تقدیر از طراح اثر معماری برگزیده ۲۰۱۵

شمار نشریه : 211

محمدمهدی فخیمی طراح تنها اثر معماری برگزیده ۲۰۱۵ در مسابقات بین‌المللی LUXURY DESIGN ایتالیا تقدیر شد.
مراسم تقدیر از این آرشیتکت که در مسابقات بین‌المللی LUXURY DESIGN  ایتالیا 2015 به‌عنوان تنها اثر معماری امسال برگزیده شد با حضور چند نفر از چهره‌های برجسته فرهنگی هنری و نیز برخی مسئولین و شخصیت‌های رسمی کشور برگزار شد.
در این مراسم امیر محمدخانی رئیس بنیاد معماری انقلاب اسلامی در باب منزلت آثار معماری که حافظ هویت ایرانی اسلامی این مرز و بوم محسوب می‌شود به سخنرانی پرداخت و در انتها از کارفرمای این پروژه و مهندس مهدی فخیمی طراح و مجری این اثر نفیس معماری تقدیر شد.
ویژگی منحصربه‌فرد پروژه وی، سبک طراحی آن است که به گفته فخیمی، این سبک فیوژن نام دارد و درواقع تلفیقی از سبک اصیل ایرانی و سبک عربی (مراکشی) است.
محمدمهدی فخیمی آرشیتکتی است با تحصیلات کارشناسی ارشد  و مدرس دانشگاه که فعالیت‌های حرفه‌ای در قالب دفاتری که خود تأسیس کرده است، دارد، از وی چندین کتاب و مقاله علمی تاکنون منتشرشده و از آخرین عناوین و افتخارات وی می‌توان به کسب مدال برنز مسابقات جهانی طراحی آمریکا 2014 و مدال نقره مسابقات بین‌المللی طراحی ایتالیا 2015 در بخش معماری داخلی اشاره کرد. کسب این عنوان در بخش LUXURY DESIGN مسابقات بین‌المللی طراحی ایتالیا 2015 برای اولین بار است که نصیب یک آرشیتکت ایرانی می‌شود.