جامع ترین پیام های صنعت ساختمان در پیام ساختمان

شمار نشریه : 197

بيستمين نمايشگاه مطبوعات، خبرگزاريها و پايگاههاي اطلاعرساني

بيستمين نمايشگاه مطبوعات، خبرگزاريها و پايگاههاي اطلاعرساني از 17 تا 23 آبان ماه سال جاري با حضور رئيس مجلس، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاون مطبوعاتي وي در مصلاي تهران برگزار شد.

در نمايشگاه امسال نشريه پيامساختمان همانند دورههاي پيشين ، داراي غرفهاي بود که به مکاني براي حضور و ديدار بازديدکنندگان نمايشگاه تبديل شد . البته بيشتر بازديدکنندگان متخصص در امر صنعت ساختمان بودندکه در غرفه نشريه پيام ساختمان حضور يافتند و با تني چند از آنان مصاحبه به عمل آمد. لازم به توضيح است گزارش کامل بيستمين نمايشگاه مطبوعات در صفحات 8 و 9  همين شماره هفتهنامه پيام ساختمان به چاپ رسيده است.

سرانجام روز جمعه 23 آبان ماه آيين اختتاميه بيستمين دوره نمايشگاه مطبوعات ساعت 15 و با حضور سرافراز رئيس جديد سازمان صداوسيما، غلامعلي حداد عادل نماينده مجلس، حسين انتظامي معاونت مطبوعاتي وزير و جمعي از اهالي و خانواده رسانه و مطبوعات در مصلاي بزرگ تهران برگزار شد.

چهاردهمين نمايشگاه بينالمللي صنعت برق

چهاردهمين نمايشگاه بينالمللي صنعت برق ايران  پيش از ظهر شنبه 17 آبان ماه، با هدف تبيين چشمانداز اين صنعت گشايش يافت. اين نمايشگاه با حضور دکتر محمد نهاونديان رئيس دفتر رياست جمهوري، حميد چيت چيان وزير نيرو و فعالان و دستاندرکاران صنعت برق در محل نمايشگاه بينالمللي تهران گشايش يافت.

حميد چيت چيان وزير نيرو طي سخناني در مراسم آغاز به کار چهاردهمين نمايشگاه بينالمللي صنعت برق ايران گفت: با ارتقاي ظرفيت و بهرهوري در صنعت برق، موج جديدي از نيازها در صنعت پشتيبان برق ايجاد خواهد شد که بايد صادرکنندگان و سرمايهگذاران داخلي با افزايش کيفيت محصولات در اين بازار حضور فعالانهاي داشته باشد.

به گزارش خبرنگار نشريه پيام ساختمان اين دوره از نمايشگاه صنعت برق ايران با حضور 441 شرکت داخلي و خارجي برگزار شد که از اين تعداد 98 شرکت خارجي و مابقي شرکتهاي فعال صنعت برق در ايران بودند.پيام ساختمان با حضور در غرفهاي اختصاصي،ضمن پوشش خبري، اقدام به توزيع چند هزار نسخه رايگان نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود.

دومين نمايشگاه بينالمللي سازهها و بناهاي ساختماني

دومين نمايشگاه بينالمللي سازهها و بناهاي ساختمان در محل دائمي نمايشگاههاي بينالمللي تهران از17 تا 21 آذرماه سال جاري با حضور بيش از 150 شرکت داخلي و خارجي برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما، در دومين نمايشگاه بينالمللي تخصصي سازهها و نماهاي ساختماني ، علاوه بر شرکتهاي داخلي، شرکتها و نمايندگيهايي از کشورهاي کره جنوبي، فنلاند، تايلند، سوئد، برزيل و آمريکا حضور داشتند.

جليل کياني، رئيس ستاد برگزاري دومين نمايشگاه تخصصي بينالمللي نما و سازههاي ساختماني گفت: اين نمايشگاه با هدف توجه ويژه به زيباسازي شهري متناسب با فرهنگ ايراني- اسلامي، و  تلاش براي رسيدن به استانداردهاي جهاني صنعت سازهها و نماهاي ساختماني برگزار شده است.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان چند هزار نسخه نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود .

