هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   181   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

مدیر واحد گاز همدان معرفی شد

مدیر واحد گاز همدان معرفی شد
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان از معرفی مدیر جدید واحد گاز همدان خبر داد و گفت: مهندس ناصر بنی اردلان به عنوان مدیر جدید واحد گاز فعالیت خود را آغاز کرد.
مهندس امیر متینی فرد در مراسم تقدیر و معارفه مدیر واحد گاز اظهار کرد: امروز جمع شده‌ایم تا از مدیری تقدیر کنیم که از نظر اخلاقی، مدیریتی و رفتاری نمونه است؛ مهندس سیاح 43 سال در بخش‌های مختلف سازمان فعالیت کرد و طی این مدت نظام مهندسی از خدمات ارزنده وی بهره‌مند شد.
وی با بیان اینکه واحد گاز همدان میان سایر استان‌ها نمونه است، گفت: همچنان استان‌های بزرگ از تجارب همدان در واحد گاز استفاده می‌کنند و باید این تجارب و چنین مدیرانی را مغتنم شمرده و قدر بدانیم.
در ادامه مراسم، مهندس احقر عضو هیئت‌مدیره، و مهندس خاکی زاده معاون اجرایی سازمان از فعالیت‌های مهندس سیاح تقدیر کردند.
 در بخش دیگری از این مراسم، مهندس سیاح ضمن ارائه گزارش فعالیت این دوره گفت: سال 81 واحد گاز به عنوان مجموعه‌ای بدون تشکیلات و نیروهای غیر فنی تشکیل شد که با گذشت 11 سال به مجموعه‌ای فنی و نمونه تبدیل شده است؛طی سه سال گذشته 120 هزار واحد مسکونی و صنعتی گاز رسانی شده است که این میزان عملکرد، وضعیت رو به رشد بودن واحد گاز را به خوبی نشان می‌دهد.
مهندس ناصر بنی اردلان مدیر جدید واحد گاز نیز اظهار کرد: در دوره فعالیت مهندس سیاح کارهای زیادی انجام شده است و باید با برنامه‌ریزی درست همانند مدیر سابق کارها را به پیش برد.