پیام ساختمان پیشتاز در پیام رسانی اخبار نمایشگاه های صنعت ساختمان کشور

شمار نشریه : 183

حسین حیدری

تمامی سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا همچنان سکان دار موثق ترین و قوی ترین موج پیام رسانی در مهمترین رویدادهای نمایشگاهی صنعت ساختمان کشور برای شما صاحبان و مخاطبین گرامی صنعت ساختمان باشیم و همواره می کوشیم در برنامه ای منظم با چشم اندازی وسیع، حضور مستمر و به موقع در یکایک رویدادهای مهم صنعت ساختمان اعم از نمایشگاه ها و همایش های مربوط را از اصلی ترین مسئولیت های حرفه ای مطبوعاتی خود بدانیم تا بتوانیم بدین وسیله پل ارتباطی موثر و بدون واسطه در جهت عرضه و تقاضا میان تولیدکنندگان و صاحبان صنعت و مصرف کنندگان صنعت ساختمان باشیم. رویدادهای زیر از مهمترین اخبار نمایشگاهی و همایش های دو هفته اخیر می باشد که پیام ساختمان با حضور خود آنها را پوشش خبری داده است.

نخستین سمینار ملی رویههای بتن غلتکی

نخستین سمینار ملی رویههای بتن غلتکی، در تالار شهید چمران دانشگاه تهران با حضور جمعی از چهرههای دانشگاهی و فعالان صنعت ساختمان 16 تا 17 اردیبهشت برگزار شد .به گزارش خبرنگار پیام ساختمان؛ در این سمینار 2 روزه مسائل تخصصی نظیر طرح اختلاط بتن در آییننامههای مختلف، طراحی سازهای رویه بتن غلتکی، تأثیر مواد افزودنی بر خواص بتن تازه و سخت شده، بررسی روشهای تطبیقی طرح اختلاط بتن و خرابی رویههای بتن غلتکی مطرح و بررسی گردید. لازم به ذکر است اساتید دانشگاه و صاحبنظران بتن در این همایش به مسائل تخصصی نظیر؛ طرح اختلاط بتن در آییننامههای مختلف، طراحی سازهای رویه بتن غلتکی، تأثیر مواد افزودنی بر خواص بتن تازه و سخت شده، بررسی روشهای تطبیقی طرح اختلاط بتن و خرابی رویههای بتن غلتکی پرداختند. نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این سمینار حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.

پنجاه و سومین نشست تخصصی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران

پنجاه و سومین نشست تخصصی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با سخنرانی نادر اردلان، با موضوع « به سوی معماری پایدار و توسعه شهری کل نگر» و راسم بدران، معماری فلسطینیالاصل با موضوع «موضوعات شهری و نه تهدیدات شهری» یازدهم اردیبهشت در ساختمان شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان در این نشست که محمد سعید ایزدی، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری و معاون وزیر راه و شهرسازی هم حضور داشت، راسم بدران به معرفی برخی از مهمترین پروژههای خود پرداخت و گفت: در معماری و طراحی باید به سنتها احترام گذاشت و آسایش ساکنان ساختمان را در نظر گرفت. وی افزود: در حالی که باید تناسبی بین ساخت و ساز و مکانهای عمومی برقرار باشد اما فضاهای عمومی در شهرها روبه اضمحلال هستند. نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای در این نشست حضور یافت و اقدام به پوشش خبری وانعکاس آن نمود.

هفتمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان هفتمین نمایشگاه صنعت ساختمان، 9 تا 12 اردیبهشتماه در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی گیلان برگزار شد.مهندس مرادی، مدیرعامل نمایشگاه با اشاره به اینکه نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان برای اولین بار در سال 93 در رشت برپا شد، گفت: این نمایشگاه در زمینی به مساحت 5 هزار و 500 مترمربع با 5 هزار متر سالن سرپوشیده  در 80 غرفه برگزار شد و انواع کالاها و برندهای مختلف در زمینه صنعت ساختمان، تأسیسات، در و پنجره، مصالح ساختمانی، کابینت، نمای پوششهای سطح، شیرآلات، لوله و اتصالات، آسانسور، ماشینآلات و صنایع وابسته و... در معرض بازدید علاقهمندان قرار گرفت.نشریه پیام ساختمان در این نمایشگاه حضور یافت و با برپایی غرفه اختصاصی، اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمود.

دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و عمران کیش

دهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت ساختمان و عمران ، با هدف توسعه و گسترش سبک سازی و مقاومسازی ساختمان و آشنایی با توانمندیها و کمبودهای صنعت ساختمان به همراه  همایش تخصصی صنعتی سازی و مدیریت پروژه در راستای اقتصاد و فرهنگ با رویکرد عزم ملی و مدیریت جهادی، 9 تا 12 اردیبهشت در مرکز همایشهای بینالمللی کیش برگزار شد.

به گزارش پیام ساختمان ، این نمایشگاه در فضایی به وسعت چهار هزار و صد متر و با حضور 138  شرکت برگزار شد  در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه علیاصغر مونسان، مدیرعامل مناطق آزاد کیش، سید کاظم دلخوش ، معاونت برنامهریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، مهدی مؤذن ، رئیس هیئتمدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، هیئتمدیره اتاق تعاون و جمعی دیگر از صاحبان صنعت ساختمان حضور یافتند.پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این نمایشگاه و همایش حضور یافت و ضمن پوشش خبری مراسم اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین و بازدیدکنندگان نمود.

نشست خبری رئیس سازمان نوسازی

به گزارش خبرنگار نشریه پیام ساختمان نشست خبری عبادالله فتح الهی، رئیس سازمان نوسازی با حضور جمعی از خبرنگاران 15 اردیبهشت در ساختمان نوسازی شهر تهران برگزار شد. در این نشست موضوعات مختلفی از قبیل همکاری دولت با شهرداری در نوسازی بافت فرسوده، برنامههای سازمان نوسازی برای پیشرفت نوسازی و اجرای مسکن اجتماعی در بافت فرسوده مطرح شد.

نوزدهمین نمایشگاه بینالمللی ماشینآلات، لوازم و مصالح ساختمانی تبریز

نوزدهمین نمایشگاه بینالمللی ماشینآلات، لوازم و مصالح ساختمانی تبریز 16 تا 19 اردیبهشتماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بینالمللی تبریز برگزار شد.به گزارش پیام ساختمان نوزدهمین دوره این نمایشگاه باهدف ارائه و معرفی آخرین دستاوردها، محصولات و تولیدات در بخشهای ماشینآلات، لوازم و مصالح ساختمانی در 6 سالن نمايشگاهي و فضای باز در محل دائمي نمايشگاه بينالمللي تبريز برگزار شد.در این نمایشگاه واحدهای تولیدی و بازرگانی آخرین دستاوردهای خود را در زمینههای شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، انواع کاشی و سرامیک، سنگهای ساختمانی و تزئینی، در و پنجرههای «یو پی وی سی» و آلومینیومی، یراقآلات ساختمانی، انواع لوازم بهداشتی و ساختمانی و ... را  در معرض دید علاقهمندان گذاشتند.

پیام ساختمان با غرفهای اختصاصی در نوزدهمین نمایشگاه بزرگ ماشینآلات،لوازم و مصالح ساختمانی تبریز حضور یافت و ضمن پوشش خبری، اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمود که با استقبال خوبی روبه رو شد.

نوزدهمين نمايشگاه بینالمللی نفت،گاز، پالايش و پتروشيمي

نوزدهمين نمايشگاه بینالمللی نفت،گاز، پالايش و پتروشيمي 16 تا 19 اردیبهشتماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران، با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ، سفرای خارجی ، کارداران، نمایندگان شرکتهای بزرگ نفتی جهان ، دکتر اسفهبدی رئیس هیئتمدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بینالمللی و هیئت همراه گشایش یافت .به گزارش پیام ساختمان در نوزدهمين نمايشگاه بینالمللی نفت،گاز، پالايش و پتروشيمي بیش از  877 شركت داخلی ، 389شركت خارجی از 64 کشور تولیدکننده  شرکت کردند.پیام ساختمان در این نمایشگاه حضور یافت و ضمن پوشش خبری ، اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه نمود.