همراهان پیام ساختمان در نمایشگاه میدکس

شمار نشریه : 201

پنجمين نمايشگاه بينالمللي معماري، دکوراسيون داخلي و خانه مدرن (ميدکس MIDEX 2015)، در فضايي به وسعت بيش از 15 هزار مترمربع و با حضور بيش از 320 شرکتکننده داخلي و خارجي از 16 کشور جهان، بهعنوان مهمترين رويداد حوزه معماري و معماري داخلي، از 15 تا 18 ديماه در محل دائمي نمايشگاههاي تهران، برپا بود. در اين نمايشگاه شرکتهاي مشاوره و طراح معماري و معماري داخلي، تجهيزات دکوراسيون، کفپوش، ديوارپوش، پرده، لوازم تزئيني و مبلمان باغي، تجهيزات نورپردازي، تجهيزات هوشمند سازي، تکنولوژيهاي نوين ساختمان و کتب تخصصي و دانشگاهي به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختندمطابق روال معمول، پيام ساختمان در پنجمين نمايشگاه بينالمللي معماري، دکوراسيون داخلي و خانه مدرن غرفه داشت که مورد مراجعه بسياري از بازديدکنندگان نمايشگاه قرار گرفت. اما ازآنجاکه ما همراهانمان را هيچگاه تنها نميگذاريم، به سراغ آنان که در اين نمايشگاه حضور داشتند رفتيم و با هر يک از آن ها گپ کوتاهي زديم.

محمد بيگدلو، مديرعامل شرکت کاروتن:

خوشحاليم که سهمي در زيبا کردن خانهها داريم

محصولاتي که شرکت ما عرضه ميکند فريم و قابهاي پرده است که براي قرنيز و قابهاي بالاي پرده استفاده ميشود. اين محصولات کيفيت خيلي خوبي دارند؛ جنس آنها از «پي اس »است که از پيويسي و پلاستيک سبکتر بوده و به  رنگ طلايي فلزکاري شده است. ما اين محصولات را از کشور چين وارد ميکنيم و خيلي روي کيفيت آنها دقت داريم تا جنس کم کيفيت به مشتريان ندهيم. کتيبه پرده که با نام قاب پرده و تاج پرده نيز از آن ياد مي شود، ابزاري است که در قسمت بالا و جلو پرده نصب ميشود. کتيبه پرده علاوه بر ايجاد زيبايي، باعث ديده نشدن چند سانتيمتر بالاي پرده و پنهان کردن ميل پرده يا چوبپرده و پنهان ساختن برخي از نقصهاي احتمالي ديوار مانند سوراخهاي بهجامانده از جابهجا کردن چوبپرده ميگردد. ما خوشحاليم که سهمي در زيبا کردن خانههاي هموطنانمان داريم.

محمدرضا ستاريان، مديرعامل گروه معماري ساتر سازه:

صفر تا 100 يک ساختمان را انجام ميدهيم

گروه معماري ساتر سازه در زمينه طراحي و اجراي کليه مراحل ساختماني از اخذ جواز ساخت تا گواهي  پايان کار فعاليت ميکند. بهعبارتديگر ما از صفر تا 100 يک ساختمان را انجام ميدهيم که به اين فرايند مديريت پيمان گفته ميشود.  البته ما اين کارها را به شکل آيتمي هم انجام ميدهيم، اعم از طراحي و اجراي دکوراسيون، نماي ساختمان و ساير بخشها. گروه ما هميشه از نمايشگاهها بازخورد خوبي دريافت کرده و به خاطر همين در نمايشگاههاي بعدي هم ان شاءالله حضور خواهيم داشت. ما چندين سال است که در اين حرفه مشغوليم و هميشه به اين فکر بودهايم که کارهاي نو و جديدي عرضه کنيم و به نظرم در اين مسير دستاوردهاي خوبي داشتهايم و بر همين مبنا پروژههايي که در دست اجرا داريم روزبهروز بهتر و بيشتر ميشوند.