ششمين همايش ملي قير و آسفالت ايران

ششمين همايش ملي قير و آسفالت ايران با حضور وزير راه و شهرسازي و دستاندرکاران حوزه قير و آسفالت کشور در محل مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازي 27 آذرماه برگزار شد.

در مراسم افتتاحيه ششمين همايش ملي قير و آسفالت ايران که از سوي مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازي، و معاونت فني و عمراني شهرداري تهران برگزار شد، علاوه بر وزير راه و شهرسازي، دکتر شکرچيزاده رئيس مرکز تحقيقات ، مهندس ميرشفيع معاون راه روستايي، دکتر مقدسنژاد دبير کميته علمي ششمين همايش ملي قير و آسفالت، مهندس عليزاده معاون وزير و مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، مهندس قديم، مدير بخش قير و آسفالت مرکز تحقيقات حضور داشتند.

پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش شرکت نمود و علاوه بر پوشش خبري، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود.

نشست خبري سازمان نظاممهندسي ساختمان تهران

نشست خبري سازمان نظاممهندسي ساختمان تهران با اصحاب رسانه، 28 آذرماه در سالن اجتماعات سازمان نظاممهندسي برگزار شد. در اين نشست که علاوه بر دکتر سعيد غفراني، ديگر مسئولان سازمان نظاممهندسي ساختمان تهران نيز حضور داشتند، موضوعات مختلفي از قبيل نظارت بر گودبرداريها، امضا فروشي مهندسان ناظر و عدم انجام وظايف قانوني اداره کل راه و شهرسازي استان تهران مطرح گرديد.

.پيام ساختمان در نشست مطبوعاتي سازمان نظاممهندسي ساختمان تهران حضور يافت و اقدام به پوشش خبري و تهيه گزارش نمود .

نمايشگاه بينالمللي مسکن انبوهسازان مشهد

يازدهمين نمايشگاه بينالمللي مسکن انبوهسازان و فرصتهاي سرمايهگذاري، به همراه سومين نمايشگاه بينالمللي صنعتي سازي و فنآوريهاي نوين صنعت ساختمان از 29 آبان تا 2 آذرماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاه بينالمللي مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نشريه پيام ساختمان در اين دوره از نمايشگاه، 151  شرکت داخلي از استانهاي تهران،خراسان رضوي،شمالي، جنوبي، يزد، مازندران،اصفهان،سمنان،آذربايجان شرقي و غربي، هرمزگان و البرز، و19 نمايندگي از کشورهاي ايتاليا،چين،ترکيه و کره جنوبي حضور داشتند. اين شرکتکنندگان در 601 غرفه در زمينههاي فرصتهاي سرمايهگذاري در بخش مسکن، مسکن و انبوهسازان، تأسيسات ساختمان، تجهيزات جانبي ساختمان، صنعتي سازي، فناوريهاي جديد در بخش ساختمان، به ارائه آخرين دستاوردهاي نوين ساختمان پرداختند. پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي با حضور در غرفهاي اختصاصي علاوه بر پوشش خبري اقدام به توزيع رايگان چند هزار نسخه نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود .

همايش جايگاه مهندسي ترافيک در ساختوساز شهري

همايشي تحت عنوان «جايگاه مهندسي ترافيک در ساختوساز شهري» با حضور حامد مظاهريان، معاون مسکن و ساختمان وزير راه و شهرسازي، سعيد غفراني، رئيس سازمان نظاممهندسي استان تهران، دستاندرکاران مهندسي حملونقل و ترافيک در حوزههاي مختلف شهري و برونشهري و مشاوران و مسئولان اين حوزه و به همت گروه ترافيک سازمان نظاممهندسي ساختمان استان تهران در سالن همايشهاي رازي در تاريخ 21 آبان برگزار شد. نشريه پيام ساختمان بهعنوان حامي رسانهاي در اين همايش شرکت نمود و علاوه بر پوشش خبري، اقدام به توزيع رايگان نشريه بين بازديدکنندگان و شرکتکنندگان نمايشگاه نمود.