سرمایه‌گذاران فقط برای پول کار نمی‌کنند

شمار نشریه : 159


به گزارش خبرنگار پيام ساختمان محمدباقر قاليباف با بيان اين مطلب، گفت: نبايد احساس كنيم كه كارگران، مهندسان و سرمايه‌گذاران فقط براي كسب پول كار مي‌كنند و اعتقاد دارم اين نوع نگرش، كم لطفي به تمام كارگراني است كه به همنوع خود خدمت مي‌كنند.

شهردار تهران در مراسم تقدير از دست‌اندركاران پروژه بزرگراه امام علي(ع) افزود: حدود 20 ماه پيش تصميم به احداث بزرگراه امام علي(ع) گرفتيم و همان زمان مقرر شد که تا 13 رجب سال 92 مورد بهره‌برداري قرار بگيرد.

وي ادامه داد: حدود 40 سال پروژه بزرگراه امام علي(ع) بر زمين مانده بود و با توجه به گستردگی حجم کار، كسي اجرای آن را قبول نمي‌كرد اما امروز شاهد اين اتفاق هستيم که اين كار با يك روحيه جهادي كه كارگران را مجاهد و خدمتگزار مي‌داند، انجام گرفته است. قاليباف اضافه كرد: هرچند در چنين مراسمي افرادي مانند من پشت تريبون قرار می گیرتد، اما بنده نماینده شما رادمرداني هستم كه چنين زحمات بزرگي را متحمل می شوید.

شهردار تهران با بیان اینکه؛ از همه مردم مناطق 7، 8، 13، 14، 15، 16 و 20 كه در طول اجراي اين پروژه اذيت شدند، حلاليت مي‌طلبم و بي‌شك امروز با اين پروژه آسايش نسبي خواهند داشت، در ادامه از تمامي كاركنان دولتي و غیردولتی، راهنمايي و رانندگي و مشاوران و پیمانکارانی كه در اجراي اين پروژه زحمت كشيدند، تقدیر و تشكر كرد.