هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   208   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیام ساختمان حامی رسانه ای نمایشگاه ها و همایش ها

نمايشگاه صنايع آسانسور، پلهبرقي، بالابرها و صنايع وابسته- تهران

چهارمين نمايشگاه بينالمللي صنايع آسانسور، پلهبرقي، بالابرها و صنايع وابسته تهران با حضور مقامات مختلف دولتي و بخش خصوصي و اتحاديهها و انجمنهاي مرتبط 5 تا 8 ارديبهشت در نمايشگاه بينالمللي تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پيام ساختمان، در اين نمايشگاه توليدکنندگان و صنعتگران حوزه آسانسور، پلهبرقي، بالابرها و نقالهها از کشورهاي مختلف جهان در تهران گرد هم آمدند تا ضمن ارائه نوينترين توليدات و خدمات خود، در جريان پيشرفتهاي اين صنعت نيز قرار گيرند.

در اين نمايشگاه، علاوه بر شرکتهاي داخلي، شرکتها و نمايندگاني از کشورهاي چين، ترکيه، کره جنوبي، ايتاليا، بلغارستان و آلمان نيز حضور داشتند و انواع آسانسور ساختمانهاي اداري، مجتمعهاي تجاري و مسکوني، آسانسورهاي نماي شيشهاي، انواع پلههاي برقي شهري و مراکز تجاري، پلههاي برقي ريلي، تابلوهاي فرمان، نصب و راهاندازي، تجهيزات آسانسور هيدروليک، کابين و درب طبقات، درب لولائي، پانل احضار، کفشکهاي فلزي، انواع طنابهاي فولادي، سيمبکسل، تسمهپروانههاي صنعتي و ديگر صنايع و تجهيزات وابسته  را در معرض ديد علاقه مندان گذاشتند.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي اين نمايشگاه با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان نشريه در بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان در نمايشگاه نمود.

نمايشگاه صنعت ساختمان گيلان

نهمين نمايشگاه صنعت ساختمان گيلان با مشارکت 90 شرکت توليدکننده محصولات ساختماني از 11 استان کشور ، 8 تا 11 ارديبهشت در رشت برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار پيام ساختمان در اين نمايشگاه شرکتهاي توليدکننده محصولات ساختماني از استانهاي تهران، گيلان، اصفهان، آذربايجان شرقي و غربي، گلستان، فارس، خراسان رضوي، البرز، اردبيل و هرمزگان محصولات خود را در 90 غرفه نمايشگاه صنعت ساختمان گيلان عرضه کردند . اين نمايشگاه در فضايي به مساحت شش هزار مترمربع و با هدف حمايت و شناساندن کالاهاي توليد داخل به مردم و تقويت بازرگاني در گيلان برگزار شد.

پيام ساختمان با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري نمايشگاه، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود که با استقبال زيادي روبهرو شد.