هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   222   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

مسابقات راگبی و کسب درآمد در انگلیس

کد مطلب : 3029
بسیاری از صاحبان املاک که رخدادهای بزرگ ورزشی و یا تفریحی در محله و نزدیک خانه آنها روی می دهد می توانند درآمد خوبی کسب کنند. اکنون که مسابقات جام جهانی راگبی در انگلستان برگزار می شود، خانه دارها کلید خانه های خود را در اختیار طرفداران این مسابقات گذاشته اند.
این مسابقات هر دو سال یکبار برگزار شده و از 18 سپتامبر آغاز می شود. در این روزها، بسیاری از طرفداران و تماشاچیان این مسابقات حتی حاضر می شوند برای اقامت 6 هفته ای خود تا 15 هزار پوند بپردازند و خانه هرقدر به محل مسابقات نزدیکتر باشد، شانس افزایش درآمد صاحب آن خانه بالاتر می رود. برخی از خانواده ها نیز اتاق های زیرشیروانی شان را برای خواب و صبحانه مهمان ها در طول برگزاری بازی های راگبی آماده کرده اند. این مسابقات در سراسر کشور انگلیس و شهرهایی چون کاردیف، برایتون، گلوسستر، لیدز، بیرمنگهام، اکستر، میلتون کینیز، نیوکسل، لستر، منچستر و لندن ( در منطقه های توییکنهام و استرفورد ) برگزار می شود و این بدین معناست که صاحبان املاک بسیاری در این کشور فرصتی خوب برای کسب درآمد از خانه هایشان دارند و آنها می توانند از 18 سپتامبر تا 31 اکتبر پذیرای تماشاچیان این مسابقات باشند.
برخی از مناطق برگزاری مسابقات، هتل و مسافرخانه به اندازه کافی ندارند و به همین دلیل یک اتاق خالی می تواند بسیار باارزش شود. بیشتر خانواده ها برای روز مسابقه اتاق و صبحانه در اختیار تماشاچیان می گذارند و حتی برخی از آنها کل خانه را تخلیه کرده و اجاره می دهند و پول خوبی به دست می آورند.
دولت نیز مردم را به اجاره دادن خانه هایشان تشویق کرده و بدین منظور آنها را از پرداخت مالیات این اجاره ها معاف می کند.