هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   182   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

مبلمان عجیب وغریب

گروه معماری ودکوراسیون: در سراسر دنیا طراحان داخلی خوش‌فکر دست به طراحی وسایل خاصی می‌زنند و ابداعات و اختراعات جالبی دارند. در این شماره از نشریه شما را با چند نمونه از آنها آشنا می‌کنیم:
انباری هوشمندانه
این تختخواب راحت و نرم با یک موتور بالا می‌آید و می‌توانید دنیایی جدید از وسایل انبارشده در زیر آن را مشاهده کنید. به جای اینکه خم شوید و زیر تخت دنبال کیف و کفش و وسایل خود باشید، یک کلید می‌زنید و تخت بالا می‌آید و شما می‌توانید وسایل خود را بر دارید.
رقص بر دیوار
 طراح این کتابخانه پرشور و بسیار زیبا، هنرمندی به نام «گویسپه ویگانو» است که ترکیبی از شادمانی، هیجان، لطافت و کتاب را به صاحب این کتابخانه هدیه می‌کند.
 علوم شگفت‌انگیز
این میز ترکیبی از پیوند مولکولی را با جنس فلز نشان می‌دهد. پیچیدگی این ترکیب زیاد است و همین باعث جذابیت بسیار بالای آن شده است. این اثر واقعاً هنرمندانه است و مسلماً در خانه هیچ یک از اطرافیان خود نمی‌توانید لنگه آن را بیابید.
نشستن در فضا
 این صندلی عجیب بیشتر مناسب دکور فیلم‌های علمی-تخیلی است. من که تصور نمی‌کنم نشستن روی آن آسایش چندانی داشته باشد. بیشتر شبیه دستگاه‌های بدن‌سازی است تا صندلی راحتی برای خانه. اما یکی از مبلمان های عجیب برای خانه به شمار می رود.