امير مزيناني، مدير فروش آسمان نماي آبي بوم:

مردم از کارهاي جديد استقبال ميکنند

کار شرکت ما طراحي و اجراي انواع سقفها و ديوارهاي کاذب است و بزرگترين توليدکننده پانلهاي سقفي هستيم. ما سعي ميکنيم با استفاده از چراغهاي سقفي و لامپهاي کممصرف و ال اي دي هايي که بهنوعي نور خوب و مصرف پاييني داشته باشند، کار را با کيفيت فوقالعاده بالا انجام دهيم. سقفهاي کاذب از جنس گالوانيزه و پايه کار هم از جنس گچ است که ما آن را با آسمان مجازي و تصوير تلفيق کردهايم. اگرچه سقف کاذب از جنس گچ و گالوانيزه با نورپردازي و ال اي دي هرکدام مقولهاي جداگانه است ولي معماري ميطلبد که هر روز کارهاي جديدي عرضه شود و در زماني ما شايد مواد ديگري را هم به اين مقوله اضافه کنيم براي اينکه به حس بهتري برسيم. بازار خوبي دارد چون مردم از کارهاي جديد استقبال ميکنند.

حسن سلطانپور، مديرعامل نگين پرتو آسيا؛

محصولات ما آسمان و پنجرههاي مجازي است

محصولات ما آسمان و پنجرههاي مجازي است که شامل پنل هاي روشنايي و ال اي دي ميشود که داراي طرحهاي متنوعي در زمينههاي مختلف است. آسمان و پنجرههاي مجازي محصولاتي تازه هستند که براي انواع فضاهاي مسکوني، اداري و تجاري و در جاهايي که روشنايي و زيبايي  ندارند، با تأمين روشنايي و زيبايي، کاربرد دارند. آسمان مجازي در داخل سرويسهاي بهداشتي و حمام و آشپزخانه و پنجرههاي مجازي در پذيرايي و اتاقخواب و در محيطهاي اداري و دفاتر و فروشگاهها و هتلها و ... کاربرد متنوعي دارند. ما سعي کردهايم طرح هايمان در زمينههاي مختلف، متنوع و متفاوت باشد. اگرچه شرکت ما حدود 14 سال سابقه دارد ولي برند يوتاب و پنل هاي روشنايي را توليد و عرضه کرديم و الان در وب سايت ما اطلاعات کافي وجود دارد و افراد ميتوانند در آنجا محصولات را ببينند و انتخاب کنند.

عبدالرضا قبادي،رئيس هيئتمديره شرکت کارينگتن اينترنشنال:

مردم با چوب طبيعي ارتباط خوبي برقرار ميکنند

محصول ما چوب طبيعي ترموود است که از کشور فنلاند وارد ميکنيم و در فضاي باز مورداستفاده قرار ميگيرد. چون روي اين چوبها فراوري صورت ميگيرد در شرايط محيطي در فضاي باز مقاومت بالايي دارند. تا پيش از توليد محصولات ترموود امکان استفاده از چوب در نماي باز و بيروني نبود و اگر هم کسي استفاده ميکرد بعد از مدتي نما آسيب ميديد، ولي با فراوري که روي ترموود انجام ميشود خيلي مقاوم شده و مناسب براي شرايط آب و هوايي در مناطق مختلف ايران است. شرکت ما (کارينگتن اينترنشنال) نماينده يک شرکت فنلاندي در ايران است و ما شش سال است که به شکل اختصاصي فقط بر روي چوب ترمو فعاليت ميکنيم. مشتريان و استفادهکنندگان از محصولات ما راضي هستند چون مردم ما با چوب طبيعي ارتباط خوبي برقرار ميکنند. ما در اکثر شهرهاي مهم کشورمان نمايندگي داريم.

مهدي مرادخاني، مديرعامل چوبين سازه نماي پارسا:

پيشرو بودنمان را در بازار حفظ  ميکنيم

شرکت ثبتي ما به نام چوبين سازه نماي پارسا است و با اسم تحت لفظي گروه پارسا يا پارسا گروپ فعاليت ميکنيم. لوناوود يکي از برندهاي ماست که چوب نماي ساختمان و براي انواع ديگر استفادههاي بيروني است و برندهاي ديگري هم داريم مثل برند رنگ و برندهاي پيچها و گيرهها که آنها هم فنلاندي است. ما قسمت توليد محصولات کارخانهاي هم داريم که محصولات مختلفي در زمينه توليد درب و پارکت دارد. گروههاي دکوارتيو و برخي محصولات برزيلي هم داريم. در کل ما مواد اوليه را از فنلاند و همچنين از کشورهاي امريکا، کانادا و آلمان براي در، پارکت و متريال دکوراتيو وارد ميکنيم. پارسا گروپ هرسال به نسبت سالهاي قبل رشد داشته و ما هميشه سعي داشتهايم پيشرو بودنمان را در بازار حفظ کنيم چه با ارائه خدمات درجهيک و عالي و چه با نوآوري در صنعت چوب با توليدات و واردات جديد.