هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   181   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

10هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح فاضلاب تهران

10هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح فاضلاب تهران
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران ابراز امیدواری کرد؛ در سال 93 جهش چشمگیری در روند تکمیل طرح فاضلاب تهران انجام شود.
احمد مسجد جامعی در این بازدید با قدردانی از تلاش‌هایی که طی سال‌های اخیر برای تکمیل این طرح صورت گرفته است، همکاری و مشارکت همه ارگان‌ها و سازمان‌های مرتبط با این طرح را خواستار شد.
محمد پرورش مدیرعامل آبفای استان تهران نیز در این بازدید با تشریح اقدامات انجام‌شده برای تأمین منابع مالی طرح فاضلاب تهران از قبیل فاینانس داخلی، پیش‌فروش انشعاب فاضلاب، دریافت وام از بانک توسعه اسلامی، فاینانس خارجی،  BOT و بیع متقابل گفت: تا پایان سال 92 بیش از 55 درصد مشترکان تهرانی زیر پوشش شبکه فاضلاب قرار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه تکمیل شبکه فاضلاب تهران از دغدغه‌های اصلی ماست، گفت: امسال در صورتی که دستگاه‌های مرتبط با اجرای پروژه از قبیل شهرداری تهران، راهنمایی و رانندگی و...همکاری کنند، 65 درصد مردم تهران زیر پوشش شبکه فاضلاب می‌روند.
مدیرعامل آبفای استان تهران با بیان اینکه برای تکمیل شبکه فاضلاب تهران، 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، ابراز امیدواری کرد: این طرح محیط زیستی سه تا پنج سال آینده به طور کامل تکمیل شود.