ویلای مدرن نیمار ستاره برزیلی

شمار نشریه : 216

کد مطلب : 2302
نیمار با نام کامل «نیمار داسیلوا سانتوس جونیور» (زاده ۵ فوریه ۱۹۹۲ در برزیل) فوتبالیست اهل برزیل و عضو باشگاه فوتبال بارسلونای اسپانیا و تیم ملی فوتبال برزیل است که در پست مهاجم بازی می‌کند. نیمار در سن ۱۹ سالگی و در سال ۲۰۱۱ جایزه بازیکن سال آمریکای جنوبی را دریافت کرد.
در این مطلب سری به ویلای زیبا و مدرن نیمار در بارسلونا می‌زنیم تا بیشتر با سلیقه این ستاره جوان برزیلی آشنا شویم.
نیمار در ویلایی مدرن و لوکس در بارسلونا اقامت دارد، که فاصله بسیار کمی با ورزشگاه بارسلونا دارد و از تراس طبقه دوم آن می‌تواند ورزشگاه معروف بارسلونا را ببیند. از سبک خانه ویلایی نیمار مشخص است که او به زندگی لوکس اما مدرن و امروزی علاقه دارد.
 المان‌های زیادی در دکوراسیون اتاق‌خواب نشان می‌دهد که متعلق به یک فوتبالیست است. سبک اتاق مدرن و ساده است و تم اصلی آن مشکی و خاکستری است و از رنگ نارنجی به‌عنوان چاشنی در بعضی اکسسوری ها استفاده‌شده است. تابلوهایی از توپ و زمین فوتبال در همه جای اتاق حتی در حمام به چشم می‌خورد.
یک قسمت قابل‌توجه در اتاق‌خواب حمام  و سرویس بهداشتی بزرگ و زیبا با دیوارهای کاملاً شیشه‌ای داخل اتاق‌خواب است که یک وان برای ریلکس کردن در آن تعبیه‌شده است.
تکنولوژی و لذت زندگی در خانه هوشمند که قبلاً درباره آن با شما صحبت کردیم، دومین ویژگی جذاب در خانه نیمار است که از نمونه‌های آن می‌توان به امکان تماشای تلویزیون روی دیوار شیشه‌ای حمام از دو طرف شیشه اشاره کرد. به‌این‌ترتیب نیمار می‌تواند هم از روی تخت خواب و هم در حمام بازی موردعلاقه‌اش را تماشا کند.
 شومینه مدرن و زیبا نیز که در کنار دیوار شیشه‌ای حمام در نظر گرفته‌شده گرما و زیبایی شعله‌های آتش را به این اتاق‌خواب آورده است.در اتاق نشیمن از دیوار تلویزیون که با کاغذدیواری طرح دار پوشانده شده به‌عنوان دیوار تأکیدی فضا استفاده‌شده است. اتاق کاملاً ساده، راحت و مناسب یک فوتبالیست جوان است.
یک صندلی کوچک بامزه نیز در گوشه اتاق نشیمن نیمار خودنمایی می‌کند.تم اصلی اتاق نشیمن نیز خاکستری است با این تفاوت که از رنگ سبز به‌عنوان چاشنی استفاده‌شده است.