هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   187   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیام ساختمان ناشر ویژه نامه های رسمی رویدادهای بزرگ صنعت ساختمان

اولین همایش توسعه ملی پایدار کالبدی- فضایی روستایی

به گزارش خبرنگار اعزامی پیام ساختمان به اردبیل، در مراسم افتتاحیه« اولین همایش ملی توسعه پایدار کالبدی-فضایی سکونتگاههای روستایی» که با حضور تعدادی از مدیران و مسئولان استانی و کشوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای بنیاد مسکن استانهای سراسر کشور و هیئتهای همراه آغاز شد، محمدرضا شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن و رئیس همایش، به سخنرانی پرداخت. در ادامه، دکتر مجید خدابخش، استاندار اردبیل پیام عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به همایش را قرائت کرد.

حجتالاسلام میرقسمت موسوی(رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل) با سخنرانی خود و قرائت پیام  رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر غلامرضا تاج گردون(رئیس کمیسیون برنامهوبودجه و محاسبات مجلس)، مهندس مجید جلیل سرقلعه(عضو کمیسیون عمران مجلس)، علیرضا تابش(رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی) و اسماعیل نجار، معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از دیگر سخنرانان « اولین همایش ملی توسعه پایدار کالبدی-فضایی سکونتگاههای روستایی» بودند. در پایان این مراسم، از تمبر یادبود و کتاب شناسنامه آبادیهای استان اردبیل رونمایی شد.

نشریه پیام ساختمان بهعنوان حامی رسمی رسانهای، ضمن حضور فعال، با ایجاد غرفه اختصاصی، اقدام به پوشش خبری همایشها و توزیع رایگان نشریه بین میهمانان نمود.

هفدهمین اجلاس سراسری نظاممهندسی ساختمان کشور

هفدهمین اجلاس سراسری هیئتهای عمومی نظاممهندسی ساختمان کشور با حضور ترکان(مشاور ارشد ریاست جمهوری و ریاست شورای مرکزی نظاممهندسی ساختمان کشور)، زنگنه(وزیر نفت)، دکتر آخوندی(وزیر راه و شهرسازی)، قالیباف(شهردار تهران) و جمعی دیگر از مسئولان و اعضای هیئترئیسه سازمانهای نظاام مهندسی ساختمان استانهای کشور در سالن اصلی اجلاس تهران روزهای سوم و چهارم تیرماه سال جاری برگزار شد.

نشریه پیام ساختمان، بهعنوان حامی رسانهای هفدهمین اجلاس، ضمن توزیع نشریه  با صفحههای ویژه  نظاممهندسی،اقدام به پوشش خبری  همایش کرد. در دومین روز این اجلاس ویژهنامهای از گزیده خبرها، سخنرانیهای مسئولان و گفتگوهای گروه خبری پیام ساختمان با مشاور عالی ریاست جمهوری،  وزیران نفت، راه و شهرسازی، اعضای نظاممهندسی استانها در روز اول همایش، تهیه و در میان میهمانان توزیع شد.

دوازدهمین نمایشگاه آشپزخانه حمام سونا و استخر

دوازدهمین نمایشگاه آشپزخانه، حمام سونا و استخر در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی  با حضور بیش از 191 شرکت داخلی و خارجی افتتاح شد.

فرهاد امینیان، رئیس ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه بینالمللی آشپزخانه حمام، سونا و استخر در گفتگو با پیام ساختمان گفت: معرفی ظرفیتهای این بخش ، شناسایی مشکلات  و ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایهگذاری، اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دستاندرکاران با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتها ، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرفکنندگان، توسعه صادرات محصول به سایر کشورها،تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکتکنندگان داخلی و خارجی و شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید، صادرات ، بازرگانی و خدمات مرتبط از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است. وی افزود:در این نمایشگاه 170 شرکت داخلی و21 شرکت خارجی از کشورهای چین،ترکیه،کره جنوبی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا،برزیل و هلند در فضایی به وسعت15 هزار مترمربع محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

نشریه پیام ساختمان بهعنوان حامی رسانهای با غرفهای اختصاصی برای پاسخگویی مخاطبین و بازدیدکنندگان در نمایشگاه حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان  چند هزار نسخه رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکتکنندگان نمایشگاه نمود.

بیست و دومین نمایشگاه بینالمللی کاشی و سرامیک

بیست و دومین نمایشگاه بینالمللی کاشی و سرامیک با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان ، جعفر سرقینی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، و یحیی آل اسحاق رئیس اتاق بازرگانی تهران، با حضور در محل گشایش این نمایشگاه پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند .

محمد روشنفکر رئیس انجمن کاشی و سرامیک در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به اینکه این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از 31 هزار مترمربع، مشارکت 250 شرکت داخلی و خارجی را به همراه داشته است، افزود: 45 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، اسپانیا، اوکراین، بلغارستان، پرتغال، ترکیه، چین، جمهوری چک، روسیه، کره جنوبی و هلند، توانمندیهای خود را در معرض دید علاقهمندان قرار دادهاند. وی در مورد محصولات عرضهشده در این نمایشگاه گفت:کاشی، سرامیک، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، ماشینآلات و مواد اولیه، از جمله اقلام عرضهشده در این نمایشگاه است.

پیام ساختمان بهعنوان حامی رسانهای، در این نمایشگاه  حضور یافت و ضمن برپایی غرفهای اختصاصی، اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکتکنندگان نمود.