هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   224   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیام ساختمان معتبرترین مرجع نمایشگاه ها و همایش ها

 کد مطلب : 3258
چهاردهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی و دوازدهمین نمایشگاه تأسیسات ساختمانی استان یزد
 چهاردهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی همزمان با دوازدهمین نمایشگاه تأسیسات ساختمانی استان یزد 1تا 5 مهر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی یزد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، این نمایشگاه با حضور 125 شرکت داخلی و خارجی برگزار شد و در آن جدیدترین محصولات صنعت ساختمان به عرضه نمایش گذاشته شد. گفتنی است در این نمایشگاه نمایندگان شرکت‌های ایتالیا، چین، کره جنوبی، هلند و بسیاری دیگر از کشورها حضور فعال داشتند.
پیام ساختمان به‌عنوان پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان کشور با حضور در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری نمایشگاه، اقدام به توزیع رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نمود.
 سیزدهمین نمایشگاه
صنعت ساختمان کرمان
سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان کرمان با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان،7  مهر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی کرمان افتتاح شد.
محمدحسین میرزایی ، مدیرعامل نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی به‌روزترین تکنولوزی های مصالح صنعت ساختمان در فضایی بالغ‌بر 2 هزار و 500 مترمربع فضای مسقف و 750 مترمربع فضای باز و با حضور تعداد 120 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی جنوب شرق کرمان از 7 تا 10 مهر برگزار شد.
پیام ساختمان با حضور در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری، اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نمود.
نمایشگاه صنعت ساختمان، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، شیرآلات، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اراک
چهاردهمین دوره نمایشگاه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی 7 تا 10 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اراک برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی نشریه پیام ساختمان این نمایشگاه با حضور تعداد زیادی از برندهای معتبر در زمینه سرمایش و گرمایش صنعت ساختمان و با هدف ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های مربوط به این صنعت، محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند.
پیام ساختمان با حضور در غرفه‌ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری نمایشگاه اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمود.
نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و سیستم های گرمایشی سرمایشی و کاشی و سرامیک سنندج
نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان 7 تا 10 مهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سنندج برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، در این نمایشگاه 50 شرکت داخلی و نمایندگی های شرکت های خارجی در بخش سیستم های سرمایشی و گرمایشی و کاشی و سرامیک آخرین دستاوردهای خود را برای عموم به نمایش گذاشتند.
پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای با حضور در غرفه ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبری نمایشگاه اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه نمود.