آب بنـدی بـا روش‌های نــویـن

شمار نشریه : 207

جلوگيري از نفوذ نم و رطوبت يکي از مهمترين اصول در ساختمانسازي است. مشکلي که امروزه در اکثر ساختمانها به وفور ديده ميشود و ناشي از عدم دقت در ايزولاسيون مکانهاي مرطوب است که همواره گريبانگير ساختمانهاي کوچک و بزرگ ميشود. براي رفع اين مشکل با صرف هزينه اندک و در کمترين زمان ممکن ميتوان اقدام کرد. ما راه حل، خود را با کمترين هزينه ولي با بالاترين کاربرد به شما پيشنهاد ميدهيم:

parex نام يک کمپاني معتبر اروپايي است که قدمتي70 ساله دارد و در صنعت ساختمان تحولاتي شگرف ايجاد کردهاست. محصولي که ميخواهيم درباره آن صحبت کنيم، محصولي از گروه wacker‌، دارنده استانداردهاي Astn c 928- 05 و DIN EN 15183 و BSN 1543 از اروپاست.

محصولي کاربردي جهت آب بندي سطوح

اين محصول شيري رنگ با غلظتي بيشتر از آب، قابليت نفوذ در هر سطح جاذب و داراي بافت را دارد. اين بافت ميتواند کاغذ، پارچه، گچ، چوب، سيمان، گل، آجر و... هر نوع مصالحي باشد که در ساختمان استفاده ميشود. استفاده از آن بسيار آسان است و در شرايط آب و هوايي مختلف قابل اجراست؛ سردسيرترين و يا گرمسيرترين نقاط کشور. شما ميتوانيد بدون تخريب، سطوح را آب بندي کنيد و اين يعني صرفه جويي در هزينه و زمان.

parex‌ p100 بعد از خشک شدن و استفاده کاملا نامريي ميگردد و سرعت جذب بالايي در بين مصالح ساختماني دارد. همچنين ضدخزه، جلبک و باکتري بوده و به همين دليل استفاده از آن در استخرها و مخازن آب توصيه ميشود. علاوه بر اين صد در صد با محيط زيست سازگار بوده و در ساخت آن از هيچگونه حلال و يا مواد شيميايي استفاده نشدهاست. فقط کافي است يک parex‌ p100 داشته باشيد و به راحتي هر سطحي از ديوار و يا کف را با آن آب بندي کنيد.

ترکيب اين محصول با مواد ساختماني مانند گچ، سيمان و پودر بندکشي بسيار شگفت آور است. تشکيل بلورهاي ريز کريستالي با موادي مانند سيمان و گچ ميتواند هر سطحي را براي شما آب بندي نمايد. حتي در مکانهايي که نياز به بازسازي داريد، نيازي به کندن کاشيهاي فرسوده نخواهيد داشت و ميتوانيد از اين محصول براي آب بندي و ايجاد سطحي آماده، براي کار با ملات يا دوغاب استفاده نماييد.

ويژگي بارز parex‌ p100 آب گريز بودن آن است. استفاده از اين محصول بروي سنگهاي جاذب و سنگهاي تزئيني در ساختمانها باعث ايجاد يک لايه نفوذناپذير روي سطوح ميگردد که از هرگونه شوره زدن و يا تغيير رنگ سنگها در طول زمان جلوگيري ميکند. اين محصول منحصربه فرد در اوزان نيم ليتر و يک ليتر براي مصارف خانگي و در بسته بندي 4، 20 و 200 ليتري براي مصارف انبوه در دسترس خريداران قرار دارد.

شرکت «پارس پنام سازه» خريد اين محصول را به شما توصيه مينمايد و بازرگاني چسب البرز مرکز توزيع اين محصول در سراسر ايران است. همچنين اگر شما احساس ميکنيد که ميتوانيد در منطقه خود محصول ويژه را به فروش برسانيد، اين امکان وجود دارد که نماينده فروش محصولات پارکس در استان خود باشيد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مشاوران ما، در اين زمينه تماس حاصل نماييد و يا کلمه " P100 " را به شماره 09125648879 ارسال نماييد.

راههـــــاي ارتبـــــاط بـــا مـــا شمــــاره تلفنهـــاي

09125648879 و09105688879 و آدرس اينتـــرنـــــتي

ParsPanamSaze@Gmail‌. COM ميبـــاشـد.