و به سمت ارتقای صنعتی سازی حرکت کنند. از دولت هم انتظار داریم در رابطه با رعایت مبحث 19 توسط تولیدکنندگان و سازندگان جدی‌تر عمل کند.

آیا تاکنون محصولات تولیدی خود را صادر نموده‌اید؟

خوشبختانه ما صادرات خوبی به همسایه‌های شمالی ایران به ویژه ارمنستان،‌ تاجیکستان و قزاقستان داریم و در بازار عراق هم سعی کرده‌ایم در کنار ترکیه سهمی از بازار را در اختیار خود داشته باشیم. در مجموع حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم.

نظرتان راجع به نشریه پیام ساختمان چیست و چه انتظاری از این نشریه دارید؟

پیام ساختمان به عنوان پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان، جایگاه بسیار مطلوبی در بین فعالان صنعت ساختمان دارد و در طی 10 سال اخیر سهم عمده‌ای در ارتقای‌ جایگاه این صنعت و پیوند هرچه بیشتر شرکت‌ها داشته است.

آگهی در صفحه 67