هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   219   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

سنـگ‌های نورانـی

کد مطلب : 2652
پیام‌های تبلیغاتی امروز در هر گوشه و کناری دیده می‌شود که روی بنرها، تابلوها و بیلبوردها مردم را به استفاده از محصول و یا رفتن به‌جایی تشویق می‌کنند. برخی از آنها زیبا هستند و برخی از این تبلیغات از هیچ عنصر زیباشناختی بهره‌ای نبرده‌اند.
در این میان علم الکترونیک به یاری بخش تبلیغات و راه‌سازی آمده و محصولی را عرضه کرده که برای نخستین مرتبه در ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان به نمایش گذاشته شد .
این محصول که توسط یکی از مخترعین کشور به نام علی بشاش اختراع گردیده ، توان نمایش علائم تبلیغاتی و هشدارهای ترافیکی را دارد. سنگ‌های نورانی تاکنون در رستوران‌ها، نمایشگاه‌های مبلمان، نمایشگاه‌های اتومبیل و پارکینگ‌های طبقاتی مورداستفاده قرارگرفته و قابلیت استفاده به هر تعداد و حجم را دارد.
به گفته مخترع این محصول سنگ‌های نورانی ضدضربه و سایش بوده و تحمل عبور وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون و تریلی را دارد.
نماهای خارجی ساختمان‌ها، تونل‌ها و پل‌های بتنی، صخره‌های سنگی، کف‌های بتنی و سنگی و حتی سقف‌های بسته می‌تواند محل اجرای این محصول باشد. پخش عکس، فیلم و متن روی سنگ، چوب و موزاییک از مزیت‌هایی است که مشتریان بسیاری را به سمت استفاده از این محصول ترغیب کرده است. برق کمی مصرف‌شده و راحتی و آسودگی در به واسط جک زیر سنگ‌ها از دیگر مزیت‌ها است و چنانچه در سیم‌کشی‌ها مشکلی ایجاد شود و یا یکی از  LMBها دچار ایراد شود کافی است جک را بالا زده و عملیات تعمیر انجام گیرد.