پیام ساختمان در نمایشگاه هـا و همایش هـا

شمار نشریه : 202

نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان-  بندرعباس

سومين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان در محل دائمي نمايشگاه بينالمللي بندرعباس برگزار شد.

 به گزارش پيام ساختمان در اين نمايشگاه بيش از 120 شرکت مهندسي، طراحي، صنعتي و شرکتهاي سازنده جديدترين نقشهها ، طرحها ،تکنولوژيها و صنايع مرتبط با ساختوساز را در معرض ديد علاقهمندان قراردادند  . در سومين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان بندرعباس ؛ انبوهسازان، تعاونيهاي ساختماني ، نشريات ساختماني ، مشاوران ساختماني، شرکتهاي برق ساختماني، شرکتهاي سيمان و بتن و شرکتهاي نماسازي و در و پنجره و صنايع مرتبط از استانهاي تهران،هرمزگان، مشهد، اصفهان، يزد ، بندرعباس ، فارس ، ساري، گيلان، مرکزي، قزوين و همدان حضور داشتند. پيام ساختمان با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين شرکتکنندگان و بازديد کنندگان نمود.

جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران کشور

چهارمين جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران کشور با حضور کارگروههاي 14 گانه و به رياست اسماعيل نجار، رئيس سازمان مديريت بحران کشور 30 دي در وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش پيام ساختمان، رئيس سازمان مديريت بحران کشور پس از برگزاري اين نشست در جمع خبرنگاران با اشاره بر ضرورت آموزش کارگران ساختماني گفت:  آموزش کارگران و ساماندهي آنان باعث ساختوسازهاي ايمن و استاندارد ميشود. نشريه پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه صنعت ساختمان کشور در اين نشست حضور يافت و اقدام به پوشش خبري نمود.

جلسه علني شوراي اسلامي شهر تهران

يکصد و بيست و پنجمين جلسه علني چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر تهران 30 ديماه با تقديم لايحه بودجه سال 1394 شهرداري تهران توسط شهردار تهران، در محل تالار شوراي شهر تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پيام ساختمان، رحمتالله حافظي، رئيس کميسيون سلامت شوراي شهر تهران، در تذکرات پيش از دستور خود با انتقاد از مصوبه ساخت بيمارستان رويان گفت: در مصوبه اعتبارات اين پروژه بدون مجوز شورا بودجه و اجازه ساخت صادر شد.خبرنگار پيام ساختمان در اين نشست حضور يافت و اقدام به پوشش خبري نمود.

نخستين همايش  ملي رفتارشناسي حريق

نخستين همايش ملي رفتارشناسي حريق با رويكرد مديريت پيشگيري و اطفاء در حوادث، بهمنظور همافزايي كارشناسان و متخصصان جهت شناخت رفتار حريق، روزهاي 30 دي و 1 بهمنماه سال جاري در هتل المپيك با حضور مديران و كارشناسان ايمني، آتشنشاني، حراست، پدافند غيرعامل، برنامهريزي، تحقيق و توسعه و همچنين صاحبنظران، اساتيد دانشگاه، دانشجويان و همه افرادي كه بهنوعي با مبحث حريق و ايمني در ارتباط هستند،برگزار شد .

نشريه پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش حضور يافت و علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان نشريه بين مدعوين نمود.

نشست خبري اتحاديه مشاوران املاک تهران

 رئيس اتحاديه مشاوران املاک تهران در نشست خبري اول بهمن 93 که در ساختمان کميسيون تخصصي مشاوران املاک تشکيل شد، پاسخگوي سؤالات خبرنگاران پيرامون موضوعاتي مانند پيشبيني قيمت مسکن در سال آينده ،آمار تعداد معاملات در ديماه، موضوعات مرتبط با ساختوساز و کد رهگيري بود.

خبرنگار پيام ساختمان در اين نشست خبري حضور يافت و اقدام به پوشش خبري مراسم نمود.

چهارمين کنفرانس بينالمللي پُل

چهارمين کنفرانس بينالمللي پُل با حضور استادان و متخصصان دانشگاههاي داخلي و خارجي و به همت دانشگاه صنعتي اميرکبير، شرکت ساخت و توسعه زيربناهاي حملونقل وزارت راه و شهرسازي و معاونت فني و عمراني شهرداري تهران 4 بهمن با حضور عباس آخوندي، وزير راه و شهرسازي با محور پايش سلامت پلها، ايدههاي خلاقانه و استفاده از مصالح و تکنولوژيهاي نوين ساخت پل در دانشگاه صنعتي اميرکبير گشايش يافت.

پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه صنعت ساختمان کشور در اين مراسم حضور يافت و ضمن پوشش خبري ،اقدام به توزيع رايگان نشريه بين مدعوين نمود.

تفاهمنامه همکاري بين اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي و سازمان نظاممهندسي

تفاهمنامه همکاري بين اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي وزارت تعاون و سازمان نظاممهندسي ساختمان استان تهران در راستاي کاهش حوادث ناشي از کار در کارگاههاي ساختماني بالاي 2 هزار  مترمربع 4 بهمن در ساختمان نظاممهندسي تهران منعقد شد.

پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه صنعت ساختمان کشور در اين نشست حضور يافت و اقدام به پوشش خبري مراسم نمود.

همايش ملي و نمايشگاه تخصصي مصالح ساختماني استاندارد

اولين همايش ملي و نمايشگاه تخصصي مصالح ساختماني استاندارد 5 بهمن سال جاري به همت سازمان نظاممهندسي استان تهران با حضور جمعي از اعضاي سازمان نظاممهندسي در سالن همايشهاي رازي دانشگاه علوم پزشکي ايران برگزار شد.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش حضور يافت و علاوه بر پوشش خبري همايش، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين مدعوين نمود.

ششمين نمايشگاه بينالمللي صنعت در و پنجره ايران

ششمين نمايشگاه بينالمللي صنعت در و پنجره ايران روز  جمعه 3 تا 6 بهمن ، با حضور حسين اسپهبدي،  مديرعامل نمايشگاههاي بينالمللي ايران ،فرهاد امينيان مدير اجرايي شرکت سهامي نمايشگاه ، محمدجواد قنبري معاون امور نمايشگاهي شرکت سهامي نمايشگاههاي ايران و با حضور خبرگزاريها و علاقهمندان عرصه صنعت و در غياب مقامات وزارت صنعت و معدن و تجارت افتتاح شد .پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي  با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري نمايشگاه اقدام به توزيع بيش از چند هزار نسخه رايگان نشريه بين شرکتکنندگان و بازديدکنندگان از نمايشگاه نمود.