پیام شما

شمار نشریه : 181

مشکلات استان‌ها را چاپ کنید- ضمن تشکر از دست‌اندرکاران دو هفته‌نامه پیام ساختمان آیا امکان بررسی و طرح مشکلات نظام مهندسی‌های ساختمان استان‌های مختلف هم در نشریه شما وجود دارد؟ مثلاً اگر برخی اعضا توماری امضا کنند شما هم منتشر خواهید کرد؟                                        حمیدرضا مسببیان
پیام ساختمان: ما همواره از نظرات سازنده مخاطبان و همچنین بیان مشکلات آنها در نشریه استقبال می‌کنیم.
استفاده از برندهای جعلی - مدتی است رادیاتور فولادی یا به اصطلاح پانلی وارد نمی‌شود و این امر باعث گردیده تا افرادی که در فروش این رادیاتور ها مشغول به کار هستند شروع به تولید یا انتشار برندی با نام خودشان می‌کنند که به دلیل بی‌کیفیت بودن این اجناس و گمنام بودن نام تجاری آنها که با شعار 10 سال گارانتی وارد بازار شده‌اند ضرر مالی زیادی به مصرف‌کنندگان وارد کرده است به طوری که مصرف‌کنندگان جنس ایرانی را با قیمت خارجی خریداری کرده و هزینه نصب را پرداخت می‌کنند ولی وقتی با نشتی و یا خرابی‌های مواجه می‌شوند با مراجعه به فروشگاه‌های خرید این اجناس برای تعویض آن دوباره هزینه دیگری پرداخت می‌کنند.
رضا مرسلی
هیچ کس پاسخگو نیست- در میدان گمرک خیابان ایروانی نرسیده به چهارراه انبار نفت، گاراژی که متعلق به شهرداری منطقه۱۱ است مبادرت به آتش زدن تنه درخت و ضایعات پلاستیکی می‌کند. درج بخش کوچکی از مشکلات در پیام ساختمان و مراجعه حضوری به شهرداری منطقه و ... نتوانست کارگران را از آتش زدن شبانه‌روزی درخت‌ها منع کند. مراجعه مردم به استانداری و حضور در شهرداری ناحیه هم فایده‌ای نداشته و هیچ کس پاسخگو نیست . 
زهرا پارسا