پیام شما

شمار نشریه : 184

دردسرهای نبود پارکینگ - سرتاسر شهر تهران واحدهای تجاری تازه ساختی دیده می شود که حتی یک پارکینگ با حداقل گنجایش را ندارند. صدور جواز کسب برای یک سوپر مارکت چند دهنه دریک منطقه کاملا مسکونی و یک خیابان شش متری دو طرفه که تردد در آن به سختی ممکن است، بر مبنای کدام توجیه منطقی است؟ آیا مسؤلان شهری برای اتلاف وقت شهروندان و هزینه های ناشی از این بی توجهی ها برنامه ای دارند؟

سروری

حقوق پایمال شده درتعاونی مسکن مهر- من و جمع زیادی از همکارانم اقدام به قرارداد با تعاونی های مسکن مهرنمودیم با نرخ متر مربعی ۲۷۰هزار تا ۳۰۰ هزارتومان که باتوجه به قیمت های سال ۸۹ و ۹۰ قابل اجرا بود، اما متاسفانه با شروع ساخت و فاز اول هدفمندی، قیمت های مصالح یکباره گران شد، ما پیمانکاران هم چاره ای جز انجام تعهدات نداشتیم، درصورتی که قیمت قرارداد ثابت مانده بود به هر مشقتی ساختمان ها را تمام کردیم و حالا که موقع تسویه حساب از طرف تعاونی ها است اغلب مدیران عامل متواری شده اند و ما مانده ایم باحقوق پایمال شده ونمی دانیم چه بکنیم؟

نهاوندی خرم

راه هاي فرار مفسدين را مسدود كنید- مسئولان و مدیران شوراي شهر خیلی صریح از وجود فساد در شهرداري ها و عدم توانايي بازرسان شهرداري تهران در مقابله با فساد انتقاد می کنند. حتی مردم نیز از راه های فرار زیادی برای کسانی که رانت داشته باشند خبر دارند چرا این راهها مسدود نمی شود؟ چرا قوانینی که امکان سوء استفاده را برای مدیران فراهم کرده است اصلاح نمی شود؟ از مسئولان می خواهیم بر مدیران شهرداری تهران قوی تر نظارت کنند.

یک شهروند