هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   210   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

مدیرکل دفتر تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون عنوان کرد: نمایشگاه عمران و ساختمان فرصتی برای تنوع در انتخاب

«اگرچه برگزاری نمایشگاه‌ها از وظایف ذاتی اتاق‌ها و به‌طورکلی بخش خصوصی است اما از این نکته نباید غافل شد که این نوع گردهمایی‌ها فرصت تجاری خوبی است تا در هر شغلی تبادل تجربیات وجود داشته باشد تا بتوان از آن به‌صورت کاربردی برای پیش بردن اهداف شغلی استفاده نمود. کسانی که در این نوع نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند در جریان نوع تقاضا در بازار قرار گرفته و با به‌روز کردن اطلاعات خود متناسب با نیاز بازار اقدام به تولید می‌کنند.
برگزاری نمایشگاه عمران و ساختمان در کیش که به همت اتاق تعاونی برگزار شد فرصت مغتنمی در بحث صنعت ساختمان بود. حضور متخصصین این حوزه در نمایشگاه شرایطی را فراهم کرد تا افراد مختلف ضمن تبادل اطلاعات فنی خود به معرفی تخصص خود بپردازند و در این راستا با نگاهی تطبیقی به آنچه دیگران ارائه کردند برای پیشرفت خود در این صنعت همت کنند. 
این نوع نمایشگاه‌ها با ارائه دستاوردهای جدید در صنعت ساختمان به دلیل تنوع محصولاتی که با خود به همراه دارد به مصرف‌کننده فرصت انتخاب  بیشتری می‌دهد. ضمن اینکه شرکت‌ها در این نمایشگاه به تبلیغ کالای خود پرداختند و این امر در تحریک تقاضا برای مصرف‌کننده چندان بی‌تأثیر نیست».