هتـلی سحر آمیـز

شمار نشریه : 216

     کد مطلب : 2350
    هتل لامونتانا مجيکا (Montana Magica Lodge)  هتل جالبی است که در یک منطقه حفاظت‌شده زیست‌محیطی به نام هوئلو هوئلو (Huilo Huilo) در شیلی واقع‌شده است . این هتل مانند يک آتشفشان ساخته‌شده اما به‌جای آتش ، آب از بالای آن فوران می‌شود . يک پل کابلی به درب ورودی هتل متصل می‌شود، هتل در اغلب اوقات دارای يک لايه فوق‌العاده از خزه‌ها و جانوران گياهي است که آن را مانند خانه هابيت جلوه‌گر نموده است. آنچه که هتل مونتانا مجيک را سحرآميز کرده محل قرارگيری آن در منطقه هوئلو هوئلو است.
در تفریحگاه هوئلو هوئلو می‌توان آبشار هوئلو هوئلو (Huilo-Huilo Falls) ، با کوچک‌ترین گونه گوزن در جهان به نام پودو (Pudu) و طولانی‌ترین سيستم خطي فشرده در امريکای جنوبي را می‌توان مشاهده کرد .
هتل لامونتانا مجيکا از چوب و سنگ بومي منطقه ساخته‌شده و هر يک از 9 اتاق آن به امکانات مدرن مجهز بوده و پنجره‌های بزرگي براي تماشاي مناظر جنگلي اطراف دارد. در اين هتل اتاق‌ها با نام‌های پرندگان گوناگون نام‌گذاری شده‌اند.
در ميان خدمات ارائه‌شده توسط هتل، « وان آب داغ » را می‌توان نام برد که از تنه درختان بزرگ سوراخ شده و پر شده از آب داغ به وجود آمده و بر روي ايوان مشرف به جنگل قرار داده‌شده است.
يک زمين ميني گلف نيز در جنگل براي مهمانان در نظر گرفته‌شده است. فعالیت‌های مختلف در فضاي باز مانند اسب سواري ، قایق‌سواری و پیاده‌روی نيز در اين هتل امکان‌پذیر است.