هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   215   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

اعطای تسهیلات به واجدان شرایط نوسازی تهران

 کد مطلب: 2268
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری از معرفی دو هزار و ۷۱۱ متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی در سال ۹۳ به بانك های عامل استان خبر داد‌.
سید ابوالفضل میراسدا‌… رئیس اداره عمران و بهسازی شهری ضمن اعلام این خبر گفت‌: برای تحقق ماده ۱۳ و ۱۵ قانون حمایت از احیاء‌، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناكارآمد شهری و ماده ۱۲ قانون ساماندهی‌- حمایت از تولید و عرضه مسكن و براساس پیشنهاد مشترك معاونت محترم نظارت راهبردی رئیس جمهور و وزارت راه وشهرسازی‌، تسهیلات مسكن به منظور نوسازی و بهسازی مسكن در بافت فرسوده و ناكارآمد شهری‌، سكونتگاه های غیررسمی و حمایت از مسكن گروه‌های كم درآمد و زوج های جوان پرداخت می شود‌.
میراسدا‌.‌.‌. با اشاره به تصویب نامه هيئت محترم وزیران (‌مورخ ۰۸/۰۸/۹۳‌) كه به استناد اصل یكصد و سی وهشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در راستای اجرای مواد ۱۷۱ و ۱۷۲ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران‌، از اعطای وام تا سقف یك میلیون و هشتصد هزار واحد مسكونی تا پایان برنامه ششم توسعه خبرداد وگفت‌: میزان سقف تسهیلات تأمین مسكن در كلان شهر‌ها‌، پانصد میلیون ریال‌، مراكز استان‌ها و شهرهای بالای دویست هزار نفر جمعیت‌، چهارصد میلیون ریال و سایر شهر‌ها سیصد میلیون ریال به شمار می رود‌.
اطلاع رسانی از طریق سایت اداره كل راه و شهرســـــــــازی استـــــان تهـــران به آدرس
www‌. trudo‌. ir انجام می گیرد‌.