هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   224   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

امـرتـات زیبای بدون مـرز

کد مطلب:  3288 
امرتات به معنای جاودانگی است و مشی و منش موسسان شرکت امرتات سرام هم از ابتدا در طول سه دهه فعالیت، خدمت جاودانه به کشور ایران بوده است. مهندس عبدالرضا گلکاری حق، کارآفرین حوزه صنعت کاشی و سرامیک و رئیس هیئت‌مدیره گلدیس کاشی و امرتات سرام در سال‌های جوانی در سنگر علم در دانشگاه و سپس جبهه‌های جنگ در دفاع از میهن و پس‌ازآن هم در سنگر سازندگی و ایجاد اشتغال و چرخاندن چرخ‌های اقتصاد کشور با سرمایه‌گذاری و بنیان نهادن این نهادهای تولیدی و کسب‌وکار از چهره‌های خوش‌نام صنعت کشور هستند. در این زمینه با وی گفتگویی انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
استراتژی شرکت چیست؟
سیاست اصلی ما در هر زمانی ارائه سبد کاملی از محصولات با کیفیت مطلوب و ارائه خدمات و اطـلاعـات صحیح و کامل به مشتریان و بازار مصرف بوده است. بر آن بوده‌ایم که کیفیت محصولات ،تضمین‌کننده حضور ما در بازار بوده و همواره فروش سرآغاز تعهدمان برای مشتری باشد.لـذا استراتژی خود را بر پایبندی به اخلاق تجارت،خلاقیت در طرح، تولید باکیفیت و فروش شرافتمندانه و تأمین نظر مشتریان بنانهاده‌ایم.
رسالت مجموعه امرتات چیست؟
هدف بنیادی ایفای نقش مثبت در صنعت کاشی و سرامیک ایران و منطقه خاورمیانه است. هولدینگ امرتات متشکل از شرکت‌های امرتات سرام و امرتات فیکس بر آن است تا با تکیه‌بر تجربیات بازرگانی ،شناخت نیاز بازار ،جذب و پرورش نیروهای متخصص ،تولید و عرضه محصولات پردوام و باکیفیت ، به پاکیزگی و زیبایی محیط‌های کار و زندگی در سراسر کشور عمری طولانی‌تر بخشد. رهبری و مدیریت امرتات،برآورده شدن اهداف بلندمدت را اصل ارزشی در تصمیم‌گیری‌های مجموعه می‌داند.ایجاد ارزش‌افزوده در طولانی‌مدت برای مشتریان و ذینفعان از اصول پایه‌ای در امرتات است که آن را از مهم‌ترین عوامل ماندگاری نام خود در طولانی‌مدت می‌پندارد.انجام درست کارهای درست نه‌تنها شعار بلکه اصل و زیربنای شعور سازمانی این مجموعه است.
رمز ماندگاری این مجموعه چیست؟
التزام به کیفیت و رعایت معیارهای استاندارد در ارائه محصول به‌منظور ماندگاری در بازار تولید و عرضه محصول باکیفیت در معیارها موردقبول مشتریان و بازار به‌عنوان استراتژی رقابتی امرتات به‌منظور ایجاد اعتماد عمیق در مشتریان و بازار نسبت به نام و محصولات امرتات رمز ماندگاری این مجموعه خواهد بود.
خط‌مشی مجموعه شما چیست؟
تولید و عرضه انواع کاشی بدون بند و پخت سوم و کویتنگ و پولیشی و ارتقای خط تولید محصول تا سطح ارائه سبد کامل محصولات در سراسر ایران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با تأکید بر ثبات کیفیت برای بهبود کیفیت زندگی و بهداشت جامعه ، تولید سبد کامل محصول اعم از کاشی بدون بند ، کاشی کف و کاشی‌های کوتنیگ و پولیشی و شیمی ساختمان اعم از انواع چسب‌های کاشی استاندارد،چسب کاشی استخر ضد آب،چسب کاشی گرانیت و پرسلان،چسب کاشی خمیری،چسب بتن ،انواع پودر بندکشی و پوشش آب‌بند سیمانی انعطاف‌پذیر،.ارائه خدمات فروش ،مشاوره به تمامی کلینیک‌های ساختمانی ،انبوه‌سازان ،مصرف‌کنندگان محصولات کاشی و سرامیک و چسب کاشی و سرامیک و نمایندگان در سراسر کشور،حضور فعال در تمامی استان‌های کشور و بازارهای مناسب بین‌المللی خط‌مشی مجموعه ما است.
دلیل موفقیت مجموعه خودتان را در چه عواملی می‌بینید؟
به‌طور خلاصه می‌توانم بگویم که اشتهار نام مؤسس این مجموعه ، "گلکار" به‌عنوان بنیان‌گذار این مجموعه در صنعت ساختمان در ایران،حضور نام ثبت‌شده "گلکار" در صنعت کاشی و سرامیک و ساختمان کشور به‌عنوان نمادی از صداقت و پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی در طول مدت سه دهه سابقه همکاری با شرکت‌های معتبر داخلی خارجی و نمایندگان فعال در سراسر ایران،برخورداری از روابط استراتژیک بلندمدت با تأمین‌کنندگان،اعتقاد به بهره‌برداری رابطه برد-برد برای خود و سایر شرکا و نیز پایبندی به تعهدات مالی و معنوی امرتات زمینه‌ساز گسترش روابط طولانی‌مدت استراتژیک با تأمین‌کنندگان گردیده است.
تیم رهبری امرتات با داشتن تجربه‌ای نزدیک به سه دهه حضور جدی در صنعت کاشی و سرامیک و آگاهی به اصول علمی و عملیاتی گسترش کسب‌وکار همواره از ستون‌های قابل‌اتکای مجموعه است.
جدیدترین محصولی که به بازار ارائه کرده‌اید،چیست؟
جدیدترین محصولاتی که این مجموعه کاملاً خصوصی به بازار معرفی کرده شامل قالیچه فرش‌های سرامیکی که پروسه کوتینگ و پولیش بر روی آنها انجام‌شده و نیز کتیبه‌های مذهبی سرامیکی که بنا بر فرهنگ اسلامی طراحی و تولیدشده‌اند و کار بر روی سرامیک‌های ریز شیشه‌ای هم در مرحله بهره‌برداری است.البته بحث کوتینگ و پخت سوم ازجمله موارد جدید در صنعت کاشی و سرامیک ایران است که تعداد شرکت‌های فعال در این زمینه محدود است اما حتماً در آینده بر تعداد رقبا افزوده خواهد شد که همین امر ،کیفیت محصولات را بالاتر خواهد برد.
آیا شما برای محصولات خود، خدمات پس از فروش هم دارید؟
خدمات پس از فروش در حوزه کاشی و سرامیک به نصب کاشی و محصولات شیمی ساختمان و همین‌طور ارائه مشاوره در زمینه چیدمان و محل استفاده از کاشی و سرامیک برمی‌گردد که مجموعه امرتات سرام به همه مشتریان خود در حوزه محصولات شیمی ساختمان چسب‌های خمیری و پودری ،پودر بندکشی و عایق،بتن مگابند محصول صنایع شیمی غفاری را پیشنهاد و عرضه می‌کند که محصولی استاندارد و تحت لیسانس واکر آلمان است.