هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   201   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

حضور روزانه در همایش ها و نمایشگاه های کشور

اولين کنفرانس اقتصادي در تهران

 اولين کنفرانس اقتصادي تهران با حضور دکتر روحاني، رئيسجمهور، جهانگيري معاون اول رئيسجمهور، وزير راه و شهرسازي  و جمعي ديگر از مقامات بلندپايه کشوري در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

و پيام ساختمان با حضور در اين همايش حضور اقدام به تهيه گزارش نمود که متن کامل آن را در همين شماره ميخوانيد.

نشست خبري بلندمرتبهسازي

نشست خبري بلندمرتبهسازي پيش از ظهر روز يکشنبه 14 دي 93 با حضور خبرنگاران در سازمان نظاممهندسي ساختمان استان تهران برگزار شد.پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه صنعت ساختمان در اين همايش حضور يافت و اقدام به تهيه خبر نمود که ميتوانيد گزارش کامل آن را در همين شماره مطالعه کنيد.

پنجمين نمايشگاه بينالمللي خانه مدرن،معماري و دکوراسيون داخلي تهران

15 تا 18 ديماه سال جاري پنجمين نمايشگاه بينالمللي خانه مدرن،معماري و دکوراسيون داخلي در فضايي به مساحت 16 هزار مترمربع و با حضور  بيش از 320 شرکت داخلي و خارجي از 16 کشور دنيا در محل دائمي نمايشگاههاي بينالمللي تهران برگزار شد.

پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه تخصصي صنعت ساختمان کشور و حامي رسانهاي نمايشگاه با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان چندين هزار نسخه نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتهاي حاضر در نمايشگاه نمود.

گردهمايي انجمن پيمانکاران ساختماني،تأسيساتي استان تهران

گردهمايي پيمانکاران ساختماني استان تهران با حضور معاون عمراني و سياسي استانداري تهران و مديرکل دفتر سازمانهاي مهندسي و تشکلهاي حرفهاي وزارت راه و شهرسازي و هيئتمديره و اعضاي انجمن روز دوشنبه 15 ديماه در مرکز همايشهاي برق آلستوم برگزار شد.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش حضور يافت و علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان نشريه بين شرکتکنندگان نمود.

نخستين همايش بلندمرتبهسازي در ايران و خاورميانه

نخستين همايش بلندمرتبهسازي نوزدهم ديماه با حضور پيروز حناچي،معاون معماري و شهرسازي وزير راه و شهرسازي، احمد مسجد جامعي، عضو شوراي شهرتهران، محمد بهشتي، رئيس پژوهشگاه سازمان ميراث فرهنگي، محمد سعيد ايزدي، مديرعامل شرکت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران و منوچهر شيباني، مديرکل دفتر سازمانهاي نظاممهندسي و تشکلهاي حرفهاي وزارت راه و شهرسازي در سالن همايشهاي برج ميلاد تهران برگزار شد. پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش حضور يافت و ضمن پوشش خبري مراسم، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين شرکتکنندگان نمود.

هفتمين نمايشگاه صنعت ساختمان بوشهر

هفتمين نمايشگاه کاشي و سراميک از 16تا19 ديماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاه بينالمللي بوشهر برگزار شد .

به گزارش خبرنگار پيام ساختمان در اين نمايشگاه 54 شرکت از استانهاي کشور بهمنظور ارائه آخرين دستاوردهاي خود در زمينه کاشي و سراميک گرد هم آمدند.

نشريه پيام ساختمان با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري نمايشگاه اقدام به توزيع رايگان چند هزار نسخه نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتهاي حاضر در نمايشگاه نمود.

اولين همايش ملي مهندسي سازه ايران

اولين همايش ملي مهندسي سازه ايران با حضور مسئولان، اساتيد دانشگاهي و مهندسان  21 تا 22 ديماه در مرکز همايشهاي هتل المپيک تهران برگزار شد. به گزارش پيام ساختمان، غلامرضا هوائي، مديرکل دفتر مقررات ملي ساختمان در اين همايش با اشاره به تدوين آئيننامه مهندسي سازه، گفت: بايد با کمک اعضاي انجمن مهندسي سازه ايران و بدون دخالت دولت، آئيننامههاي مربوط به مهندسي سازه را تدوين کنيم.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي همايش ، علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان نشريه بين مدعوين و شرکتکنندگان نمود.

نشست خبري «مسکن مهر» در ساختمان وزارت راه و شهرسازي

بيست و دوم ديماه نشست خبري، با عنوان «مسکن مهر» با محوريت افزايش وام مسکن مهر 1ز 25 به 30 ميليون تومان در ساختمان وزارت راه و شهرسازي، با حضور خبرنگاران و برخي از مسئولان وزارت راه و شهرسازي برگزار شد . در اين نشست قائممقام وزير راه و شهرسازي و مجري ويژه مسکن مهر پاسخگوي سؤالات خبرنگاران بود. نشريه پيام ساختمان بهعنوان پرتيراژترين نشريه صنعت ساختمان در اين همايش حضور يافت و اقدام به تهيه و پوشش خبر نمود که گزارش کامل آن در همين شماره آمده است.

هفتمين نمايشگاه بينالمللي سيمان، بتن، تکنولوژي ساخت و ماشينآلات وابسته

هفتمين نمايشگاه بين المللي سيمان،بتن،تکنولوزي ساختم و ماشين آلات وابسته با حضور وزير صنعت معد ، تجارت، محمدرضا نعمت زاده به همراه جمعي از مقامات از 24 تا 27 دي ماه سال جاري افتتاح شد.

گفتني است، هفتمين نمايشگاه بينالمللي سيمان، بتن، تکنولوژيهاي ساخت و ماشينآلات وابسته با حضور 125 شرکت ايراني و 11 شرکت خارجي از چهار کشور آلمان، امارات، ايتاليا و چين در فضايي به وسعت 6 هزار مترمربع آغاز به کار کرد و تا روز 27 ديماه در محل دائمي نمايشگاههاي بينالمللي تهران برپا بود.

نشريه پيام ساختمان به عنوان حامي رسامه اي در اين نمايشگاه و همايش جانبي با حضور در غرفه اي اختصاصي علاوه بر پوشش خبر اقدام به توزيع رايگان چند هزار نسخه نشريه بين بازديد کنندگان ،شرکت کنندگان و مدعوين همايش نمود