برگزاری دهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش در اردیبهشت ماه

شمار نشریه : 181

حسین حیدری
اتاق تعاون جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد فضای اقتصادی و تجاری ويژه، جهت رويارویی شرکت‌های فعال در زمینه ماشین‌آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان و عمران در نظر دارد دهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش را از تاريخ 9 تا 12 اردیبهشت‌ماه سال 1393 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار نماید.
بی‌شک برپایی این نمايشگاه بین‌المللی توسط اتاق تعاون جمهوری اسلامی ایران، می‌تواند نقش بسزایی در شناسایی و گسترش مناسبات تجاری و ايجاد فرصت‌های سرمايه‌گذاری بين تولیدکنندگان، پیمانکاران و مؤسسات تجاری داخلی و طرف‌های خارجی آنها ايفا نمايد.
مدیرکل روابط عمومی اتاق تعاون ایران با اشاره به برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش  به لحاظ تعداد مشارکت گنندگان و متراژ فضای نمایشگاهی نسبت به دوره نهم که در سال قبل برگزار شده است  30 درصد رشد داشته است.
به گزارش روابط عمومی اتاق تعاون ایران، «سید سعید شکرابی» با اعلام خبر فوق گفت: دهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش در تاریخ 9 تا 12 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 4 روز برگزار خواهد شد و ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای برپایی 18 لغایت 22 خواهد بود.
 وی افزود: در این نمایشگاه تا کنون  بالغ بر4000 متر مربع فضای مفید نمایشگاهی به 115 شرکت ساختمانی و عمرانی در زمینه های مختلفی نظیر انبوه سازی، در و پنجره، عایق ها، شیر آلات و ...  اختصاص داده و جانمایی شده است.
شکرابی تصریح نمود:  روند ثبت نام از مشارکت کنندگان در حال انجام است و تا کنون به لحاظ تعداد مشارکت کنندگان و متراژ فضای نمایشگاهی نسبت به دوره قبل 30 درصد رشد داشته است.
وی از کلیه شرکت‌ها و بنگاه‌های فعال در حوزه صنعت ساختمان برای حضور و ثبت نام در این نمایشگاه با توجه به روزهای پایان ثبت نام دعوت به‌عمل آرود و گفت: در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش همایش‌های تخصصی و کارگاه های آموزشی و سمینارهای مرتبط با صنعت ساختمان برگزار خواهد شد. 
در این نمایشگاه شرکت‌کنندگان جدیدترین و نوین ترین دستاوردها ، تولیدات و فنآوری های علمی و صنعتی خود در زمینه مصالح ساختمان پایه ، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی، آسانسور و بالابرها،خانه های پیش ساخته، نقشه کشی و طراحی، سیستم‌های تصفیه آب، تأسیسات حرارتی و برودتی، ابزار آلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات و لوازم کار و ایمنی،در و پنجره، شیشه و ماشین آلات وابسته، معماری، دکوراسیون، نماسازی، پوشش‌های سقف و دیوار، کفپوش،لوله و اتصالات،کاشی و سرامیک،برق وتجهیزات الکترونیک،صنایع زیر بنایی آب و گاز، خدمات فنی و مهندسی، عایق‌های صوتی و حرارتی، محوطه سازی و دکوراسیون داخلی را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.
وی افزود: دهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش را اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش ، وزارت راه و شهرسازی ، سازمان توسعه تجارت ایران ، اتحادیه ها و انجمین های ساختمانی و دیگر نهادهای مرتبط برگزار می کند.
مدیر کل روابط عمومی اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش در روز 9 اردیبهشت ماه و با حضور مقامات کشوری ، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش ، معاونان برخی از وزارتخانه ها ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از صاحبان صنایع ساختمانی و انبوه سازان در مرکز همایش های بین‌المللی کیش گشایش خواهد یافت.
بر اساس این گزارش کلیه علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در تاریخ برگزاری و ساعات یاد شده به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیزه زیبای کیش مراجعه کنند.