هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   188   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

خدمات ویژه پیام ساختمان در نمایشگاه ساختمان تهران

راههایی برای بهتر دیده شدن در نمایشگاه صنعت ساختمان!

چهاردهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت ساختمان کشور، به عنوان بزرگترین رخداد صنعت نمایشگاهی خاورمیانه، روز 19 مردادماه در فضایی نزدیک به 50 هزار متر مربع و با حضور نزدیک به هزار شرکت داخلی و بیش از 100 شرکت خارجی از کشورهای مختلف جهان آغاز به کار خواهد کرد تا شرکتکنندگان در آن، آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه صنعت ساختمان به مدت 4 روز در معرض دید علاقهمندان قرار دهند. اما شما برای حضور در این رخداد بزرگ چه کرده اید؟ تا شما کمی فکر کنید و پاسخی برای این سوال پیدا کنید، بیایید نگاهی بیندازیم به آن چه پیام ساختمان در آن چهار روز خواهد کرد:

روزنامه پیام ساختمان!

امسال هم برای چهارمین بار به طور متوالی، ویژه نامه رسمی نمایشگاه صنعت ساختمان را پیام ساختمان به شکل انحصاری منتشر خواهد کرد.که این امر با توجه به توان اجرایی و سابقه درخشان و اجرای تعهدات نسبت به شرکای تجاری در سال های گذشته از سوی برگزار کننده نمایشگاه بر عهده پیام ساختمان گذاشته شده است.

از ویژگی ها و مشخصات چهار شماره ویژهنامه مذکور می توان به تیراژ 10 هزار نسخه ای، سه زبانه بودن (فارسی، عربی و انگلیسی)، توزیع رایگان و هدفمند اشاره کرد. ضمن اینکه ویژهنامههای روزانه، شمارههای 189 و 190 دوهفته نامه پیام ساختمان نیز در نمایشگاه توزیع خواهند شد. 

پنج غرفه در تمامی مبادی ورودی

جهت سهولت دسترسی هر چه بیشتر بازدیدکنندگان نمایشگاه و توزیع هر چه بهتر ویژهنامه های روزانه و دوهفته نامه پیام ساختمان، پنج غرفه در فضای باز نمایشگاه مستقرند که در تمام مبادی ورودی و مراکز مهم نمایشگاه  برپا خواهد شد؛ به این صورت شما از هر مسیری که به نمایشگاه وارد شوید با پیام ساختمان روبرو خواهید شد!

ستادی برای اخبار نمایشگاه

در قلب نمایشگاه بین المللی تهران، جنب ساختمان میلاد، بزرگترین غرفه پیام ساختمان، به عنوان حامی رسانه ای، به ستاد خبری اختصاص خواهد یافت و در طی چهار روز برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، مقامات و شخصیت هایی که برای بازدید از نمایشگاه به محل دائمی نمایشگاه می آیند، در ستاد خبری نمایشگاه حضورخواهند یافت.

واحد تحریریه پیام ساختمان نیز در هر چهار روز نمایشگاه با حضور در ستاد خبری خود، با تهیه و چاپ روزانه اخبار نمایشگاه، گفتگو با مقامات و شخصیت های بازدیدکننده، گفتگو با شرکت ها و نهادهای آگهی دهنده به بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای حرفه ای، همراه با معرفی محصولات و خدمات شما عرضه کنندگان محصولات ساختمانی در نمایشگاه به شکل تخصصی به معرفی توانمندی های صنعت کشورمان خواهد پرداخت.  

تنها نیستید!

حالا برگردیم به سوال اولمان: شما برای نمایشگاه پیش رو، به عنوان بزرگترین واقعه ای که امسال در حرفه تخصصی شما رخ خواهد داد چه کرده اید؟ آیا می دانید حتی در بهترین و شلوغترین مکان نمایشگاه هم، همه بازدیدکنندگان غرفه شما را نخواهند دید؟ آیا می دانید درصد زیادی از آن همه کاتالوگ، برشور و برگه های تبلیغاتی گران قیمتی که در ایام نمایشگاه توسط همه غرفه داران چاپ و توزیع می شود، راهی سطل های زباله خواهد شد؟ آیا شیوه موثری سراغ دارید که آن همه هزینه ای که برای غرفه نمایشگاهیتان در آن چهار روز می پردازید بعد از نمایشگاه هم تاثیر و بازخوردی داشته باشد؟ آیا خبر دارید راههایی وجود دارد که برای تبلیغات تاثیرگذار، به زمان و مکان نمایشگاه محدود نشوید؟ اگر پاسخ درستی برای این سوالات ندارید، بهتر است بدانید ما داریم! تیمهای تحریریه، روابط عمومی و بازرگانی پیام ساختمان از همین امروز آمادهاند تا به شما برای بهتر دیده شدن و حضور موثرتر، کمک کنند. با ما در تماس باشید.