هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   224   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

برگزاری همایش سالانه انبوه سازان کشور همزمان با روز جهانی اسکان بشر

کد مطلب: 3138
همایش سالانه انبوه‌سازان کشور در دومین سال پیاپی همزمان با روز جهانی اسکان بشر و با پیام دبیرکل سازمان ملل متحد آغاز به کار خواهد کرد.
رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان ایران در گفتگوی با پیام ساختمان با اشاره به اهمیت گردهمایی انبوه‌سازان کشور به بهانه روز جهانی اسکان بشر، در مورد اهداف این همایش گفت: در دو حوزه اصلی مطرح در فضای اقتصادی ساختمانی و عمرانی کشور، کانون سراسری به دنبال ارائه دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسانه خویش است.
جمشید برزگـــــر تصریح کرد: موضوع طرح جامع مسکن که از سوی وزارت راه و شهرسازی مطرح گردیده و به‌ویژه بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی در این طرح از موضوعات اساسی مورد بحث در همایش خواهد بود. همچنین موضوع خطیر و حساس مسکن در تدوین و طراحی برنامه ششم توسعه کشور که به عنوان نقشه راه پنج سال آینده کشور تلقی می شود بایستی مورد توجه خاص مسئولین محترم قرار گیرد و این کانون به عنوان مهم‌ترین متولی مسکن و ساختمان در بخش خصوصی نقطه نظرات خود را ارائه داده و در همایش نیز مطرح خواهد نمود.
به گزارش پیام ساختمان، همایش سالانه انبوه‌سازان کشور در مرکز همایش‌های پژوهشگاه نیرو در تاریخ 13 مهرماه و همزمان با روز جهانی اسکان بشر برگزار و البته در نمایشگاه جانبی آن نیز محصولات با کیفیت در حوزه تولیدات ساختمانی عرضه خواهد شد.
گفتنی است نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای، حضور پررنگی در همایش سالانه انبوه‌سازان کشور خواهد داشت.