جدیدترین محصولات تخصصی شرکت «گری» معرفی شد

شمار نشریه : 203

سمينار تخصصي چيلر سانتريفيوژ DC اينورتر خورشيدي و GMV‌- 5 « گري» با حضور مديران ارشد شرکت تهويه نيا، مديرکل فروش منطقه خاورميانه «گري» و با حضور 500 نفر از نمايندگان و مهندسين مشاور تهويه نيا از سراسر کشور در محل هتل پارسيان آزادي تهران برگزار شد.

محمدتقي هاشم نيا، رئيس هيئت مديره شرکت تهويه نيا، ضمن تشريح عملکرد اين شرکت، با اشاره به ورود محصولاتي چون اسپيلت و دستگاه VRF براي اولين بار در کشور از سوي اين شرکت گفت: در حال حاضر 7 برند جهاني: اجنرال، گري، هيتاچي، يازاکي، يونيفلر، کوکن و ويزمن از طريق شرکت تهويه نيا در ايران حضور دارند. وي افزود: شرکت تهويه نيا با برخورداري از هفت برند جهاني تنها شرکت تأسيساتي در ايران است که ميتواند کليه نيازهاي سرمايشي و گرمايشي صنعت ساختمان را تأمين نمايد.

وي ادامه داد: تهويه نيا تنها شرکت واردکننده دستگاههاي تهويه مطبوع در ايران است که 5 سال ضمانت بيقيدوشرط را براي کمپرسور دستگاههاي سبک و سنگين به عهده دارد.

خانم رياضي، مديرکل فروش دستگاههاي سبک تخصصي تهويه نيا، در اين سمينار به کامل بودن سبد کالاي شرکت، شهرت شرکتهاي سازنده، کيفيت، بهرهگيري از فناوري نوين، بازدهي بالا و دوستدار محيط زيست بودن محصولات اين شرکت اشاره داشت.

وي خاطرنشان کرد: شرکت تهويه نيا براي نخستين بار سيستمهاي مالتي اسپيلت پيشرفته به نام VRF را در ايران از سال 2002 نصب و راه اندازي کردهاست.

مهندس مهدي خرازان، مديرکل فروش دستگاههاي سنگين تهويه نيا، نيز در اين سمينار به تشريح محصولات جديد شرکت «گري» ازجمله چيلرهاي سانتريفيوژ DC اينورتر«گري» با استفاده از صفحات PV (خورشيدي) پرداخت.

وي اظهار داشت: براي اولين بار «گري» با استفاده از چيلر سانتريفيوژ DC اينـورتر خود، به طور مستقيم از ولتاژ DC توليدشده توسط صفحات خورشيدي استفاده کرده و با به کارگيري اين تکنولوژي پيشرفته که از برق شبکه و انرژي خورشيدي تلفيق شده، امکان خنک نمودن واحدهاي مسکوني، اداري و تجاري را به صورت رايگان فراهم نمودهاست. ضمن اينکه اين سيستم به علت کاهش گازهاي آلاينده مثل CO2‌، نقش مؤثري نيز در حفظ محيط زيست داشتهاست.

مهندس احسان خاقاني، سرپرست واحد خدمات سبک شرکت تهويه نيا، نيز به تشريح تکنولوژيهاي جديد به کاررفته در سيستم GMV‌- 5 پـرداخت. وي به بيان مزايا، امکانات، کاربرد و نصب اين دستگاهها در مقايسه با رقبا، حفظ محيط زيست مخصوصا امکان استفاده از سيستمهاي خورشيدي جهت راه اندازي (که به طور انحصاري در اختيار گري است) و امـکان استـفاده از پـروتکل CAN جهت ارتباط از راه دور از طريق شبکه  به GMV‌- 5‌، مانيتورينگ و کنترل، که مجموع اين امکانات موجب پيشتاز شدن اين دستگاه در دنيا شدهاست، پرداخت.

همچنين در اين سمينار از سوي مديران اين شرکت اعلام شد که به زودي اسپليتهاي اينورتر تروپيکال «گري» مناسب با کار در مناطق حارهاي را در سه ظرفيت وارد بازار خواهند کرد.